B'twin Rockrider Kullanıcıları Kulübü

garmae0671

Üye
Tepki
15
İsim
Murat kaan
@Hackless hocam sağlıklı bir cevap veremem en iyisi güvenilir bir bisikletçiye gidip öğrenmek :D

Scudo

samurusov

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
Samuel
Bisiklet
b'Twin
@garmae0671
Ah o bisikletciler... bizim burdakiler al birini vur otekine hepsi farklı konuşuyor. Birde genellikle bisikletin biyerini tamir ederse baska tarafini bozuyolarki sınırsız gelelim diye. Ulan bu devirde herkes çakal olmuş :D Yinede tesekkurler reis saolasın (sana çakal demedim ha yanlis anlama) :D

• Beğen
Tepkiler: garmae0671

BurakY.

Üye
Tepki
36
Bisiklet
b'Twin
merhaba ben de rockrider 500 kullanıyorum. decathlon'dan bugün dekorasyon seti aldım. şu; (link)

50 tl den 10 tlye düşmüş. fiyat uygun diye aldım :)

Samet Horasan

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar merhaba,
Rockrider 520 aldım. Maşası kitleniyor sanıyordum ama kitlenmiyormuş. Maşada iki adet ayar vanası var bunlardan birisi yumuşaklık sertlik ama diğeri nedir sizce?

@Samet Horasan
Güncel

Dosyalar

Samet Horasan

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
b'Twin
@Samet Horasan

@drkfear Hocam selamlar,
Bisikleti yeni aldım test etme fırsatım olmadı. İmkanın varsa 540 al. 1400 TL civarında. Ben neden onu almadım onuda anlamış değilim.:)

• Beğen
Tepkiler: drkfear

DDŞ

Üye
Tepki
52
İsim
Doğukan
Bisiklet
b'Twin
Yaklasik 1.5 ay kadar once rr340 mat mavi aldim. Hayatimda ilk defa bir makinanin rengine tav oldum diyebilirim. Adini da kopukucurtma koydum :D (alican dayi hesabi)

Simdilik aramiz iyi gibi. Daha yeni arka attirici ayari bozuldu. Eve gidiyim de ayarliyim bi :D

Bu arada bu amortisorun uzerindeki ayarlarin hangisi ne ise yariyor ve nasil ayarlanir? Bilen anlatirsa makbule gecer

BurakY.

Üye
Tepki
36
Bisiklet
b'Twin
seledeki rahatsızlık veren durumu jel kılıf ile çözdüm gibi şimdiilik.
rr500 elcikleri değiştircem. tavsiyesi olan var mı?

garmae0671

Üye
Tepki
15
İsim
Murat kaan
@BurakY.

Hocam sele kılıfını ne kadara aldınız bende düşünüyorum da

garmae0671

Üye
Tepki
15
İsim
Murat kaan
@BurakY.

İyi günlerde kullanın hocam bende yakın zamanda almayı düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: BurakY.

DDŞ

Üye
Tepki
52
İsim
Doğukan
Bisiklet
b'Twin
Bu kilifi bende gordum. Fakat 1-2 hafta binince sele pek de rahatsiz etmemeye basladi beni. Ama en uzun 1-2 saatlik surusler yapiyorum simdilik. Ilerleyen zamanlarda 3-4 saatlik suruslere basladigimda sikinti yasar miyim duye dusunmuyor degilim. Jel kilifin cok buyuk bir faydasi oldu mu peki?

BurakY.

Üye
Tepki
36
Bisiklet
b'Twin
@DDŞ Ben de rockrider 500 var ve selesi gerçekten konforlu değil! jel yardımcı oldu diyebilirim. fakat görüntü olarak hiç hoş değil. forumdaki diğer rr 500 kullanıcılarının da sele hakkındaki yorumlarını okumuştum benzer rahatsızlıklar var.

• Beğen
Tepkiler: DDŞ

DDŞ

Üye
Tepki
52
İsim
Doğukan
Bisiklet
b'Twin
@BurakY.

Bende 340 var. sanirim selesi daha da konforsuzdur ama benim toto alisti sanirim. Sadece dag bayir uzun soluklu tur atmaya kalkinca sikinti yasar miyim onu merk ediyorum. 100+ kg agirligim var bide

@BurakY.

Bende 340 var. sanirim selesi daha da konforsuzdur ama benim toto alisti sanirim. Sadece dag bayir uzun soluklu tur atmaya kalkinca sikinti yasar miyim onu merk ediyorum. 100+ kg agirligim var bir de

BurakY.

Üye
Tepki
36
Bisiklet
b'Twin
@DDŞ benim ağırlık 75kg ve rahatsız oldum. muhtemelen uzun sürüşlerde rahatsızlık verir size.

• Beğen
Tepkiler: DDŞ