bir tabak ciğer = 500 km... burada ciğercimi kalmadı...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@M.atay

atay ,mecburen ben karşıya geçeceğim ve adem ile buluşacağım saat 07.40 da eminönü iskelede ,,kadıköyde saat 07.00 de toplanmaca,,

@adem dualı

07.40 da sen ve ben eminönü iskelede kesin buluşuyoruz herkes ona göre ayar çeker artık,,

Scudo

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
Kudret abi.7.40 da karsıdakı eminonu ıskeledemı olucaz yoksa kadıkoy tarafındamı.Ben toplu tasıma özürlüsüyüm.)) Kacta vapur kalkar vs detaylı bilgi verirsen sevinirim..

• Beğen
Tepkiler: Adem Dualı

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@M.atay

saat tam 07.00 de kesin olarak kadıköy eminönü iskelede toplanmaca ,5 dakika en geç bekleme ,ve hemen vapura, geç kalan dona kalır ,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kerimi bekleriz ,,
artı bahtiyar uzunlara gelmez
ogün hiç gelmez
cparlakgül ve sinan için bilemiyorum ikisi birbirini kollar ise gelsinler bu yol 117 km tutacak,,
erkan formsuz bu aralar bakalım karar onun ,,
evet adem bu işi kıvırır özer ona ise yol gerekmez burada ,zati giderken alibeyköyden gideceğiz özer gidişte istemedi kemerburgaz yolunu
evet bende gidişi ve dönüşü farklı yaptım ama kesin bana terso eminönü ,dönüşte ben beşiktaşa döneceğim dönüşte kemerburgaz yolu o yol geniş ..
atom kamil kaçırmaz bu olayı özkan kankide enver hocada korsan hasanda ve yetkine haber salmak lazım özkan kanki çıtlatabilir cepten,,
kadro çok hızlı ,,,

(link)

karaburun gidiş ,,,

ve dönüş 57 km ..

(link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@adem dualı

açıkçası ben bu yoldan gitmiş idim yokuşlar çok iyi de özer kıvırdı şimdi oradan gitmeyelim diye ,özer o.k derse dalarız bu etaba ama dönüş aynı oluyor benim için ne yapalım ..birde giderken alibeyköy hizasından gideceğimiz için sabah sabah oralarda otobüstü yok taksi idi şehir içinden kaçmak lazım ,,alibeyköy şehir dışında ama sabah şehir içi trafik ile haşır neşir oluruz senin verdiğin bu linkte kamyon tır sirkülasyonu var ama önemli değil çünki yollar geniş .emniyet şeridi gidiş ve dönüş bayağı iyi..sabah sabah eski edirne asfalt yolu çekilmez senin yol iyi tabi,,

Adem Dualı

Daimi Üye
Tepki
214
Bisiklet
Merida
@Kudret Kurtcebe

abi o saatte kimse olmaz, alibey köy merkezden geçeceğiz ama bir sıkıntı olmaz hem pazar sabahı.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
evet avrupa yakada etap olarak en güvenli karaburun gözükmekte yollar çok geniş kemerburgazda , ama tekirdağ sahil yolunun dönüşü için aynı şeyleri asla söyleyemem, inşallah zamanla oradaki yollarda kemerburgaz gibi genişler ,,,

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
ayyaş enver uyaroğlu özkan ve jetsinan abi geliyoruz kudret baba.dediğin gibi olsun.edirneyi ileri tarihe erteleyelim biraz.özkan abi sinan abi ve bende 28 yol var.telsizleri de ayarlarım ben... bu arada daha önce karaburuna gitmedim.yolları 23 lastik için uygunmu... değilse 32 lastik takıp gelirim..

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@enver avcı

haşa 32 ' i boşver 23 tak uçacan ,aytek ben onur ile altımda 26 var iken o kemerburgaz bitmemiş idi, evet uzun yollar ,şile gibi ama çok dik eğim yok oralarda,
yalnız karaburuna gelirken galba orada eğimler olacak, oraları gidenlerden biliyorum ,evet 28 ler uçacak ,,telsiz o.k de yalnız yakaya takılırsa sakat olur bağı olursa şık olur..bu arada ct ayar çekeceğim bisiklete ali sportta ..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
evet sıkı adamlar bi arada bu çok iyi oldu ,,

avrupa yaka,,

1-enver üstat 28
2- uyaroğlu özkan 28
3- jetsinan 28
4- adem dualı 26
5- atom kamil 26
6- özer çankaya 26

anadolu yaka

7- atay 28
8- fosil kudret,,28

saat 07.40 da eminönü karaköy iskelede buluşmaca,,
evet tempo paso hız..

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
350
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
yine takipteyim abi poloneze niyetlendik karaburun oldu
2 haftadır +100 turlar yapıyorum fakat performans degil ortalamanın 15 lerde oldugu
bu tur performans limitimi görmem için iyi olacak
ben çekmeköy-üsküdar sahilden kadıköye gelirim 7 de

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Sinan Çakır

sinan baştan anlaşma yapalım, bu topik benim değil, bura enver babonun, şimdi sen kesin cep ile geliyorsun ve kopmalarda seni arayacağız cepten, eğerki cparlakgül gelirseki o da polineze gelecek idi ,kesin ikiniz partner olacaksınız, ama bu durumda ondan mesaj gelmez ise tek kalıyorsun 9 uncu pedalşör olarak ,evet en önemli konu şu gücünü test et ve gaza gelme oyuna gelme çünki ekipte çok süratli olanlar var bunlar basar sen baştan onları yakalar gibi olursun ama turun sonunu yani geri dönüşü düşünmez isen ,dönüşte tur senin için çileye dönüşür, herşeyi burada konuşuyoruz baştanki olaylar net anlaşılsın..

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
350
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
@Kudret Kurtcebe

anlaşıldı abi sorumluluk bende siz basarsınız ben yetişmeye çalışırım koparsam dedigin gibi cepten hallederiz
özelden tel no verebilirmisin

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
avrupa yaka,,

1-enver üstat 28
2- uyaroğlu özkan 28
3- jetsinan 28
4- adem dualı 26
5- atom kamil 26
6- özer çankaya 26

anadolu yaka

7- atay 28
8- fosil kudret,,28
9- sinan..26

saat 07.40 da eminönü karaköy iskelede buluşmaca,,
evet tempo paso hız..
kadıköy ekibi saat 07.00 de kadıköy eminönü iskelede olur..

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
kudret baba ortalama saat kaç gibi kemerde olursunuz.fırsat bu fırsat hanım da oradaki arkadaşına gitmek istiyordu.ben sabah erkenden kemere geçer hanımı çocukları bırakırım oradan size katılırım.

• Beğen