Bisiklet su çantasında alkol koymayın yazıyor, neden?

B

bianchi10

Misafir
Bisiklet Su Çantasının üzerinde Alkol ve Süt koymayın yazıyor. Nedendir? Koyarsak ne olur? içine bi küçük votka & redbull döksem sorun olur mu?

Scudo

chuck_schuldiner

Daimi Üye
Tepki
591
Malzeme plastik güneşle etkileşime girince bakteri üretme, bozulma gibi sorunlara yol açabilir. Süt soğuk veya kaynatma yoluyla içilen bir besin. Fakat güneş ışığına maruz kaldığı zaman bakteri üretip ekşime veya bozulmaya başlıyor. Aynı şekilde alkol (belirli biralar hariç) aynı şekilde etkileşime girip sorun yaratabilir. O yüzden üzerinde soğuk içiniz ibaresi bulunur :)

uslsy

Marstan Katılan İlk Vejetaryen Üye
Tepki
2.653
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sütü koyup uzun süre binersen çantada sallana sallana yağını filan ayrıştırıp mandıracılara rakip olma diyedir.

erdm

Üye
Tepki
5
İsim
Erdem
Bisiklet
Trek
Kokar zaten içi su harici bir şey kullanmıyorum ben mesela

mossocitybiker

Aktif Üye
Tepki
271
Bisiklet
Mosso
sıkıntılı mısın hocam sen? Bisiklet sürerken vodka redbull mu içeceksin? O kafayla bir çocuğa çarpıp bir tarafını kırsan, yada ölümüne sebep olsan? Yada o kafayla dengeni kaybedip bir arabanın önüne düşsen ve adam seni ezince bir de insandan sayıp adama ceza verseler? Bazen gerçekten bazı insanların troll yolu ile millettle eğlendiğini vakit geçirdiğini düşünüyorum. Yoksa böyle bir soruyu akli melakeleri yerinde olan birisi sormaz.

B

bianchi10

Misafir
@mossocitybiker

yahu insan gibi soru sormuşum bilen varsa fikrini alayım diye. ramazan ramazan verdiğin cevaba bak.

uslsy

Tepki
2.653
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@bianchi10

Ama bisiklet sürerken vodka redbull candır. Enerjim yerine geliyor.. Tepki verenleri anlamıyorum.. :D

Güzel makara konusu çıktı bundan. Aşırı tepkileri boşver. Konu güzel.. :)

RedFoX

Aktif Üye
Tepki
316
Bisiklet
Bianchi
Çevirmede bisikleti bağlarlar :D Arkadaşlarında dediği gibi tamamen bakteri. Araba koltuğuna dökülen süt diye ara googlede bak neler bulacaksın :)

uslsy

Tepki
2.653
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sen çantaya süt koyup geze geze yayık tereyağı yapacaksın.

5 - 6 saat bu yayığı bir o yana bir bu yana sallayan teyzelerin hakkını kim ödeyecek peki?
Ramazan ramazan bunu hiç düşünmedin mi?

samurusov

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
Samuel
Bisiklet
b'Twin
@uslsy
Yazıyla birlikte fotoğrada bakınca kulağımda teyzelerin şiveli sövme sesi yankılandı ansızın haykırdım :D :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: dodurgalı_06
B

bianchi10

Misafir
bi küçük vodka ile kim sarhoş olur yaa? yeri geliyo 12 saat bisikletin üzerinden inmiyoruz enerji verir işte.
ramazandan sonrası için soruyorum. hemen aşşağılayıcı mesajlar, bazıları nasıl bi kompleks içindeyse acıyorum onlara.

suluğa da koymayın yazıyordu ben koyuyorum ama zor oluyo sürerken, şu çantanın fiyatta çok uygun, koku falan gelirse kullan at bile yapılacak fiyatta.
(çantanın fiyatı vodka&redbull ile aynı fiyat:)

(link)

B

bianchi10

Misafir
@samurusov

t a m a m.

çanta için demedim içindeki su kesesi için dedim(!)