Bianchi Kullanıcıları Kulübü

Ceasar Bravo

Forum Bağımlısı
Tepki
1.678
İsim
Sezer
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Web sitelerine ve 2021 kataloğuna baktım, yol bisikleti kategorisi yok. İlginç...
Türkiye Bianchi isim hakkı alarak üretim yaptığı için onu Carraro, Peugeot gibi düşünebilirsiniz. Eskiden slr serisi yol da üretiyorlardı. Artık yol üretmiyorlar. Sebebini bilmiyorum, belki de orjinal Bianchi yol bisikletleri artık ülkeye geldiği içindir belki de.

Scudo

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu Türklerden korkulur. Bianchiyi çakma uretsen bu kadar markaya zarar veremezsin 😁

bkeskin

Aktif Üye
Tepki
397
İsim
Berkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar. 2021 model Bianchi Aria alarak ben de bu kulübe katıldım. Dünyanın geri kalanına kıyasla Aria modeli ülkemizde daha uygun fiyatla alınabiliyor ilginçtir ki. Hem foruma, hem de Bianchi kullanıcılarına da sormak istediğim bir şey var. Fotoğrafını eklediğim matara kafesini temin edebileceğim bir yer biliyor musunuz? Ya da elinde olan ve satmak isteyen kimseyi tanıyor musunuz? bisikletin renkleriyle uyumlu bir matara kafesi olması güzel olur diye arıyorum. İnternette sadece beyaz/celeste rengini satan yer bulabildim ama önceliğim fotoğraftaki gibi siyah/celeste rengi.

25541-275x275.jpg

fatihgocmez

Forum Bağımlısı
Tepki
1.720
İsim
Fatih
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar. 2021 model Bianchi Aria alarak ben de bu kulübe katıldım. Dünyanın geri kalanına kıyasla Aria modeli ülkemizde daha uygun fiyatla alınabiliyor ilginçtir ki. Hem foruma, hem de Bianchi kullanıcılarına da sormak istediğim bir şey var. Fotoğrafını eklediğim matara kafesini temin edebileceğim bir yer biliyor musunuz? Ya da elinde olan ve satmak isteyen kimseyi tanıyor musunuz? bisikletin renkleriyle uyumlu bir matara kafesi olması güzel olur diye arıyorum. İnternette sadece beyaz/celeste rengini satan yer bulabildim ama önceliğim fotoğraftaki gibi siyah/celeste rengi.

276602 dosyayı görüntüle
beyazı var
(link)

bkeskin

Aktif Üye
Tepki
397
İsim
Berkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.665
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer

276602 dosyayı görüntüle
Karbon siyah/celeste'ler var ama fiyatları yüksek tabii
(link)
(link)

İlginç şekilde siyah/celeste olarak zincir ( (link) ) dahil çeşit çeşit parça, giyim ve aksesuar var ama o suluk yok.

Tepki
149
İsim
Şahin
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti

276602 dosyayı görüntüle
Wiggle da siyah celeste renkli suluk kafesi var oradan temin edebilirsiniz ben yurtiçinde hiçbir yerde bulamamıstım oradan temin ettim
Wiggle da siyah celeste renkli suluk kafesi var oradan temin edebilirsiniz ben yurtiçinde hiçbir yerde bulamamıstım oradan temin ettim
F98489BC-88DF-456E-8BE0-2C0778354472.jpegGörselide ekleyeyim

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

brave17

Üye
Tepki
520
İsim
Mert
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
20 yıl önce Bianchi Extreme dağ bisikleti ile katıldığım, sonra uzunca süre uzak kaldığım ve bu hafta aldığım Bianchi SLR 400 yol bisikleti ile tekrardan aralarına döndüğüm kulüp. (Gönül isterdi ki Bianchi Oltre XR4 ile dönseydim ama olsun 😅 )

Son düzenleme:

ali_ihsan21

Aktif Üye
Tepki
142
İsim
Ali İhsan
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
1992 senesinde Sirkeci'den almıştım, en ufak bir sorun yaşatmadı. İç lastik değişimini sorun saymıyorum, dış lastik ilk aldığım orjinali, baya bir çatlama var ama halen götürüyor.

Dosyalar

ali_ihsan21

Aktif Üye
Tepki
142
İsim
Ali İhsan
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
IMG_20231022_144858.jpg
Bir elektrikli şehir bisikleti aldım, bu kadar rahat ve keyifli olacağını bilsem bugüne kadar beklemezdim. Ben Bianchi'de yılların alışkanlığı ve deneyimi var MTB'ye geçince daha rahat hissederim herhalde diye düşünürken salon koltuğundan tabureye geçmiş gibi hissettim.

Dik sürmenin keyfi inanılmaz, motor desteği de çok güzel ama onu hiç açmadığımda bile Rks yağ gibi akıyor, MTB'de sürekli vitesi değiştirmek gerekiyor rks'de sadece 7 vites var motor desteği açmasam bile en hızlı viteste çok dik bir rampa olmadığı taktirde çıkabiliyorum galiba MTB ile yaptığım bacak kaslarının da faydası var.

Japonic kanalı ilk ebike'ını alıp yola çıktığında "hayatımda kendime aldığım en güzel şey bu olabilir" demişti çocuk abartmıyormuş, bisiklet keyifli ebike bu keyfi katlıyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: templeos

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.067
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
2000 - 2008 - Bianchi Snake
2023 - ---- - Bianchi R0013D

İle tekrardan döndüğüm kulüp...

310814 dosyayı görüntüle
Öncelikle hayırlı olsun, Allah kazasız belasız nasip etsin.. Hevesini kırmak istemem ama Bianchinin böyle bir modeli yok, bu model sadece Türkiyede zira Peugeot markası üretimi durduğu yada iflas ettiği için ellerinde kalan Peugeot R13D modeline Bianchi stickerları yapıştırıp piyasaya geri sürmüşler. Çok önemli mi? Sen memnunsan elbette değil ama bilgin yoksa bilgilendirmek istedim.

Screenshot 2023-10-24 at 20-54-21 Peugeot R13D Yol Bisikleti Siyah_Celeste (M_53cm).png

• Beğen
Tepkiler: MaRZoCHi

MaRZoCHi

Üye
Tepki
116
İsim
Mehmet Hanoğlu
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bilgi için teşekkürler @Semih Cavdar
Evet almadan önce incelemiştim, zaten inceleme videoları sadece Peugeot için var.

Beden olarak uygun olan Bianchi olandı. Öndeki amblemden anlaşılıyor. Diğer modellerde kabartma, hatta 2000 yılındaki bisikletimdeki de kabartmaydı.
Peugeot'ta da kabartma ama Bianchi olanda sticker..

Tabi ki önemli değil 🙏

1698177459131.png

• Beğen
Tepkiler: Semih Cavdar
Tepki
167
İsim
Agah Sert
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Öncelikle hayırlı oldun , Kazasız belasız kullanın
Elimdekini satabilirsem ( Oltre XR3 ) benim de hedefimdeki bisiklet bu
Eski bisikletiniz hangi markaydı bileme ama yeni Oltre izlenimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum .

• Beğen
Tepkiler: Tutmosis89

Hugoman

Üye
Tepki
87
İsim
Hüseyin Uğur Alacatlı
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Şehir - Tur
2023-11-13-15-57-59-011.jpg
2023-11-12-15-24-43-161.jpg
Toplayalı 2 sene oldu. 24-34-42-48 aynakol ve 14-34 7'li ruble ile baya geniş bir vites aralığı var. Arkadaki corelliyi kardeşime kaptırınca kendime bunu topladım :)

Son düzenleme:

Tutmosis89

Forum Demirbaşı
Tepki
1.751
İsim
Mehmet D.
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Öncelikle hayırlı oldun , Kazasız belasız kullanın
Elimdekini satabilirsem ( Oltre XR3 ) benim de hedefimdeki bisiklet bu
Eski bisikletiniz hangi markaydı bileme ama yeni Oltre izlenimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum .
Eskisi aria 105 idi. Oltre te henüz bike fit yaptırmadığım için kullanmaya başlamadım.