Beylikdüzü

Scudo

Cansın CANDAŞ

Aktif Üye
Tepki
405
Herkese merhaba , beylikdüzü adnan kahveci de oturuyorum. Aktif olarak yol bisikleti antrenmanlarımı yapıyorum. Yol bisikleti kullanan var ise buradan tanışalım.

Kaang96

Aktif Üye
Tepki
233
İsim
Kaan
Bisiklet
b'Twin
@Cansın CANDAŞ
Merhaba bende Beylikdüzünde oturuyorum.Yüksek tempoda olmasada haftasonları Büyükçekmece Bisiklet Kulübü'nün 70 Km+ performans sürüşleri oluyor.Sürüşler yaklaşık 25 ortalama ile gerçekleşiyor.
Hafta içide (Salı, Perşembe) Selimpaşa, Gürpınar, Kumburgaz rotalarına ortalama 18-20 ile turlanıyor.Ayrıca kulübümüzden bazı arkadaşlarımız Silivri'ye 35 ortalamayla git gel yapıyorlar onlarla tanışıp beraber antremanda yapabilirsiniz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Cansın CANDAŞ

cansın dostum karşıyı bir örgütlesende bu forum azıcık performansa kaysada bende sevinsem ,
anadolu yakadan takibe alırım bu konuyu ,50 km durmadan bastığımız etap dudullu-göçbeyli etap idi 2 saat 5 dakika durmadan pedal bastım ( 6 adet şile eğimi köy içlerinden eğimler bıçkıdereden göçbeyliye sıkı eğimler bura 50 km 'den fazla yazar adama ) artı aynı yerde 33 km durmadan basarak 1 saat 31 dakikada yolu aldım takdiklerini paylaşırsan sevinirim
özellikle giderken eğimlerde su içerim asla durmam bisiklet forma arkasına pet şişe su vardır bu forumda yunus özdemir grubu ile gittik bi ara şileye ama benim tarz farklı olduğu için mola sayısı fazla uzun yapmadım ,şile benzincide 10 dakika dinlendikten sonra dönüşe geçtim,giderken yolda ekibin lastiği patladı durduk , soğuktu hava ve aynen yerimde saydım

şimdi benim kurallarım aşırı sert idi ,durmak yok, ayrıca lastiği patlayan kendi değiştirecek ve etabı tamamlayacak idi,
bu şekilde buradan anca 5 adam ayarlayabildim ,onlar sağolsun geldiler, semerelerinide aynen yarışta gördüler

1- bahtiyar közen anadolu yaka
gran fondo marmarada kendi katagorisinde 12 'inci
2- erkan közen -anadolu yaka
gran fondo marmarada kendi katagorisinde 14 'üncü
3- furkan tk -anadolu yaka
orbeanın düzenlediği ,gerçi gezi maksatlı uludağ eğiminde 283 kişiden furkan tk kendi katagorisinde birinci olmuştur 3 üncü oldu ama birinci olan 42 yaşında idi furkan 25-35 aralığında yarıştı sayılır,

mehmet sununun açtığı topik gibi inşallah bura olmaz
kayseriden performans ekibi çıkarmak istedi ama kayseriden malesef performansçı bu forumda gözükmedi,bu forumu 2009 senesinden beri sürekli takip ettim ama sürekli burada ne oldu bitti gördüm kim ne yaptı
rapor vermem gerekirse açıkça yol performans bisiklet konusu görmedim yani sabitlenmiş bir adet konu performansçıların çalıştığı (olanlarda kapattı gitti )bu konuda açık açık hatalar yazılacak ve bilgi alışverişinde bulunulacak idi bunu anca kartepe bisiklet takımı yapmıştır gerilere bakar isen bir çok topik burada mevcuttur
çalışan sıkı adamlar niye bu forumu bıraktı bende bunu anlamış değilim doğrusu, kimi motora geçerken kimide evlendi çoluk çocuğa karışınca performans öldü,,

bu kış aylarında aynen kısa mesafelerde bulundum nisanda 42 km non stop serileri benim etapta ferdi başlayacak bunun için topikte açmayacağım sadece barış dostumun topiğe bilgileri vereceğim,katılan yok çünki
18 yaş altını kabul etmedim veli izni bile olsa sorumluluk kabul etmem ,gittiğim yerler sıkı eğimlerin olduğu tehlikeli virajların olduğu yerlerdi, anadolu yakada bıçkıdere-teke-darlık-ovacık-ahmetli-ulupelit buralarda çok yoğun bulundum,sahiller beni kesmez yüksek rakımların olduğu yerlerde idman yapılır

son olarak çalışmalarını burada paylaşır isen sevinirim ferdi olabilir grupça olabilir benim stravam yok saat tutarım,
amaç gran fondo ,tek yarışa hazırlanmak, marmaraya tabi olur ise, olmaz isede 2 'incilik madalyası duvarda asılı durmakta ,o orada dursun
işleyen demir paslanmaz idmanlarıma aynen devam ederim.

@Cansın CANDAŞ

2005 kayıt nerdesin yahu derler adama, buralarda niye yoktun ..:harika::harika::harika::harika::harika::komik:

@Cansın CANDAŞ

görebiliğim kadarı ile en yeni performans konusu avrupa bölümünde senin dostum başarılar dilerim

@Kaang96

bu arkadaşlar ,neden burada silivri yol performans turları diye konu açmıyorlar açarlar ise aynen takipçiyim daha şimdiden onlara buradan başarılar dilerim ,gözlerim artık performans topikleri görmek istiyor, mersinden ankaradan çorludan izmirden ,diyarbakırdan vs vs

clk

Aktif Üye
Tepki
362
Bisiklet
Mosso
gecen hafta pazartesi beylikduzunden selimpasaya kadar gidip geldim ama 16 km ortalama ile :) ilk uzun turumdu :) daha hizli turlara herhalde simdilik ayak uyduramam. IMG_20170206_191941.jpg

• Beğen
Tepkiler: Kaang96

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@clk

valla çalışan kazanır 16 km sonra 30 sonra 50 derken bu iş öylede bir olurki insan kendini tanıyamaz hale gelir
bir günde 200 km gider halede gelir.

Cansın CANDAŞ

Aktif Üye
Tepki
405
@Kudret Kurtcebe Yorumunuz için teşekkür ederim. Bende böyle bir gurubun oluşmadığını fark ettim. Burada amaç bu spora ciddi değer verenler ile birlikte performans antrenmanları yapmak. İnşallah amacımıza ulaşırız.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.471
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe

Senin anladığın dilden anlatayım o zaman, tek başıma hep tek tabanca takılmaya karar verdim kudret abi. Yarın bir sürpriz beklenebilir.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.520
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cansın CANDAŞ Team eleven ekibi var. Biz de BBK olarak Cumartesi-pazar günleri İnceğiz rotasına performans turu düzenliyoruz. Bizim ortalamalar sizi kesermi bilmiyorum.:)

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.520
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cansın CANDAŞ dediğim gibi bizim ortalamalar sizi kesmez. İnceğiz git gel 60 km 25 falan oluyor ortalama strava dan bakabilirsiniz.:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Cansın CANDAŞ

esasında candaş dostum 18-25 yaş arası bir grup oluşturabilmende önemli,sen tahminen 22 felansın ,tam zamanındasın olayını bırakmaz isen acaip ilerleme olacaktır ilerde,
kartepe bisiklet takımının takım kaptanı ben idim ,en yaşlısı bendim , partnerler belli idi 25-35 yaş arası furkan tk ve erkan közen ve korcan onlar bir ekip idi ayrı basar idi bahtiyar tek idi ama basar idi ve 25-35 katogorileri yakalar idi az bi fark olur idi,ben en yaşlı idim en fazla 15 -20 dakika fark yerdim, bunları hiç bir zamanda dert etmez idim ,antremanda önemli olan kaptandır olayı götüren kişidir ,bir gemi asla kaptansız gidemez ,
tabi takım şu anda ferdi çalışmalarına devam ediyor orta kanaldan irtibat halindeyiz bu senede yarışlarda varlar,ama emeklerimiz çok fazla idi ..

@mehmetsunu

tabi yanlız kalınca aynen tek başına basacak ve çalışacan yok başka alternatifimiz...

@Cansın CANDAŞ

selam cansın bi hareket yapar isen sana uymaya çalışırım,
yanlız anadolu yakadayım, ortak nokta buluşma yeri eminönü iskele olabilir
karaburuna ayar çekebiliriz..

eberkol

Aktif Üye
Tepki
123
İsim
Emre BERKOL
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@omermurataydin
@omermurataydin
Neden soğudunuz anlamadım, bu rota aslında çok yokuşu olmayan rotalardandı ki zaten hava şartları sebebiyle tur kısaltıldı. Karaburun Sahil, Ormanlı Köyü veya Bursa Keramet Kaplıca turları yokuşlu ve uzun turlar. Örnekteki turlara hazır olmanız için size tavsiyem, uygun günlerde Beylikdüzü çıkışlı yada Küçükçekmece çıkışlı Eminönü-Yenikapı turları yapmanız. Düz sahil yolu sizi hem zorlamaz hem de kondisyon kazandırır. Ancak yokuş çıkabilmek için, yokuşlu rotalar kullanıp o yokuşları çıkmak malesef şart.
Sonuç olarak bu bisiklet sürmek için, bir yolunu bulup sürmek gerek.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Büyükçekmecede oturuyorum tanışıp gezinti yapmayı çok isterim ayrıca büyükçekmecede oturanlar varsa onlarlada tanışmak isterim zira beylikdüzü yokuşunu çıkmak ölüm :)

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@mywashere kardeş bisikleti nasıl bir şeydi.her sabah inerim ordanda gurur lisesinin karsısındayım zaten

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@mywashere evet eski kullandığım bisiklet sarıydı şimdi mavi beyaz :)

Bahadır ÖZEL

Daimi Üye
Tepki
318
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
@AytacALTAY
Biraz form tutunca o yokuş çıkılır merak etmeyin. Ben sahile inip turlayıp balık halinin ordan çıkıyorum beylikdüzüne.

• Beğen
Tepkiler: Folding Man

Folding Man

Daimi Üye
Tepki
410
İsim
Ygt
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
Beylikdüzü mimar Sinan sahil şeridinden metrobüs arası yokuş varmidir?Eylikduzu son durakta mı iniyoruzz sahil için?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@yigithp320
Evet yokuş var ve dik. metrobüs beylikdüzü son durakta inip büyükçekmece merkeze yokuş aşağı inebilirsiniz.