Bianchi Kullanıcıları Kulübü

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
bianchi klubü yokmudur forumda ben bulamadım sanırım bianchi alıcagım sonunda :))

Scudo

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
Eski bianchiden eser kalmadığı için bianchi kullanıcıları bilinçsiz bisiklet sahiplerinden oluşuyor(speed serisi ve fixedlar hariç)

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
Bianchi speed9000 de karar kıldım sanırım onu alıcagım

Yunus M.

Forum Demirbaşı
Tepki
287
Bisiklet
Diğer
Hocam şimdi ben aklımdan geçirmiştim bu klübü açmayı ama zaten ilgi olmamış :)

@Ali Ç. Ali beyinde dediği gibi bilinçsiz tecrübesiz olan çoğunluk hesaplı olan ve halk arasında yer edinmiş olan Bianchi ye yöneliyor.. bende aynı şeyi düşünerek Bianchi AFX 8029 aldım bi ara satmayı düşündüm sonra vazgeçtim falan ama bu memnuniyetsizlikten değil tamamen yol bisikleti hevesinden dağ bisikletlerinde gereksiz bir ağırlık oluyor maşa ve disk frenler gibi.. memnunmusun dersen Çok memnunum bisikletimden ama yinede denk gelirse satıp yol ya da tur bisikletine geçmeyi planlıyorum..

buyrun bu da bisikletimin fotoğrafı;
20150805_120524.jpg

Ghost

Yoksa insan başıboş bırakılacağını mı sandı?
Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Yunus M. Çok güzel bisiklet güle güle kullanın renk kombinasyonu çok başarılı

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Yabancı larda satılan bianchi ler bir harikaa amsterdamda bi mağazada rastlamıştım

Yunus M.

Forum Demirbaşı
Tepki
287
Bisiklet
Diğer
@Ghost
Teşekkürler ☺

Shichigoro

Üye
Tepki
25
Bisiklet
Salcano
Bisiklete tek kelimeyle aşık oldum. Renk kombinasyonu gerçekten çok güzel ve çok asil bir görünüşü var. Kazasız belasız sürüşler diliyorum. :komik:

• Beğen
Tepkiler: Yunus M.

koitattoo

Üye
Tepki
2
İsim
fatih
Bisiklet
Diğer
Bilinçsizlik mi bütçemi acaba ? fiyat performans olarak iyi bence , herkes colnagosu pınarellosu olsun ister

KUTAY67

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Independent
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Diğer
4aydır slr 500 um war sora setli 600 km yaptm memnunum çok şükür.

• Beğen
Tepkiler: Yunus M.

efeyuceer

Üye
Tepki
102
Bisiklet
Bianchi
Bence sadece halk içinde olmak ya da bilgisizlikle pek alakası yok ben mesela iki ay kadar forumda bile okumadığım sayfa kalmadı yine de aldım ve hiç niye bunu aldım demedim yani aldığım fiyata alabileceğimin en iyisini aldığımı düşünüyorum forum da kötülenen kadar kötü değil diye düşünüyorum.Ben de bir afx 8027 ile katılayım öyleyse:harika:image.jpeg

Ghost

Yoksa insan başıboş bırakılacağını mı sandı?
Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@efeyuceer katılıyorum. Ayrıca, ya amaç bisiklet sürmek değil mi ? Çok da üzerine düşmemek gerek donanım kadar şekil şemal de önemli.

efeyuceer

Üye
Tepki
102
Bisiklet
Bianchi
@Ghost kesinlikle amaca hizmet ettikten stres atmaya yarıyorsa hiç problem değil insanlar önyargılı yaklaşıyor tabiki bi spec bi canondale değil türkiye bianchileri ama çoğu konuda o alınır mı onla başlanır mı yahu herkes 4 bin tl verip trek almak zorunda değil ki yani bu işin de bi giriş seviyesi var bi bütçesi var sonuçta küçümsemek anlamsız yani gayet güzel yani bi noktanın yukarısı gönül rahatlığıyla alsın alacak olan arkadaşlar:harika:

Yunus M.

Forum Demirbaşı
Tepki
287
Bisiklet
Diğer
arkadaşlar haklısınız aslında ama gecen yıl aynı aldığım firmada 1700 dü şu an euro kuru dolayısıyla 1900 e çekmişler fiyatı..
yani o fiyata bu donanımda 29 bir ghost ya da bir corratec alınamaz mıydı ?? emin değilim ama her şekilde memnunum bisikletimden :)

@HayabusaTurbo Allah size ve herkese daha iyilerini nasip etsin :)

• Beğen
Tepkiler: Shichigoro
Tepki
0
İsim
Yusuf
Bisiklet
Bianchi
Merhaba arkadaşlara. Elimde 88-89 yıllarında üretilmiş bir bianchi var. Üzerinde formula two columbus isimli çıkartmalar bulunmakta. Tüm parçalark sağlam duruyor. Kullanımı harika çok pürüzsüz bir tutuşu var. Ancak bisikletimin değerini bilmiyorum. Bisikleti tanıyan bilem arkadaş varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim

ronahi_gzl

Üye
Tepki
0
İsim
Roni
Bisiklet
Bianchi
Selam arkadaşlar aranızda yeniyim .
Tanıdığım bir arkadaşım takas ile bianchi 427 almış. Fakat arka tekerin oturduğu yuva kırık. Arkadaş bisikleti kaynakçıya götürüyor. Kaynakçı kardeşimiz de kırık parçayı komple kesip kaynak yapmaya çalışıyor. Tabi bisikletin alüminyum olduğunu anlayınca bisiklette o şekilde kalıyor.

Şimdi bisikletin bahsettiğim parçası yok. Bu tamir edilebilir mi ? Ne yapmalıyız ?

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim. özür dileyerek tamir ile ilgili bir bölüme rastlamadığımı da belirtmek isterim.

Dosyalar

Tepki
0
İsim
Cemre İ.
Bisiklet
Bianchi
Hocam Kolay gelsin Bende Bianchi RCX327 var üzerinde 160 lık rotor var.
Ben frenlerden pek memnun değilim fren setide çok pahalıya geleceği için bu rotoru 180 yada 203 yapabilir miyim ?

YagizK

Üye
Tepki
8
İsim
Yağız K.
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bartın da yaşıyorum.yaklaşık 1 ay önce
Bianchi aspid 26” modelini aldım.geçen haftalarda zoom marka maşadaki amörtisörlörden çok fazla yağ çıkıyordu (altından doğru).taze yağ,sildikçe çıkıyor.aldığımız bisikletiçiye gittim,umursamaz bir tavırla yağını atmış işte bişey olmaz diyip.amörtisör yağ kapağını falan açmadan dışardan doğru yağ döktü ne yağı bilmiyorum çok bilgim yok.ve önü sağa sola çevirince gıcırdama ve tıkırtı gibi arasında bir ses geliyor maşadan.ara sıra içinde hafiften kalıyor çekmek gerekiyor.normalmi?(sitede yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.)

melikekt

Üye
Tepki
0
İsim
melike
Bisiklet
Bianchi
arkadaslar oncelikle merhaba
7 haziran 2018 tarihinde bir bayiden Bianchi folding 21 katlanabilir bisiklet satin aldim. En fazla 4 ya da 5 kere kullanmisimdir. Acil bir sebepten oturu de koye geldik. Bisikleti veren kisi guzelce kurup vermisti bana bakimdan, garantiden hic bahsetmemisti. Ancak internette birden karsima cikan bilgi sonrasi şok oldum. Bisiklet bakim yaptirmayinca garanti disi kaliyormus. Arkadaslar bunun hic esnetilme payi yok mu baya moralim bozuldu ogrenci harcligimla ozenerek biriktirip aldigim bisikletin artik garantisi yok mu simdi. lutfen detayli bir bilgi verebilir misiniz bana elimden bir sey gelebilir mi bu saatten sonra

Tepki
0
İsim
Noyan
Bisiklet
Bianchi
öncelikle herkese merhaba Adım Noyan kendime bu yıl okul bitimi bianchi slr 400 alacağım
Boyum165,kilom53 sizce boyum yeter mi?

2 sorum; bianchi speed 2000 var dağ bisikleti en son yani 7 ye 3 kullandığımda kendimi çok rahat hissediyorum ve fazla yorulmuyorum geçelim soruya sizce bianchi slr400 ü alırsam zorlanır yada bıkarmıyım?

3 sorum;ekipmanlara en fazla 400 tl ayırmak istiyorum başlangıç için önerileriniz varmı?

4; sorum; sizce kilom yüzünden bisiklet rüzgarda çok savrulurmu ve yol tutuşu nasıl olur?

5; sorum:ince teker kaç mm ve denge sıkıntısı varmı en başta ?

6.sorum;yokuş çıkmak çok mu sıkıntılı ?

7.sorun; bisikletin selesi 20 km sürsen p*ponu ağrıtırmı ?

Şimdiden cevaplar için sağolun brolar
Ben bu arada bisiklet tutkunuyum hiç yol bisikleti sürmedim herzaman video çeken yol bisikletçilerini izliyorum ve onlara teşekkür ediyorum.