Beldesan Flamingo Yol Bisikleti

ccandar

Üye
Tepki
3
İsim
Cem
Bisiklet
Diğer
image.jpeg image.jpeg image.jpeg
Bunlar da aktarıcılar ve meşhur aynakol,
Aktarıcılar işlevsel ancak görüntü olarak hoş durmayacak gibi, yenileyeceğim galiba...

Scudo

ccandar

Üye
Tepki
3
İsim
Cem
Bisiklet
Diğer
Boyaya 100 tl verdim, malzemeler de sökücü, boya, astar, vernik, matlaştırıcı vs 50 tl. Toplam boya işi 150 tl verdim.

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Emeğinize sağlık.Sarı ve kahve seçimi güzel.Klasik bir italyan olmuş.İyi günlerde kazasız belasız kullanın inşaAllah.

Tepki
0
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba herkese. Bende bir tane beldesan flamingo aldım. Kadro muhteşem güzel. Komple söküp boyadım. Paslı yerlere :sünger zımpara, cantlara :diş macunu ve fırça, göbeklere :gres ve wd 40 yağlı pas sökücü, kadroya :sünger zımpara ve akrilik sprey boya (iki tüp) uyguladım. Sıfır ayarında ayna gibi oldu. Tavsiyem budur. Sünger zımpara, diş macunu ve fırça, wd40, gres yağı ve akrilik sprey boya.

runaway60

Aktif Üye
Tepki
117
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba herkese. Bende bir tane beldesan flamingo aldım. Kadro muhteşem güzel. Komple söküp boyadım. Paslı yerlere :sünger zımpara, cantlara :diş macunu ve fırça, göbeklere :gres ve wd 40 yağlı pas sökücü, kadroya :sünger zımpara ve akrilik sprey boya (iki tüp) uyguladım. Sıfır ayarında ayna gibi oldu. Tavsiyem budur. Sünger zımpara, diş macunu ve fırça, wd40, gres yağı ve akrilik sprey boya.
resim atında görelim hocam

Tepki
0
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok güzel olmuş. Emeğine sağlık