Bisiklet(fr)- İki Teker(tr)

Scudo

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BF Okuru yok hocam sorun değil. Ufak bir hesaplaşma yaşanmış adeta burda:D iki teker ve bisiklet sözcüğünden konu nasıl oralara geldi anlamış değilim:kötü:

• Beğen
Tepkiler: sckncyln1

Bilalyen

Üye
Tepki
6
İsim
Bilal
Bisiklet
Mosso
sizin gibi Seçkin insanların böyle boş konuşması ne kadar enteresan(!) :D

• Beğen
Tepkiler: B.Uğur

SOZUAK

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Barış SÖZÜAK
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sohbet başlatmak için konuyu bir yerden açarsınız ya ondan sonra her çeşit konuda konuşulur ilk konu ile alakalı olmayan doğal olarak. Bu durum gibi bir arkadaş yeter ki sohbeti başlatsın gerisi geliyor.

Şunu ifade edeyim ki bu ortamı sevdim, sizleri de sevdim. İyi ki varsınız bir şekilde akıyor konular, tartışıyoruz, sertleşiyoruz, duygusallaşıyoruz, yanlış bildiklerimizin doğrusunu, eksik bildiklerimizin gerisini öğreniyoruz.

Kendi adıma teşekkür ederim ve kırıcı, inatçı ve ısrarcı olduğumda karşımdaki arkadaşlardan da özür diliyorum. Bazen içinde olduğunuz ruh hali ile agresif olunmaması gereken konuda bile agresifleşebiliyor insan yada öyle yazılmış gibi de olabiliyor mimikler, ses tonu işin içinde olmayınca. Güzel insanlarsınız kaba tabir olacak ama "giydirirken" bile usluplu ve kabullenirken de yaptırımları "eyvallah kabulumdür" der şekilde yapıyorsunuz. Bu ortamın bozulmadan devamını dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Mert E.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Bilalyen
İnsanlar böyle Seçkin olsun da, hayal kırıklığı olmasın(!)

sckncyln1

Üye
Tepki
14
İsim
seçkin ceylan
Bisiklet
Sedona
Kimisine göre boş konuşuruz biz Seçkin insanlarda boş değiliz en azından kuyruk acısı olmuyor [emoji6]

• Beğen
Tepkiler: Tasogare

fthugr23

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Fatih Uğur
Bisiklet
Salcano
@BF Okuru Fırat abinin deyimi ile ''kıytırık bir grup'' tan atılmak ne zamandan beri hayal kırıklığı olmuş deniz abi? :D

• Beğen

Bilalyen

Üye
Tepki
6
İsim
Bilal
Bisiklet
Mosso
@Deniz
Sana göre hayal kırıklığı bana göre zararın neresinden dönsek kar

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@fthugr23
Kıytırık grup bizim, böyle temiz temiz mutluyuz. Bazılarının aramızda olmaması lazımmış.
Hayal kırıklığı derken Bilal'i kastettim ben. Sen yanlış yerde lafı anlamadan daldın konuya.

@Bilalyen
Elimizden geleni yaptık aramızda olabilmen için. Hep senin iyiliğini düşündük. Şahsım adına da içim gerçekten rahat. Yapılan iyiliği yüze vurma gibi huyum yok, dile getirmeye de gerek yok. Sen de zarardan döndüysen ne mutlu sana :)

sckncyln1

Üye
Tepki
14
İsim
seçkin ceylan
Bisiklet
Sedona
Aynen hak veriyorum sana zararın neresinden döndüysek kardayız [emoji1360]

• Beğen

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Yav konu biraz fazla uzamadı mı? Yüzyüze tanımasam da, bir çok konuda zıtlaşsam da buradaki bazı kişilerin bu kadar çatışması hele de hep gıpta ile baktığım İzmir tayfasında olması üzdü beni. Ama olur böyle şeyler, bi yandan da normal diye düşünüyorum, o düşündüğümle de kalsın işte, herkes kendi yolundan devam etsin.

Naçizane. :-/

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sckncyln1

Üye
Tepki
14
İsim
seçkin ceylan
Bisiklet
Sedona
@Mert E.

İzmir ekibini hala gıpta ile takip edebilirsiniz grup kimine göre kıytırık yada zarar olarak görünsede eskisinden iyi durumda [emoji4]

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mert E. Yüzde yüz haklısınız. Ama insanların da içini dökmesi gerekiyor bazen. Aslında bu kadar uzaması insanların bu grubu ne kadar benimsediğini, sahiplendiğini gösteriyor. Dışarıdan hoş görünmese de insanların bazı şeyleri belirtmeye ihtiyacı oluyor.
Birşeyler söylemek isteyen söylesin de bitsin, kapansın konu bir an önce :)

Bu arada ciddi ciddi Bisikletforum İzmir Grubu eskisinden daha iyi ;)

Bilalyen

Üye
Tepki
6
İsim
Bilal
Bisiklet
Mosso
İzmir ekibi diyip "İzmir" Hakkında yanlış algı oluşturmayın o grup farklı

• Beğen

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@sckncyln1

Ben gene etmeye devam edeceğim, uzaktan gerçekten gıpta ile izleyeceğim. Ona şüphe yok. Olanlar olmuş, artık ileriye bakmak gerek, boşverin yahu.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: sckncyln1
Tepki
12
ne zamandır foruma girmiyordum birgirdim neler olmuş burada birisi bana açıklarmı