Bisiklet gözlüğü önerisi

tasdelen

Üye
Tepki
26
İsim
mustafa
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Gözlük gelmiş. Dışarıda deneyemedim, fakat görüş açısı olarak çok hoşuma gitti. Hafif ve zarif geldi. Baştan tereddüt ettim acaba yanlış mı yaptım diye de, şu anlık hoşlandım gibi.
Gündüz kullanırken ve gece kullanırken denedikten sonra yine yazarım. İçinden temizleme bezi dahi çıkmadı ama. =))
Ben de aynı gözlüğü kullandım kaliteli bir gözlük. Göz gibi önemli ve hassas bir organ için kullanacağım ürünü aliexpresste değil Decathlon gibi bir
Yerden almayı tercih ederim.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Telçeken
Scudo

hardnrocker

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
hard rocker
Bisiklet
Kron
Ben de aynı gözlüğü kullandım kaliteli bir gözlük. Göz gibi önemli ve hassas bir organ için kullanacağım ürünü aliexpresste değil Decathlon gibi bir
Yerden almayı tercih ederim.
Bana biraz duygusal 👌 yorum gibi geldi. =) Fakat orada da kaliteli ürünler var. Her şey parasına göre.

ufuq81

Daimi Üye
Tepki
249
İsim
ufuk
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gözlük için f/p tavsiyesi nedir? Yurtici yada yurtdisi farketmez.. fotokromik almayı düşünüyorum cam değişimi yapmamak için.

hardnrocker

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
hard rocker
Bisiklet
Kron
Gözlük için f/p tavsiyesi nedir? Yurtici yada yurtdisi farketmez.. fotokromik almayı düşünüyorum cam değişimi yapmamak için.
Üstte rockrider fotoğraflar attım, memnun kaldım. Tavsiye ederim. Fiyat indirimdeydi. Fakat daha ucuza bılunur mu, bulunur. Fakat kaliteli olur mu bilemem.

• Beğen
Tepkiler: ufuq81

amasseia

Forum Bağımlısı
Tepki
3.784
İsim
Ali
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kullandığım bu ürünü tavsiye ederim: (link)

Hâlâ uygun fiyatlı sayılır. Hem gündüz, hem de hafif ışıkta kullanabiliyorum. Polikatbonat lens kullanılmış ve çizilmeye dayanıklı.

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ufuq81

hardnrocker

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
hard rocker
Bisiklet
Kron

Hâlâ uygun fiyatlı sayılır. Hem gündüz, hem de hafif ışıkta kullanabiliyorum. Polikatbonat lens kullanılmış ve çizilmeye dayanıklı.
Sizdeki kromatik değil sanırım. Geçişli, sabit cam. Arkadaş kromatik sormuş.
Rockrider gözlük de polikarbonat sağlam cam. zaten bisiklet gözlüğü olması için bu şart.

• Beğen
Tepkiler: amasseia

amasseia

Forum Bağımlısı
Tepki
3.784
İsim
Ali
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sizdeki kromatik değil sanırım. Geçişli, sabit cam. Arkadaş kromatik sormuş.
Rockrider gözlük de polikarbonat sağlam cam. zaten bisiklet gözlüğü olması için bu şart.
Ben ortaya yazdım aslında arkadaşın mesajına ithafen yazmadım.

Evet kromatik değil benim önerdiğim, geçişli, sabit.

• Beğen
Tepkiler: hardnrocker

ufuq81

Daimi Üye
Tepki
249
İsim
ufuk
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yazdığımız paylasimi silemiyoruz sanirim. Düzenleme yaptim🤔

Son düzenleme:

TeAk

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Tevfik
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti

oktay3833

Daimi Üye
Tepki
277
İsim
oktay

Hocam uv koruması var mı?

• Beğen
Tepkiler: amasseia

amasseia

Forum Bağımlısı
Tepki
3.784
İsim
Ali
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Kullandığım ve tavsiye edebileceğim kaliteli ve özelliklerine göre fiyatı iyi bir sporcu gözlüğü.

(link)

Ebabil

Üye
Tepki
139
İsim
Ahmet
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu ürünü yeni satın aldım 2 defa kullandım. üç adet camla geliyor. siyah camlar ile kullandım.Net gösteriyor. Memnunum fiyatı 379 tl.
link ekleyemedim.Yetkim yokmuş.Yeniymişim, çok tuhaf geldi. Aşağıda metnı arama motorundan aratırsanız çıkar.
n11.com/bisiklet-gozlugu/xlc-gozluk-fidschi-sg-c08-siyah-cerceve-3-renkli-cam-2021-model-P368878313

• Beğen
Tepkiler: bilaltuna

TeAk

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Tevfik
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu ürünü yeni satın aldım 2 defa kullandım. üç adet camla geliyor. siyah camlar ile kullandım.Net gösteriyor. Memnunum fiyatı 379 tl.
link ekleyemedim.Yetkim yokmuş.Yeniymişim, çok tuhaf geldi. Aşağıda metnı arama motorundan aratırsanız çıkar.
n11.com/bisiklet-gozlugu/xlc-gozluk-fidschi-sg-c08-siyah-cerceve-3-renkli-cam-2021-model-P368878313
Konu da açamıyoruz :) benim bildiğim yeni üyeler konu açması lazım. Forumun normal de amacı her üyenin eşit seviyede olması ve yetkililerin yanlış giden konulara el atması :) ben 2002-2003 yılından bu yana böyle biliyorum. Tabii saygı duymak gerekiyor kurallara.

bilaltuna

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Bilal
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Konu da açamıyoruz :) benim bildiğim yeni üyeler konu açması lazım. Forumun normal de amacı her üyenin eşit seviyede olması ve yetkililerin yanlış giden konulara el atması :) ben 2002-2003 yılından bu yana böyle biliyorum. Tabii saygı duymak gerekiyor kurallara.
50 mesaj doldurmanız gerekiyor..

TeAk

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Tevfik
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
50 mesaj doldurmanız gerekiyor..
Aslında birçok konuyu buluyorum forum içinde, güzel oluyor ama ilan veya istediğim bir ürün vs. olduğunda maalesef açamıyorum. Teşekkür ederim bilgilendirme için

gunerokn

Forum Bağımlısı
Tepki
2.464
İsim
okan
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aşağıdaki siteyi fotokromik gözlük satılıyor diye paylaşıyorum. Alış veriş yapıp kullanmış olduğum bir ürün henüz olmadı.

(link)