BeNiM mAkİnA

Scudo

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
anlamam ama görünüşü gayet güzel..kazasız belasız.

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Bana dirt jump kadro bulabilirmisin ?

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Bana dirt jump kadro bulabilirmisin ???

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
yok kardeş sen onu istanbul'daki erkan abimizle bağlantı kur o bu işin ustası ona danıs sen...benım yapabileceğim bir şey yokk......

B

BF Okuru

Misafir
**************? bi resim koymuş. insanlar ilgileniyo soru soruyo. adamın ******* değil. lütfen bana küfret diye yalvarıyo resmen. ama etmiycem.

Lütfen kullandığınız kelimelerin hakaret içermediğinden emin olduktan sonra mesajınızı gönderiniz. Ayrıca forumun her yaştan, her kesimden kullanıcıya açık olduğunu unutmayınız!

Halil

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
hıımm sevdim bisikletini hayırlı olsun ama benden sana tavsiye o koltuk kelepçesini daha aşagıya indirerek kalan kısmı kesersin kadronun ölçüsü daha küçük olur işte o zaman trial için daha ii olur bence ;)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Güzel bisiklet trials a uygun gözüküyo ama bu başlık altında yazdıkların ve konuşma tarzın hiç hoşuma gitmedi...kendinden çok byük innsalarla kardeş mardeş diye konuşuyosun çok yanlış biraz daha dikkatli olmanı diliyorum...

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
berkeay elştiriyi ben yapacaktım sen yapmışsın bencede biraz dikkatli olunmalı bike dostları adına !

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
kardeş gördugun gibi elimizden geldiği kadar sorulara cevap vermeye çalısıyorm....adabımızı bozmassak iyi olur..

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@freeRide07

Pardon ama yaşını öğrenebilirmiyim??

Benim adabım gayet yerinde dikakt ettin mi bilmiyorum;)

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
@kadirkkkk
ben zaten size dememiştim kusura bakmayın ağız alıskanlıgı bır daha dıkkatlı olurum yaşımda 18.......

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
ben normalde yol bisikleti kullanıyorumda....ondan selenın dusuk olması bacakları bozuyor...tabı boy=1.90 olunca haliyle...önerileriniz için tesekkur ederim kardeslerım abilerim..

B

BF Okuru

Misafir
ya bu freeride mal mıdır nedir? bi resim koymuş. insanlar ilgileniyo soru soruyo. **********************************
sanırım bu mesaj dikkatlerden kaçtı,mod arkadaşlar gerekeni yapacaktır diye düşünüyorum...

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
bisikletin hayırlı olsun semih.güzel bi bisiklet olmuşş özellikle rengii süper:)