Bilgi üniversitesi bisiklet kulübü

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
Merhabalar arkadaşlar. Bilgi üniversitesinde okuyorum. Okula geçen yıl girdim ve kulüp günlerinde Bisiklet kulübünün olmadığını gördüm hatta triathlon kulübünden biri kurmamı söyledi... Her neyse geçen yıl bir abimle (okuyorsan selamlar :D) kurmayı denedik ama onun programı çok doluydu.

Bu yıl bu işe girmek istiyorum ama daha kimseye ulaşamadım. Bilgi üniversitesinde okuyan veya okuyan tanıdığı olanlar bana ulaşırsa harika olur. :D

Scudo

Bengg

Aktif Üye
Tepki
10
İsim
Göktuğ Güntav
Bisiklet
Bianchi
Bu sene hazırlık öğrencisi olarak başlayacağım bilgi üniversitesine. İnternet sitesinde bisiklet klubü olduğunu görmüştüm sanki. Yanlış mı gördüm ki :D

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
Uniyi kazanmis ama gitmeyip baska unide, bilgide kazandigi bolumu okumus ve mezun olmuslarida alir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: barayda

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Biz bahcesine girip cayir cimen yayiliyor, hatta piknik bile yapiyoruz, ancak simdiye kadar orada hic bisikletli ogrenci gormedim. Kampusun ici de bisiklet kullanimina oldukca musait halbuki.
Biz bisikletlerimizle girdigimizde ogrenciler anlam veremeyen yuz ifadeleriyle tepkisizce bizi seyrediyorlar. Sanirim oradaki ortam biraz konformist. Degisikler. Fitili atesliycek birileri lazim.

• Beğen
Tepkiler: barayda

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar kusura bakmayın konuyu izlemeyi bırakmışım öncelikle var görünüyor ama geçen yıl ilgili öğretmenden üyelerin bakmadığını öğrendim o da benim kurmak istediğimi duyunca hemen yapın diye biriyle tanıştırdı ama belirttiğim gibi olmadı. Benim kafamdaki kulüpte herkese açığız zaten ben dağ bisikleti kullanmayı seviyoru o yüzden bu arayışıöın sebebi biraz daha yol veya yarış bisikleti konusunda bilgili eğitim gezi vb. etkinliklerde öncü olabilecek birini bulmak. O yüzden herkese kapımız açık tabi eğer biri benden önce davranmazsa. Birde katılmak isteyen arkadaşlar özelden iletişime geçerse harika olur zira on kişinin imzası ilk etapta gerekiyor. :D

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar ayrıca belirtmek isterim bisiklet kullanmayı bilmeyen arkadaşlarınız da varsa gelebilirler. Eğer kafamdaki gibi planlayabilirsem eğitim vb. faaliyetler düşünüyorum.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@barayda
Kardesim bilgi universitesine yakin oturuyorum. Bisiklet ile ilgili her konuda destek olabilirim.

Yol bisikleti kullaniyorum.

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
@Kuzey Ege Hocam çok teşekkürler ama üye anlamında sanırım öğrenci alabiliyormuşuz yine de çok isterim etkinlik vb. durumlarda katılmanı. :harika:

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ya uyelik gibi bir derdim yok kardesim. Zaten ben "KuzeyEge" isimli tek kisilik bir gruba uyeyim. Destek istediginiz konularda yardimci olurum sadece. Sosyal sorumluluk kapsaminda degerlendirebilirsin. Yeterki millet bisikleti sevsin.

• Beğen
Tepkiler: Bengg

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
@Kuzey Ege Anladım hocam. :) şimdi mailime baktım dışarıdan destek alabiliyormuşuz. Çok teşekkürler ilginiz için. :)

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

Bengg

Aktif Üye
Tepki
10
İsim
Göktuğ Güntav
Bisiklet
Bianchi
Müzik, fotoğraf, resim ve bisiklet benim hayatta en zevk aldığım şeyler oldu hep. Ben de hayırlısıyla okula kaydolunca bu alanlarda kendimi bölümüm kadar geliştirmel istiyorum. Umarım bu kulüp konusunda başarılı bir şey olur. Ki böyle bir olayın kurulmasını sağlayanlar arasında olmaktan zevk alırım

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
@Bengg Tamamdır o zaman facebook veya başka bir platformda beni eklerseniz detaylıca konuşabiliriz. :D

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
Konuyu hortlatıyorum ama yarından sonra kurulum işlemlerine başlıyorum. :) Bilgi üniversitesinde olan katılmak, yardım etmek isteyen varsa lütfen bana ulaşsın. :)

Sedat Arda

Aktif Üye
Tepki
105
İsim
Sedat Arda
Bisiklet
Specialized
Ben 4 sene bisikletle ulaşımımı yaptım,mimarlık fakültesinde okuyordum elbette orada eğitim ve şartlar bambaşka tabi,hatta bizim bölümden birileri kurmuştu hatırladığım kadarıyla ama çok lokal bir organizasyon olarak kalmıştı kitlelere ulaşamamıştı

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
@Sedat Arda Eski kurulanı biliyorum evet, hatta ilgili hoca başkanların bir süre sonra bıraktığını söylemişti. Zaten okuldan çok üye toplayamayacağımı biliyorum. Kafamdaki en iyi plan diğer üniversitelerdeki kulüplerle iletişim halinde yürütmek. Bakalım göreceğiz. :) :harika:

Sedat Arda

Aktif Üye
Tepki
105
İsim
Sedat Arda
Bisiklet
Specialized
Özyeğin Üniversitesi'nde bisiklet kulubü kurmuş ve belli aktiviteler yapmış bir tanıdığım var dilerseniz onla da sizi irtibat kurmanızı sağlayabilirim,en azından process i ve bu birliktelik olayını konuşabilirsiniz belki

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
@Sedat Arda Harika olur. :D

Konuyu biraz hortlatiyorum ama yazmak gerekenler var. kulubumuz su an aktif etkinliklerimiz devam ediyor. Hatta gectigimiz cumartesi gunu Unicycle isbirligiyle yaptigimiz Belgrad ormani gezisi cok keyifliydi katilimcilardan okuyanlar varsa cok kaliteli zaman gecirdik hepinize tesekkur ederim. :) Gelecekteki etkinliklerde de herkesi gormek isteriz. Instagram uzerinden bilgibisiklet ve facebook uzerinden Bilgi Cycling Club olarak ulasabilirsiniz. Herkese iyi pedallamalar!

SagFan

Daimi Üye
Tepki
189
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gurkan Abiyi gördüm geldim :D

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi