Bu ürünler bu fiyata gerçek mi? (Aliexpress)

scoot87

Üye
Tepki
0
İsim
Turan
Bisiklet
Scott
Merhaba arkadaşlar yeni scoott 970 aldım elcikler elimi acıtıyor bunun için eldivene ihtiyacım var tavsiye edeceğiniz marka ve alışveriş yapacağım bi site varmı ?

Scudo

Metawox

Aktif Üye
Tepki
50
İsim
kağan iyice
Bisiklet
Carraro
@Osman Tuğrul
Burdan değilde e bayden benzer fiyata ürünler aldım geldi valla. Gelmese de satıcı ile iletişime geçiyorsun bir çözüm buluyorlar.

Snr U

Forum Demirbaşı
Tepki
1.230
Bisiklet
Mosso
@scoot87 ben bunu almıştım geçen yıl oldukça iyiler kalite konusu Türkiyeden aldığımdan kat be kat iyi
(link)

• Beğen
Tepkiler: scoot87

Aykuttasdelen

Forum Demirbaşı
Tepki
364
İsim
Aykut TAŞDELEN
Bisiklet
Cube
dx,ali,ebay ... ben hepsini kullandım kullanıyorum da ürünler gerçek dostum :)

Y. Serdar Güler

Aktif Üye
Tepki
209
Bisiklet
Carraro
dostum ben bu aşağıdaki iki ürünü de aldım.
(link)
(link)

Gözlük o kadar kaliteli değil. göz yoruyor ve tüm aksamı tahmin edeceğin gibi çok da kaliteli olmayan plastik bir malzemeden oluşuyor ama görüntüsü güzel. Bu gözlük yerine camları değiştirilebilir daha kaliteli gözlükler var onlardan almanı öneririm.

Çanta cüzdan, telefon gibi hemen elinin altında bulunmasını isteyeceğin alet edevat için gayet uygun. Kapakları cırtcırtlı. Tek olumsuz yorumum ürünün geldiğinde ağır plastik kokması olabilir ama bu da yıkayınca büyük oranda geçti. Çanta boyutu senin için uygunsa almanı öneririm.

Ürünlerin fiyatları uygun, alınabilir. Sadece biraz uzun sürüyor teslimatı. Benim elime 4 hafta sonra ulaştı.

• Beğen
Tepkiler: Osman Tuğrul

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Giyilen ürünlerde bedenler hiç uygun değil. Ben 1.61 boyundayım, ortalamanın altı. Genelde kıyafetlerim S'dir. AliExpress'ten S beden serin havalar için kol koruma kılıfı aldım. Gelen ürün değil bana 13 yaşındaki kızıma bile olmadı. Sipariş verirken, bana olmasa bile en azından voleybol takımındaki kızımın işine yarar diye düşünüyordum. Bu nedenle bisiklet kıyafetlerinde M beden alıyorum, onlar da tam oturuyor, biraz kilo alacak olsam giyemem.

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
yurtdışından birçok ürün almış ve almaya devam eden biri olarak gözlükler çok dandik geliyo arkadaşlar mümkünse gözlük işine girmeyelim ama diğer ürünler için iyi satıcı bulunup almak gayet makul

ismail.yüksel

Forum Demirbaşı
Tepki
276
gözlük işi risklidir, göz önemli bir organ ne olduğu belli olmayan gözlükler takmayın.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.286
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaslar gozlukte paraya acimayin. Kendinize yerine konmasi zor zararlar acmayin. Iyi bir gozluk ortalama 100 tl civarinda alinir.
Yapmayin.

scoot87

Üye
Tepki
0
İsim
Turan
Bisiklet
Scott
Arkadaslar benim sele sıkıntım var sele çok sert ve acıtıyor ne tavsiye edersiniz ?

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.286
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti

scoot87

Üye
Tepki
0
İsim
Turan
Bisiklet
Scott
@Kuzey Ege
Tayt giyemem ben bezli bebekler gibi oluyo:komik:

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.286
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@scoot87
Tayt giymeyip alaska penguenleri gibi yamula yamula dolasmaktansa, tayt giyip bezli bebek gibi dolasmak daha mantikli :)

scoot87

Üye
Tepki
0
İsim
Turan
Bisiklet
Scott
Yumuşak seleler var onlar sorunu halleder diye düşünüyorum ama kullanan arkadaşlardan bilgi almakda fayda var tayt rahat mi peki ?

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Evet bu ürünlerin hepsi Çin'den 20-30 gün arasında ücretsiz şekilde gelir. Zaten Çin malı olan bir çok ürüne bir ton para veriyoruz. Eğer aceleniz yoksa buradan ihtiyacınız olan ürünleri alın derim. Almadan önce satıcıya mesaj yazıp ekstra bilgi de isteyebilirsiniz.

Pahalı güneş gözlüğü konusunu göz doktoruma danıştım. Ucuz gözlüklerin göze zarar verdiği tezinin doğru olmadığını söyledi.

• Beğen
Tepkiler: Osman Tuğrul

Schwarzeagle

Aktif Üye
Tepki
105
İsim
Ozan
Bisiklet
Sedona
Ali expres zaman zaman böyle kampanyalar yapıyor geçen günlerde 2 adet rockbross gözlüğü yanında 4 ayrı cam taşıma çantası boyunluğu ve kılıfları ile birlikte 18 dolara aldım.

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Aliexpress satıcı değil aslında, Sahibinden gibi aracı bir firma. Siz uygun ürünü ve güvenilir satıcıyı bulup alırsınız.

Snr U

Forum Demirbaşı
Tepki
1.230
Bisiklet
Mosso
@scoot87
hocam bunu deneyebilirsin çinden alınca arada 10-15 lira fark oluyor oda ortalama 1 ay beklediğine değmez...

• Beğen
Tepkiler: scoot87