bu da benimki

assan34

Aktif Üye
Tepki
57
http://img152.imageshack.us/my.php?image=adszem7.jpg

http://img152.imageshack.us/my.php?image=img0160ra6.jpg

buda benim bianchi aspid off road

*ağırlığı 16,5 kg
*ön ve arka artırıcılar shimano sis
*vites kolları shimano revoshift
*vites sayısı 24
:eek: :( :cool: :( :eek: :cool: :( :eek: :cool:

Scudo

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
dostumn seninkide güzel ama arka amortisorlu bisiklet pek kullanışlı olmuyo kanaatindeyim :cool:

• Beğen
Tepkiler: assan34

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Güle güle kullan Assan34, ancak selenin haline bakılırsa o bisiklet sana birazcık büyük :).

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Güzelmiş güle güle kullan.Şimidilik seni idare eder ama sende virüsü kapmaya başlayınca ilerde yeterli olmadığını anlarsın.:)

• Beğen

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
valla aslında biraz paraya kıysan sana hussar jump yakışır derim ben :)

bu da idare eder :D

• Beğen

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@assan34

155 boy için selenin ayarı tam olabilir de kadro büyük onu kastetmiştim ben :).

assan34

Aktif Üye
Tepki
57
16-17 yaşıma geldiğim de boyum biraz daha uzamış olur ozamana kadar bunu alıyım bunla idare edeyim dedim. (2.el 160 ytlye aldım)

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
@burnout_54
Güzel bir noktaya parmak bastıgını belirtmek isterim.NE yazikki virüsten beter birşey şu bisiklet hastalıgı :) Bir bulaştımı sonu gelmiyor.Kurbanın varı-yogu bisiklete gidiyor.Ve günlük giyeceklerden geçtim eşofman tayt almak için bile para artırmaya fırsat bulunamıyor.(Şekiil 1A ben :D )
Asaan34 bu siteye girmeye başladıgına göre bu virüste seni kurbanı etmeye başlamış durumda kolay gelsin.Ama şünüde belirtmekte fayda var.Böyle virüse can kurban.İnsanı sigaradan içkiden uzak tutan insanın hem vücuduna katkıda bulunan hem de dogayLa iç içe yaşamasını saglayan her aktivitreye can kurban...
Güle güle kullan bisikletini....

assan34

Aktif Üye
Tepki
57
Asaan34 bu siteye girmeye başladıgına göre bu virüste seni kurbanı etmeye başlamış durumda kolay gelsin.Ama şünüde belirtmekte fayda var.Böyle virüse can kurban.İnsanı sigaradan içkiden uzak tutan insanın hem vücuduna katkıda bulunan hem de dogayLa iç içe yaşamasını saglayan her aktivitreye can kurban...
Güle güle kullan bisikletini....

içki ve sigaradan pisletim olmadan da uzaktım ama şimdi daha başka oldu ;
pisletim olmadan önce hiç sokağa çıkmazdım ama pisletim olunca da eve zor girer oldum. girme sebebim ise bisiklet forum(alışkanlık yaratır):D

• Beğen
Tepkiler: ismailofli

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
keşke bende senin yaşında binmeye başlasaydım:(
ama hiçbirşey için yaşın önemli olmadığını anlamak lazım.

• Beğen

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
walla bisikletsiz anım bisikletsiz suhbotım bisikletsiz ortamım olmayan biri olarak bisikleti haytımdan çıkardım denebılır... yarışlara gitmiorum antreman yapmıorum çok az sürüorum ama bisiklet sitelerıne girmeden yapamıorum. sonuç olarak istenıldığınde başka şeylere yönelerek bırakılabılıo:D
hayalımdekı motoru(ducati999) aldığımdada bisiklet duwarda dekordan ileri gidemıycek...

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
gule gule kullan burda en onemlı seylerden bırıde abımın de dedgı gıbı bısıklet vırısunu kapmak onu kaptıgın zaman altındakı ne olursa olsun tek tekerle bıle heryere gıdersın dusuncesındeyım kaldı kı senın kı su anlık gayet yeterlı:)

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@okan_ergun

istersen ducati 999999 un olsun hiççç zannet miyorum bırakamazsın .... ayrıca inşallah olmaz.. onun yerine inşallah en azından bir scale 10 un veya daha iyisi senin olur .
bisiklet virüsünün ilacı daha henüz bulunamadı. :D
motorsiklet virüsünün ilacı varda azrail amcada :eek: bulaşmamakta fayda var.

buarada assan34 bisikletini çok beğendim güle güle kullan :)