Benim canım bisikletlerim

Tepki
1
sayın uğur vural herşey on numara ancak fotoda birşey dikkatimi çekti.. o kaskınızın sağ cenahında bir bayrak var.. o bayrağı baş üstünde taşımanızın özel bir anlamı var mı yoksa o bayrak kasktan ziyade kafanızın içinde mi ??
:boese157:

• Beğen
Tepkiler: Uğur Vural
Scudo

Aydın Yıldırım

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Giant
Hayata zevk,renk,heyecan,......katıyor bunlar.İkisi de ayrı güzel.kıskanmasınlar birbirlerini.Güle güle kullanın.

• Beğen

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@mehmet oğuz
Sayın Mehmet Bet İlk önce fotoğrafımı çok dikkatlice inceleyip yorumladığınız için teşekkürler kaskın ve bayrağın hikayesine gelince o kask Antalya Belekte tanıştığım bir Amerikalı arkadaştan hediye ben bayrağı çıkarmadım zira hediye aslı gibi kalmalıdır bende o arkadaşa üzerinde TÜRK bayrağı olan bir kask hediye ettim.Bu olay her iki ülke arasındaki yakınkaşmayı artırır diye düşünüyorum kısaca Amerikan Hayranı değilim olmadım olmam ama bu dili,dini,ırkı farklı olan insanlara farklı yaklaşmamızı gerektirmez tüm dünya insanları kardeştir size mesaj için teşekkür eder bol pedallı günler dilerim. ;) ;) ;)

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@Aydın Yıldırım

Teşekkürler Aydın Bey şehir içi geziler kısmındanda değerli yorumlarınızı bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: ugurcuum

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@Selim Üsel
Teşekkürler Selim Bey bence düşünmeyin gerçekleştirin pişman olmazsınız

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@umutkahraman
Teşekkürler arkadaşım bisiklet üstünde sıkılmak ne demek zevkten dört köşeyim :D

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@CAN34#
Çok teşekkürler sizlerde çok iyisiniz.
Bu arada şehir içi geziler bölümünde gezilerimizi takip ederseniz sevinirim.

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@gecesefasi_52fb

İnşallah arkadaşım böyle güzel bisikletlerden herkezin olmasını dilerim.Teşekkürler

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Scott spark ve Ransom çok farklı bir ekip olmuşsunuz..Mükemmel ötesi ama küçük bir gezi ama umarım resime doyurursunuz.Ve küçük bir öneri Amortisörün rengi gitmemiş.Beyaz bir Fox süper olurdu sanırım.Bir de en kısa sürede jant setini "cross ride" tercih ederim ve en son pedallar.
Yanlış anlama sadece öneri.Ama genel olarak her anlamda süpr ötesi.
Emeğinize sağlık.Tşk ler.İyi Forumlar.

• Beğen

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@UĞUR VURAL.

Bisikletler için Ankara Erdoğanlar Bisiklete Lütfi Abime ve tüm ekibine Sonsuz teşekkürlerimi sunarım bana bisiklet konunsunda her türlü kolaylığı sağladılar ve bisiklet sevgimi ikiye katladılar teşekkürler ERDOĞANLAR BİSİKLET BİSİKLET

• Beğen
Tepkiler: ugurcuum

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
Henüz bisiklet hastalığının ilacı bulunmadı. bulursam sizede vercem. bu ne abi böyle forum bisiklet manyağı kaynıyo. ha bi de ben. :D :D

• Beğen