Bu parçanın adı nedir?

PoliceBike

Üye
Tepki
111
İsim
Okan T
Bisiklet
Bianchi
@uğur altay sırf o plastik yok diye yeni aktarıcı almana gerek yok. büyük bir coca-cola şişesi alıyorsun, plastik sheet in sarılı olduğu kısım kusursuz bir silindirdir. o silindiri kelepçe genişliğinden (çap demiyorum, paintle göstermeye de üşendim şimdi) 2 mm fazla olacak şekilde slitlere ayırıyorsun, 2 slit kesin çıkar 3ü bilemiycem. sonra istediğin çapı yakayalana kadar slit sarıyorsun boruya. eğer 1 şişeden çıkan slitler yeterli gelmezse 2. şişeyi alıyorsun tabi.

bu yöntemi genişlemiş rulman yuvalarını daraltmak için kullanırdık fabrikada hey gidi hey...
Yada iç lastik de olabilir

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.430
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Merhaba dostlar, teknik bilgiye pek hakim olmadığım için cümlem garip olabilir, lütfen mazur görün :) Ön aktarıcının kelepçe kısmının içine konup kadroya sabitlenmesini sağlayan parçaya ihtiyacım var. Bu parçaya internet üzerinden nasıl ulaşabilirim? (Kelepçenin iç çapı 34.9 mm)

226068 dosyayı görüntüle
Siz en iyisi delme takma islerle ugrasmayin ve orjinal pracayi alin bence.
(link)

Can Çelik

🛠 🛠 🛠
Tepki
6.936
İsim
Can Çelik
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
sayın @Murat Cömez in dediği doğru. ama bir plastik parçasına 25 tl vereceğine aynı paraya çin malı ön attırıcılar var ben olsam parayı akıllı yönetmek adına öyle alırım. ilerde bozulunca kelepçesini fotodakine takarsın.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.430
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago