İnceleme Cube Attain Gtc 2018 Pro Karbon 105

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.370
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@srdrmrs Benim gibi, Hami Bey gibi amatörler için zaten uygun aero pozisyonu yakalayamayacağımız için endurance, aero çok önemli değil bence. Rahatlık bizim için ön planda olmalı. 20190526_085809.jpg20191116_075357.jpgBu da iki bisikletim arasındaki sele yüksekliği farkı. Bisiklet geometrileri karmaşık bir konu biraz.

Scudo

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@srdrmrs Öncelikle teşekkür ederim. Ayrıca Çetin bey'in dediği gibi endurans bir kadro. Endurans seçme sebebim herkesin dediği gibi(İlk alacaklar için endurans önerilir ya :kötü:) azda olsa konforlu bir sürüş yakalamaktı ama bu kadro için bunun fazla olduğu kanısındayım. (Bu kısım uzatılabilir de) Aero konusunda ise sizin yazmış olduğunuz mesaj eski sahibine göre bisikletin olumlu ya da olumsuz yönleri. Kendi adıma konuşacak olursam dediğiniz gibi (Aero açısından beklentim yoktu ki aklıma bile gelmedi ilk zamanlar) endurans'tan(Ya da konfordan kaçıp) çıkıp biraz daha agresif sürüşe doğru kaydırmaya çalıştım. Bir sonraki bisikletim aero olmasa bile safkan bir bisiklet istiyorum açıkçası.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ahmet TOPAL

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@trainspotting35 Whatssap grubumuzda bir arkadaşımız var giant fanatiği resmen. Oda sürekli Giant diyor, yavaş yavaş içimize işliyor.:)

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

Cycoholic

Offline.
Tepki
286
İsim
Celâl Y.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hami bey bisikletiniz çok güzel, keyifle kullanın. Geçtiğimiz sezon Cube GTC kullandım bu bisikletler oldukça rahat sürüş pozisyonları sunuyor. Birde Cube de kadro boyunu iyi hesaplamak lazım, her markada farklı ancak Cube ve diğerleri olarak ikiye ayrılabilir bana göre çok başka geometriler =) TCR'de bir endurance değildir her ne kadar gtc'e benzese de propel ile neredeyse aynı ölçüler var. Geçeceğiniz bisiklet daha agresif olabilir belki ama Cube'un rahatlığını ararsınız. :hhhhhh:

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.370
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cycoholic Zaten Hami bey daha agresif bir yol bisikleti istiyorum diyince Tcr önerdim. Giant'ın endurance kadrosu Defy. TCR race diye geciyor sitesinde. Pro peletonda Tcr kullaniliyor.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cycoholic Kesinlikle haklısınız. Cube gerçekten konfor konusunda çok başarılı. Sanki bisiklet altında kıvrılıyor gibi, diyorum lastik mi iniyor. Cube'un vaad ettiği konfor ve performansı bulabiliyorsunuz.
Ayrıca @trainspotting35 Çetin bey'in dediği gibi daha agresif bir kadro istiyorum en azından safkan bir yarış bisikleti istiyorum. Giant mı olur farklı bir model mi bunun kararı için biraz erken. Çünkü işe de giderken kullanacağım için çamurluk takmak gerekecek kış sezonlarında. Bir de temizlik kısmı olduğu için renk konusunda daha titiz davranacağım. Mat siyah üzdü bu konu da.

• Beğen
Tepkiler: Cycoholic

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Samet Raşit Serpici İşe giderken de kullanıyorum bisikleti. Ayrıca bugün turda yollar ıslaktı kafası rahat olan bendim, herkesin yavaşladığı yerde. :)

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Samet Raşit Serpici Tercih meselesi ben tercihimi bu yönde yaptım. ? Zararı yok bana o kadar kötü görünmüyor.

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Evet arkadaşlar, bisikletimden memnun olsam da daha agresif bir sürüş hissiyatı yaşamak adına kendisi ile yollarımı ayırmaya karar verdim. Kendisi hakkında yazılması gereken her şey bu konuda mevcut. Dilediğiniz sorular olursa yine buradan cevaplarım, ilan linkini de ekliyorum. 1-2 güne forumda'da ilan açarım.

(link)

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@Hami Bulut bey fiyatı çok yüksek yazmışsınız, benden söylemesi. Ultegra setli 2016 modelini bugün 6750'ye aldı bir arkadaşımız.

• Beğen
Tepkiler: sedat3133

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Özcan Günaydın, kendisi uygun fiyata almış ama şuan için fiyatta değişikliğe gitmeyi düşünmüyorum.

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Full amfili bass tesisatli ,lpgli ( işliye ruhsat ),
Arkada full mor isiklandirmali, yere yaklastirilmis, basık kasalı(ruzgarı delmek ümidiyle )96 model , yanlarında Tokyo & Kastamonu life ve arka camında 'Liselim', ön camda "Niyork imam hatip universty " stickerli , dogan slx takas

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mariokaldato Vazgeçtim abi satmaktan. Gelecek bahara belki :).
Evet arkadaşlar, bisikletimden memnun olsam da daha agresif bir sürüş hissiyatı yaşamak adına kendisi ile yollarımı ayırmaya karar verdim. Kendisi hakkında yazılması gereken her şey bu konuda mevcut. Dilediğiniz sorular olursa yine buradan cevaplarım, ilan linkini de ekliyorum. 1-2 güne forumda'da ilan açarım.

(link)
Satmaktan vazgeçtim şuan bu şekilde devam edeceğim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Cem Coşkun

Burak B.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.982
İsim
Burak
Başlangıç
1995—96
Bisiklet