Bisiklet bakımı için anahtarlar ve aletler

Tepki
5
İsim
Burak A.
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar tam anlayamadığım bi konu var. Benim bisikletimde BBR60 göbek var, bunu sökmek için Hallowtech 2 anahtarı almam yeterli mi yoksa yanında dönüştürücü tarzı bir şey mi almam gerekiyor. Aydınlatırsanız sevinirim.

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.375
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Selamlar tam anlayamadığım bi konu var. Benim bisikletimde BBR60 göbek var, bunu sökmek için Hallowtech 2 anahtarı almam yeterli mi yoksa yanında dönüştürücü tarzı bir şey mi almam gerekiyor. Aydınlatırsanız sevinirim.
Merhaba,

Normalde alacaginiz BBR60 göbek paketinin icinde adaptörü oluyor ama olmadigini var sayarsak, Hollowtech 2 anahtari ile Shimano TL-FC25 adaptörünü kullanmaniz gerekiyor.

Son düzenleme:

DeaKeN

Aktif Üye
Tepki
268
İsim
Cemil Köroğlu
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
IMG_20210213_130248.jpgbunca işi evde kendim yapmaya kalkınca işime yarayan tüm aletleri almaya geç bile kalmışım diyorum. Elimin altında olması bu pandemi zamanı güzel bir bakıma da sebebiyet verdi.

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.469
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur

Samet M.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.222
İsim
Samet
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
256714 dosyayı görüntülebunca işi evde kendim yapmaya kalkınca işime yarayan tüm aletleri almaya geç bile kalmışım diyorum. Elimin altında olması bu pandemi zamanı güzel bir bakıma da sebebiyet verdi.
Şu manzarayı bizim eve kursam hanım soluğu Anadolu adliyesinde alır. Aramızda çok yaman delikanlılar var 👍🏼

B

BF Okuru

Misafir
Askerdeki g3 piyade tüfeği sahra sökümünü hatırladım. Detaylı bir parçalama olmuş.

semih34ist

Üye
Tepki
1
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yaz geliyor acaba yeni bir bisiklet mi alınır yoksa elektrikli bir bisiklet veya schooter mu?

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

fensinn

Daimi Üye
Tepki
137
İsim
fensinn
Arkadaşlar zincir sökme aleti almak istiyorum tavsiye ettiğiniz bir marka model var mı ?

Ufuk A.

Üye
Tepki
111
İsim
Ufuk
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Cyclocross
Arkadaşlar zincir sökme aleti almak istiyorum tavsiye ettiğiniz bir marka model var mı ?
Merhaba,
Eğer tura da çıkıyorsanız şöyle bir alet alabilirsiniz (ÇAKI ALYAN SETİ ZİNCİR SÖKME APARATLI 15 FONKSİYONLU).

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.491
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
(link)

İzeltaş firmasinin ürettigı ikinci marka Elta allenler çok hesaplı. Ben çok kullandigim 4,5, 6 allen siparisi verdim.

Enis UYAR

Üye
Tepki
75
İsim
the-rider-35
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
detaylı bakım için alyan seti, anahtar seti , tornavida,kerpeten ,pense ,zincir sökme anahtarı, ruble anahtarı, çektirme,akort anahtarı ve sehpası temizleme ve yağlama kimyasalları, yeterli olur diye düşünüyorum bu kadarını hatırlıyorum. ayrıca yedek parça bulunsun elinizde fren teli hidrolik vites teli gibi basit ve ucuz parçalar elinizde olsun diğerleride olursa iyi olur bide oje yada boya

IslakElliAsker

Aktif Üye
Tepki
268
İsim
Bilal
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link) arkadaşlar bu ruble anahtarindan kullanan oldu mu daha önce? 30tl olunca şaşırdım.