Beylikdüzü

Folding Man

Daimi Üye
Tepki
410
İsim
Ygt
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
@AytacALTAY
O zaman katlanır bisikletle yorulucaz anlaşılan :),mesafe ne kadardır km olarak Aytaç bey?

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@yigithp320
maps 'e göre 3.5 km e5 olan, daha dik diğeri büyükçekmecenin sahil tarafında beykente çıkan yokuş buranın uzunluğu 2.3 km e5 e göre daha rahat burayı tavsiye ederim hem trafik daha az riske girmezsin. turgut özal blv. palmiye meydanından çıkılıyor.

Folding Man

Daimi Üye
Tepki
410
İsim
Ygt
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
Merhaba, avcılar ,beylikduzu ,k.cekmece bolgesinde katlanır bisiklet grubuna dahil yada İstanbul içi yapılacak günlük turlara katilmak isteyen benim gibi arkadaslar varmıdır??

• Beğen
Tepkiler: mrth

Bahadır ÖZEL

Daimi Üye
Tepki
318
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
@AytacALTAY
Büyükçemeceden tüyapa doğru olan yokuşu çıktım bir kere. Yol çok sakat tekrar çıkmak istemem. Gürpınar sahilin sonundaki balık halinden çıkış evet daha dik ama bomboş yol. Olmadı dinlene dinlene çıkılır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Bahadır ÖZEL evet orasıda altarnatif ancak oradan çıkarsan beylikdüzüne bayağı mesafe var ama yol düz.

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
istanbulda parça tamirini en iyi yapabilecek bisikletci bçekmece sena bisiklet ertan terzi.en iyi jantcı bahçelievlerde yeni dukkan actı cemal usta.nihat bisiklette fena değildir.gitmeyeceğin yer ise metin bisiklet çok iyi anlar ama tok satıcı dediğimiz tarzda paran azsa gelme kardeşim tipinden bi yer.fiyat soran müşteriyi sevmez alacaksan gel bakarız der.

Tepki
42
İsim
Eyüp D.
Bisiklet
Dahon
Küçükçekmece Söğütlüçeşme Mahallesi bisikletçi Sadık usta.

erhan erhan

Daimi Üye
Tepki
868
İsim
erhan
Bisiklet
b'Twin
Tilmen'e güvenebilirsiniz. Yakın zamanda göbek değiştirtip jant ördürdüm oradan biliyorum.

N.ÖZKAN

Aktif Üye
Tepki
244
Bisiklet
Salcano
@Unlicensedrider

Hocam yer neresi tam olarak tarif ederseniz iyi olur. Söğütlüçeşmede ufak bir bisikletçi var kömürcü yolunun aşağısında, onun dışında yeni bir bisikletçimi açıldı acaba ?

• Beğen
Tepkiler: Unlicensedrider

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.988
Herkes Metin Bisiklet'i gömmüş yine ama ben jant akordu için orayı öneririm. Eski yol bisikletimin arka jantında hem akord bozuktu hem de teker zıplama yapıyordu (dikey bozukluk). Dükkana sabah bıraktım, ertesi gün fabrikadan çıkmış gibi nizami ayarlanmış jantımı geri aldım. Ücret olarak da piyasanın altında bir şey istemişti.

Diğer her türlü mevzu için de Tilmen Bisiklet'i öneririm. Çok samimi, temiz bir esnaf. Bir kez gittim, hem sohbetinden hem ilgisinden çok memnun kaldım.

Tepki
42
İsim
Eyüp D.
Bisiklet
Dahon
@N.ÖZKAN aynen orası. Çok iyi bir usta. Çocukluktan bisikletçinin yanında yetişme. Ben de dahil katlanır bisikletimin arka jant Akort ayarını kendisine yaptırdım. Kusursuz oldu fiyat konusunda da kimseyi üzmez diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: N.ÖZKAN

hunter84

Üye
Tepki
89
İsim
Özgür
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Adnan Kahveci den Selamlar Hepinize

hunter84

Üye
Tepki
89
İsim
Özgür
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
@sedona610

bizim tarafta bisklet kullanan cok gormedım Yaşam vadisinde aksam 7 gibi gittim 8 e kadar bıskletli pek yoktu sız nerde kullanıyorsunuz

sedona610

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Sedona
@hunter84

Açıkçası belirlediğim bir güzergah şimdilik yok. Yeni başladığım için ara sıra çıkıp bisiklete alışmaya çalışıyorum. Yaşam vadisine 3 gün önce gittim fakat saat 4:30 gibi gidip sıcaktan çok duramayıp eve döndüm :). Kolejler bölgesi diye geçen yerde oturuyorum, doğa koleji, era koleji falan var evim oraya yakın. Genelde bu bölgede trafik çok işlek olmadığı için buralarda kullanıyorum.