Bıktım şu bisiklete saygısızlıktan

cem deviren

Daimi Üye
Tepki
200
@Harun Sayı

arkadaşlar kusura bakmayın ama gerçekten de korkuyorum bayan şöförlerden ve şunu da görüyorum ki bir çoğu erkeklerden daha saygısızlar trafikte :S daha dün önüme kırdı arabayı ve durup geçişimi kapattı hızım da 30-35ti tahminen ani bir frenle durdum arabanın önüne geçip bir baktım arabayı kullanan bayan bir polis memuru :S

Scudo

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
@Serden Us

A1 ve ya A2 ehliyetiniz yoksa haksız pozi,syondasınız. yaya gibi davranmalı ve yolun sağında varsa kaldırımda beklemeliydiniz.

• Beğen
Tepkiler: S26

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
@Mehmet Levent

Şu anda geçerli kanunlara göre bisiklet için A1 veya A2 ehliyet aranmıyor.

Tepki
24
korna mevzusu bence şöförün acemiliğinden başka birşey değil taksici yaparsa farklı ama taksiciler iyi şöfördür dediğimden değil adamların önüne her an trafikte olduklarından sürekli birileri atladığından paranoyak davranıyorlar burdaki birçok bisiklet severde araç kullanıyordur hiç bi zamanda bisikletli veya motosikletli birini geçerken kornaya basmam zaten dizel araç kamyon gibi sesi var. Sıkışık trafiktede arkamda bekliyen bir motorlu olursa eğer diğer tarafa yanaşıp yol veririrm

geçen yine böle sıkışık trafikte aracın biriyle bitişik nizam gidiyorduk baktıki aynayı kucaklıyıp götürücem mecburen çekildi birazda sıkıştırmak gerekiyor sanırım yada yanından geçerken aynasını katlarım olur biter:in:

• Beğen
Tepkiler: S26

bahadır76

Daimi Üye
Tepki
173
Bisiklet
Diğer
bugün de bir otomobilin penceresinden dışarı sarkıp el hareketi yaptılar. amaçları nedir anlayamam.

Mehmet Emin

Aktif Üye
Tepki
149
Bazı şeylerin tek ilacı zamandır arkadaşlar. Hapishaneler de mesela zamanla anlasın hatasını diyerek cezalılar için yapılmıştır. Uslanmasa da zamanla nesil değişir, daha iyi veya kötü nesil gelir bu önceki neslin yatırımına bağlıdır. Haydi şoförleri anladık, bana trafik tıklım tıklım sıkışmışken megafonla "kaldırımdan sürsene!" diye bağıran insan görünümlü polise ne diyeceğiz? Ben kaldırıma çıksam bile en fazla 2 metre ileri gidebilir, zaten her yer tıkalı. İşte böyle hanzoların zamanla azalacağı ümidiyle, Allah hepimizi pisi pisine gitmekten korusun.