Bisiklet su çantasında alkol koymayın yazıyor, neden?

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.761
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Ilter ElmasBence gidin rüyaya yatın. Ne malum olursa ona girin[emoji6].

Cemal Ç.

Scudo
B

bianchi10

Misafir
@Ilter Elmas

bu soru olmasa zaten kapat forumu git. her gün bu sorudan 300 tane soruluyor forumda.

işin daha ilginci adam 1 sene araştırarak bişekilde dağ bisikletini alıyor. bu sefer şunu sormaya başlıyor; "mal gibi gidip dağ bisikleti aldım ama lastik patlar diye bi kere bile dağa çıkamadım. bu bisiklete hangi yol lastiği uyar?".

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Haram ulen haram.

Sadece ramazanda değil, yıl boyu, ömür boyu haram.

Gözünü aç ey Müslüman. Cehennem ile aranda ince bir çizgi var. Sakın oraya pedal basma.

thieft3000

Forum Demirbaşı
Tepki
439
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
Bindik bi alamete gidiyok kıyamete, boşverin içmeye devam.

• Beğen
Tepkiler: Çağdaş78

Cemal Ç.

Tepki
20.761
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@mtsemiz[emoji1][emoji38][emoji23]

Cemal Ç.

Cemal Ç.

Tepki
20.761
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Ilter ElmasBen anladım @Ilter Elmas bey[emoji4]. Zaten o yüzdendir o şekilde cevap yazmam[emoji2].

Cemal Ç.

• Beğen
Tepkiler: Ilter Elmas
B

bianchi10

Misafir
@Ilter Elmas

tek bisiklet yetmez. gel sana güzel bi dağ bisikleti alalım.

@mtsemiz

Ne oldu yaaa? sorguyu erkene mi aldılar?

Namaz kılıyor musun ? Oruç tutuyor musun ? Alkol içersen kesin cehenneme gidersin. ” gibi Allah’ın soracağı soruları sormaya nasıl cüret edersin be ey cahil?
İnsanlara : ” Aç mısınız ? Bir şeye ihtiyacınız var mıdır ? Bir sorunun var mı ? Su kesesine alkol konursa bakteri yapar mı? ” gibi kulun kula soracağı sormaktan neden bu kadar acilzsin?

Cemal Ç.

Tepki
20.761
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@bianchi10Aslında benim de katlanırlara, yola, tek vitese, kısaca hepsinden bir taneye hevesim var da. Hele şu tek viteslerin öküz boynuzu gibi dümenlilerine bitiyorum[emoji1].

Cemal Ç.

Cemal Ç.

Tepki
20.761
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@iskender şeritBen de katılıyorum. Ama sonra düşünüyorum. Sadece içkiden uzak durarak mı cennet kazanılacak? Ama yine de alkol ve benzerlerini tüketmiyorum[emoji16].

Cemal Ç.

• Beğen
Tepkiler: Çağdaş78

mossocitybiker

Aktif Üye
Tepki
271
Bisiklet
Mosso
o değil de forum son zamanlarda öyle bir gerildi ki siyaset yüzünden, böyle başlıklar eğlence makara ne kadar iyi gelir oldu. Ne kadar ayrışık ne kadar gerginiz..
Neyse ciddi konuşalım biraz da

Arkadaşlar iki bisiklet arasında kaldım bütçem sınırsız para bok, sıkıntı yok yani. Yol bisikleti mi downhill mi. Bİsikleti tamamen asfalt üzerinde süreceğim ama süreceğim yollar yokuş aşağı olduğu için downhill in doğasına uygun diye düşündüm. Birde yaylı ya rahat olur diyorlar. Bana acil yurt dışı siteleri olmak üzere link atarsanız hemen deneyip alacağım. Kardeşim köz getir seri. Pardon kardeşim link ver seri

B

bianchi10

Misafir
@iskender şerit

eskiden dinde zorlama yoktu hoşgörü diniydi. bunların elinde imkan olsa işidli gibi içenlerin kafasını keserler.

Cemal Ç.

Tepki
20.761
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@bianchi10Ben kesmem. Hatta bana ve ya başka birine salça olmadıkça ne yaptığını umursamam. Neyzen Tevfik'in bir sözünü çok severim. "Eğer dürüstsem ben sarhoşken de geçerim sırattan" gibi bir şey diyordu[emoji16].

Cemal Ç.

mossocitybiker

Aktif Üye
Tepki
271
Bisiklet
Mosso
@bianchi10
abartma lan. adam iyilik yapıyor içme diyor. bu zorlama değil öğüt verme. Her müslüman yanlıştan döndürmek için öğüt vermek doğru yol göstermekle mükelleftir. Ama dinleyen dinler dinlemeyene de birşey yapamazsın. Bence iskender başkan öğüt kısmını yapmış abartı bir durum yok ortada. Sen yukarıdaki tavsiye isteğime yanıt ver önce!