bir tabak ciğer = 500 km... burada ciğercimi kalmadı...

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
350
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
@mustafa genç

hatlar karıştı :)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@enver avcı

enver babo ,kesin cepten alo demece yaparız ademe veririm senin cebi sen cebi bana yaz özelden,,

@enver avcı

enver babo ,kesin cepten alo demece yaparız ademe veririm senin cebi sen cebi bana yaz özelden,,

avrupa yaka,,

1-enver üstat 28
2- uyaroğlu özkan 28
3- jetsinan 28
4- adem dualı 26
5- atom kamil 26
6- özer çankaya 26

anadolu yaka

7- atay 28
8- fosil kudret,,28
9- sinan..26

saat 07.40 da eminönü karaköy iskelede buluşmaca,,
evet tempo paso hız..
kadıköy ekibi saat 07.00 de kadıköy eminönü iskelede olur..

117 km performansa yönelik etap turu karaburun ,,,

Kerim A.

Daimi Üye
Tepki
504
İsim
Kerim A.
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kudret abi planlar baya değişmiş limitleri bayağı zorlicaz gibi görünüyo sağlam bi cross um olsa çok iyi olurdu, yaz abi benide 26 ile zorlayalım açılalım :) :cool:

• Beğen
Tepkiler: Adem Dualı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kerim A.

avrupa yaka,,

1-enver üstat 28
2- uyaroğlu özkan 28
3- jetsinan 28
4- adem dualı 26
5- atom kamil 26
6- özer çankaya 26

anadolu yaka

7- atay 28
8- fosil kudret,,28
9- sinan çakır ..26
10- kerim -26

evet tempo paso hız..
kadıköy ekibi saat 07.00 de kadıköy eminönü iskelede olur..

116 km performansa yönelik etap turu karaburun ,,,

evet dostlar kemerburgaz yönünden gitmece, arnavutköy bana cazip gelmiyor oraya hiç girmek istemiyorum ,ora medeniyet, ben sessiz yolu seviyorum ora medeniyet dışı halicin yanından bi güzel açılırız kemerburgaz- hasdala, rampa haliç sonunda bizi bekleyecek ondan sonra ver yansın alabildiğince geniş kemerburgaz -hasdal yolu ,bas basabildiğin kadar dönüşte gerçi aynı yolu alacağımdan bende motivasyon düşecek ama ne yapalım alternatif yol yok,artık bu turu tekirdağ turu ile bağdaştırmaya çalışırım, tekirdağ dönüşte aynı yol olmuş idi ama ora bana 194 km yazmış idi bura az, bura aslında çerez..

(link)

gidiş.

.benim dönüşüm aşağıdaki linkte dostlar..dönüş 57 km ..

(link)

16 km ekleme ,bana 132 km yazar..

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
Evet Kudret abi.Enver antremansızdı benim işlerim biraz yoğun olduğu için bayağı yorgundum.Turu bayrama ertelemek çok mantıklı oldu 450 km bir gün için 2-3 gün öncesinden çok iyi uyumayı gerektiriyor 200 km den sonra fiziksel çöküş başlar ve refleksler yavaşlar .Yapılan sıralama uygundur önce Tekirdağ sonra Edirne gidiş dönüşü çok uygun.Bu arada Korsan .Mehmet Şer yani M.Ş ve Volkan ayrı bir programları var.Pazar günü Hadımköy'den Karaburun'a geçmek yerine Eminönü'nden sizlerle pedallayıp RİNG yapıcam .Özer le haberleşelim 6.45-6.50 gibi Avcılar'dan çıkıp 8.00 da eminönünde oluruz. :rolleyes:

sinan aksu

Üye
Tepki
79
Bisiklet
Trek
Hasdal da bulusuruz eminonunden cikinca haber verirsiniz su jet sinan bensem :)) jet i kaldiralim kudret :))

Jet abartili oldu biraz :) bu arada butun eski dostlara selamlar

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@sinan aksu

valla enver babo sana jet sinan baba diyor onun için yazdım tamam sileriz yahu,,:)

@özer çankaya

helal be,,:in:

@sinan aksu

sinan dostum ,
özelden cebi yaz bende yok ama ademden arayacağız seni,
irtibat sağlayalım biz eminönünde toplanacağız ben, adem ,özkan kanki, özer ,kamil enveride yoldan alacağız, onada cepten ulaşacağız..kerim ,atay, sinan çakır, eminönü çıkış yapacağız saat 08.00 de,,,

avrupa yaka,,

1-enver üstat 28
2- uyaroğlu özkan 28
3-sinan aksu 28
4- adem dualı 26
5- atom kamil 26
6- özer çankaya 26

anadolu yaka

7- atay 28
8- fosil kudret,,28
9- sinan çakır ..26
10- kerim -26

evet tempo paso hız..
kadıköy ekibi saat 07.00 de kadıköy eminönü iskelede olur..8 adam eminönü çıkış yapacak sinan dostumu ve enver baboyu yoldan alacağız..

Pazar
(link)Parçalı Bulutlu. Yüksek: 24C. Rüzgar Hızı: 15-25 KM/S. Rüzgar Yönü: DKD.

Pazar Gecesi
(link)Parçalı Bulutlu. Düşük: 15C. Rüzgar Hızı: 25-35 KM/S. Rüzgar Yönü: DKD.

25 km evet rüzgar dövecek giderken,,akşama artıyor 28 i göreceğiz dönüşte gece 35 km ,,

(link)

gidiş.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789

gidişte tırmanışlar ,,,dönüşte tırmanış gözüküyor ciddi..o zaman tam ring yapacağım,,

(link)

dönüş tam ringe uygun olursaki bana uygun bi dönüş rota çizdim ama esenlerden direk çevre yoluna gireceğim bu yol beni maslak a ulaştıracakta sorun polis ne diyecek anadolu yaka atay, ben ,kerim ,sinan çakır ,varız 4 bisiklete bi sorun edeceklerini zannetmiyorum ,dönüşte ekip farklı yerlerden kopacak anadolu yaka bize dönüş en mantıklı rota yukarısı,,

(link)

evet bura önemli 14 km lik mesafe, köprü yolu ,yapılacak bi şey yok ben dalacam buraya artık ..hamza yerli kaya spor tesislerinden köprü yoluna dalış,,evet yukardaki lingte 21 km lik yol var bunun 14 km si çevre yolu dalacağız..

evet toplama yazar 119 km evden gidiş ve dönüş etti,135 km, yeter bana..
etabın sadece 4 birinden azı aynı yol olacak o da karaburun taraflarında .

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet bu günden yaptık bisiklet bakımlarını, adem senin tamam değilmi ,bu arada sinan çakır dostum sende bisiklete ayar çek,kerim dostum sende, tekerler çok eski olmasın ,benim teker max 90 yazıyor evet 80 bastım bu gün prova yaptım evet yolu çok iyi kavradı, inik tekerler ile hız olmaz yandan iyice sert taş gibi olacakki o teker randıman versin ,,arka freni sertleştirdim iyi oldu ,şimdi sıra würth e geldi ,ct günü iyice bakıma sokacağım zincir felan ayna kol ruble adam akıllı temizleyeceğim ,sistemler bitti artık, bakmaz isek yolda bırakacak,,

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
@Kudret Kurtcebe

Abi artık sana böyle bir şey lazım.)

50/34 bir cyclo...

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
üst boru bi garip ,yukarı doğru olacak ,scottlarınki o hoşuma gidiyor benimkide öyle scott cyclo cross alacağım ama 46 diş bana asla yetmez 48 dişe geçmece yada önce 46 diş olarak kullanırım, şimdi bu kadroyu sadece 1000 yurodan açılışını yapmayı düşünüyorum 60 liraya cila yapıyorlar ,vernik gibi yepyeni çıkıyor kadro üzerindeki pırtlamalar geçiyor ,2700 lira yaparki ben çok rahat focus cyclo da alırım ama diyorum ya üst boru scottlarınki gibi olacak..üst borunun yukarı doğru olması rampada avantaj ,kendi bisikletimden biliyorum bu bisiklet gerçekten rampa için ideal..bir de atay ben diskten kaçacağım artık ,yeter gına geldi, yengeç fren sistemi olacak ,ayrıca yarış gidonu ile dalacağım kurtdoğmuş offroad 'a tabi bunun için bayağı prova lazım ,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)

şimdi burada sadece karbon kadro scott ama yol bisikletinin 1499 yuro mtb kadro karbon 1000 yuro eder herhalde ikinci eli, evet 1000 yurodan satacağız kadroyu mtb kadrosunu,

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/311200_502378513128061_315832362_n.jpg

evet üst boru yukarı doğru scott scyclo..

özer çankaya

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Sedona
bugün çok güzel bir tur yaptım güzel antreman oldu esenyurt üzerinden kumburgaz ortalama 32-35 tabi dönüşte rüzgardan dolayı 20-23 arasında değişti :)