Biri beni eski halime döndürebilir mi?

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Veysel A.

Güzel bir bisiklet forumda oldukça kullanıcısı var ama asfaltta sürüş yapıyorsanız yol bisikleti ile başlayın derim.

Scudo

Veysel A.

Daimi Üye
Tepki
68
İsim
Veysel AMCALAR
@suat akman

Evet, verilecek cevaplar hazır. Neyse ki bu tür takıntılarımı atlatalı uzun yıllar oldu...

Gerçekten kişinin hayata bakışını değiştiren bir hobi. Hatta bunun Kişisel gelişim, karakterin oturması, özgüven, cesaret gibi daha sayılabilecek birçok konuda faydasının dokunaceğına inanıyorum. Bireysel sporlarla uğraşan her bir sporcu geçmişte dikkatimi çekmiştir. Örneğin Çocukluğumdan beri dikkatimi çekmiştir; Semih Saygınerin güçlü duruşu, konuşması, tavırları... Bireysel olarak bir sporla uğraşmak ve bunda başarılı olmak. Bu gücün kaynağı bu. Kişi birşey üzerine yoğunlaştıkça, çözdükçe, daha ilerisi için analizde bulundukça 'Tersine Mühendislik' denilen bir bakışaçısına sahip oluyor ve bu hayatın her dalına kendisine pozitif olarak geri dönüyor...

Veysel A.

Daimi Üye
Tepki
68
İsim
Veysel AMCALAR
@Berke Kazankaya

Muhteşem bir bisiklet değil ama benim için iyi bir başlangıç olacağını düşünüyorum. Yol bisikleti almak istemiyorum çünkü direksiyonu tutuş pozisyonu benim hoşlandığım türden değil. Belki ileride fikrim, değişir, bilemiyorum. Ben zaten gözlerimdeki rahatsızlık sebebiyle güneşe pek fazla çıkamıyorum. Doalyısıyla gündüz bisiklet kullanmayacağım. Gece yollar sakin iken biraz boş yollarda basmak/ter atmak niyetim...