Bianchi Trophy

serhatyuce

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ekonomik ve sağlam bir bisiklet arıyorum. Şehir içinde kullanıcam. Yollar engebeli olduğu için ince tekerlekli bisiklet pek dayanmıyor. Sürekli akord ayarı bozuluyor. Haliyle bu da masraf oluyor. Bianchi Trophy modeli üzerinde düşünüyorum. Hem masrafsız sağlam hemde kullanışlı ve ucuz. Sizce doğru bir kararmıdır. Yardımcı olursanız sevinirim. Slm.

Scudo

simoniuğur

Daimi Üye
Tepki
185
size uygun olabilir fazla profesyonen bişey istemiyorsunuz sanırım salcanoyuda önerebilirim

simoniuğur

Daimi Üye
Tepki
185
@serhatyuce
işin göründüyse sevindim abi ama beyendiğinm bisikleti al sonra bisikleten sıkılma yani hadi sana iyi günler

serhatyuce

Üye
Tepki
0
Alüminyum olmamasına rağmen hafif bir kadrosu var. Fiyatıda uygun geldi.320 YTL civarı.Bu yüzden tercih etmeyi düşünüyorum. Slm.

864bianchi

Üye
Tepki
1
Gec kaldim sanirim ama hala almadiysan tavsiye ederim 3 yildir Trophy kullaniyorum bence sehir icinde kullanilabilecek en iyi bisikler hafif ve muhtesem bi dizayn i var ben baska kadro bisiklet kullanamam die dusunuyorum oylesine memnunum bisikletten tavsiye edilir.. Alicaklara uygun fiyati var ben 2005 basinda 260 a almistim

Karakartal Platton

Forum Bağımlısı
Tepki
157
Peki sana şöyle bir bisiklet göstersem nasıl olur?

MIRAGE Teknik Özellikler
Kadro : Hi-ten Çelik
Maşa : Hi-ten Çelik 1.1/8"
Jant : 26 x 1.75 P24 ALÜMİNYUM 36H SL
Vites : Shimano Toumey TY Series -18 Vites
Fren : V-Fren alüminyum
Sele : İTALYAN - SELLE ROYAL

(link)

Fiyat:345,00 YTL