bisklet kullanmak için çok dezavantajlı bir yerde yaşasanız

fulham

Forum Demirbaşı
Tepki
45
İsim
Mustafa
öyle bir yer düşününki; kıyı şeridi var en fazla 10 kilometre..bu kıyı şeridinde siteler var. arkası çöl gibi.tarlalar. sadece bir anayol var 100 km uzaktaki şehire giden. geriye kalan her yer tarla. ağaç sayısı bile az.
işte benim durum bu.. bizim yazlık böyle bir yerde.
insanın canı sıkılıyor. datça dan, bodrum dan filan döndüğünde.. oralarda o kadar güzel yerler varki bisiklete binmek için.

Scudo

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
durum biraz karışık :D en ii seçenek araç fln varsa bagaj kısmına bisikleti koyup götümek gibi gelio :D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
tomukde mi sizin yazlik :D erdemli ya da? sabah erken kiyi koylere ya da anamura kadar pedal basabilirsin. ancak oglen anamurda mola vermek ve aksamustu serinliginde donmek kaydiyla ;)

fulham

Forum Demirbaşı
Tepki
45
İsim
Mustafa
keşke öyle olsa bikergrrl . bizim orası yumurtalık.mersin tarafı değil . aşşağıda fotoğrafı olan yer.böyle siteler var işte. arkasıda çukurova. tarım alanı yani ..

http://img463.imageshack.us/img463/7733/ayasqr4.jpg

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
o vakit BOTAS tesislerine dogru pedal bas :)) orada bir yigin bisikletci goreceksin :))) iskelede (jetty) bisikletlerle ulasimi sagliyorlar.. sen oraya giremezsin ama yolda yalniz kalmazsin ;)

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Kardeş işin gerçekten zor. Ben diyodum buralarda sürmek kolay değil diye (Başka açıdan tabiii:eek: ). Ama orada daha zormuş be kardeşim. Allah yardımcın olsun.

Sevgiler...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
ben olsam sahilde koşar, kondüsyonumu artırır, 100km. uzaktaki kenti hedefleyerek bisiklet sürerdim.illaki gidip gelmek şart değil ya, yarı yola gider gelirsin bi kaç kez, sonra biraz daha, biraz daha derken 100km gidip gelmeye başlarsın..yada değişiklik olsun istersen bisikletle gidip minibüsle dönersin :) (tabii minibüsçüler kabul ederse)

fulham

Forum Demirbaşı
Tepki
45
İsim
Mustafa
dediğiniz gibi sahilde koşuyorum zaten müzik dinleyip :) o plaj daha uzaklara gidiyor..
ama bisiklet gibi zevkli gelmiyor koşmak tabiki.
fikirleriniz için teşekkürler