Bakırköy

Tepki
26
İsim
hamit
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba. Ben de cevizlibağ da oturuyorum. akşamları yedikule sahiline inip oradan eminönü-sarayburnu civarına pedallamak istiyorum. Akşam 7-8 gibi müsait oluyorum. Benim ile pedallıyacak ve ya beraber pedallıyabileceğim bir gurup var ise mesajını bekliyorum.

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
transit yol bildiğin labirent gibi bişe oldu yav. gireyim diyorum ters yönde buluyom kendimi. çıkayım diyorum az ilerde bakıyom transit yol normale dönmüş. bu sefer karşıya geçmek için bekliyom. tam girdim gideyim diyom yol bitiyo. :uzgnm:

tugrulboraerkil

Forum Demirbaşı
Tepki
520
Bisiklet
Tern
Amerika da adamlar elektrikli araclar icin sadece onlara ayrilmis bir serit hazirlayacaklarmis ve bu serit uzeri de giden elektrikli araclar wifi uzerinden sarj olacakmis.Biz hala bisiklet yolu diye yirtinalim

buzlubadem

Aktif Üye
Tepki
85
İsim
sertaç
Bisiklet
Trek
Cumartesi ve pazar sabahlari 6.30 7.30 arasinda bakirkoy po dan cikip havalimani-yesilkoy-havalimani-yenikapi-bakirkoy yapiyorum . Katilmak isteyen olursa mesaj yazsin lutfen

Tepki
62
İsim
Yasin
Bisiklet
b'Twin
Ben de Bakırköy-Yenikapı-Sirkeci istikametini kullananlar ve kullanacaklar için bilgilendirme amaçlı yazıyorum..
Şu an Yedikule ışıklardan Sirkeci yönü gidiş sağ şerit tamamen kapatıldı bilginiz olsun.Yolu transit yolun oraya kaydırdılar.Sağ şerit boş diye sakın girmeyin yolu ilerde komple kapattılar işe giderken ben son anlarda geçtim bilginiz olsun arkadaşlar.

Tepki
26
İsim
hamit
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben de şimdi yedikule sarayburnu yaptım. lakin samatya sahili suriyeliden geçilmiyor. üstüne birde mangalcılar eklenince kötü bir görüntü oluşuveriyor. tek sıkıntı yalova feribotlarının oradan kumkapı sahilinin bitişine kadarki olan kısım biraz sıkıntılı.

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.286
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben sık sık akşamları Marmara forum Florya yapıyorum gayet güzel ve eğlenceli bir rota

Yalchinosis

Daimi Üye
Tepki
319
İsim
Yalçın
Bisiklet
Dahon
Arkadaşlar merhaba,

Ben de mütevazi bir katlanır bisiklet kullanıcısı olarak aranıza katıldım, kullandığım rota ise İncirli tarafından inip Marmara Forum'un oradan bisiklet yoluna çıkıp oradan da Yenikapı Parkı'na kadar gitmek, bazen kısa bir gezi yapmak istediğimde Zeytinburnu'ndaki Çırpıcı Parkı'nda turlayıp dururum. Kennedy Caddesi'ne çıktığımda kesinlikle cadde yerine her ne kadar kalabalık, kirli , cam kırıkları ve mangallarca işgal edilmiş de olsa park ve bisiklet yolundan gitmeyi tercih ediyorum, trafikten korktuğumu itiraf edebilirim.

Son olarak sahil tarafından ana caddeye hiç girmeden Sirkeci ye kadar bisiklet sürülebilir mi bunu öğrenmek istiyorum, Yenikapı Parkından sonra sanıyorum trafiğe katılmak şart, bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

İyi gezmeler.

Tepki
26
İsim
hamit
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Yalchinosis Dediğiniz gibi yeni kapıdan itibaren Sosyal tesislere kadar yoldan devam edersiniz. Devamında sarayburnuna kadar bisiklet yolu var :) Hemen hemen her akşam bu güzergahta gitgel yapıyorum cevizlibağ-sarayburnu. İstersen bana katılabilirsin :harika:

baykuş97

Forum Bağımlısı
Tepki
866
İsim
ilhan beyoğlu
Bisiklet
Trek
@tege bu güzergahı beğendim. ben de katılabilirim..

Tuzlu_Fıstık

Tepki
1.286
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@baykuş97 evet benim sevdiğim bir rota gidiş geliş 30km

Tepki
26
İsim
hamit
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Katılacak olan arkadaşlar saat 7 gibi cıkıyorum7:15 gibi yedikule surlarının başlangıcında buluşalım ve şöyle bir Sarayburnu yapıp gelelim. Sur başlangıcındaki spor aletlerinin orada buluşalım.

Yalchinosis

Daimi Üye
Tepki
319
İsim
Yalçın
Bisiklet
Dahon
@senturkhamit Teşekkür ederim :) her ne kadar mesai saatlerim senin saatlerine uymasa bile belki bir gün denk geliriz.
bu arada yoldan geçmemiz gereken yer mavi ile gösterdiğim yerler mi? Trafikte geçiş zor mu? Mesela yeterince geniş emniyet şeridi vs var mı arabalardan uzak sürülebilecek?
upload_2015-8-28_8-6-16.png upload_2015-8-28_8-6-16.png

Tepki
26
İsim
hamit
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Yalchinosis Yedikule sahili bitiminde zaten yeni kapı sahiline girersiniz orası geniş bir alandır. Sahil bitiminden içeri doğru geçerek deniz otobüsünün bulunduğu yerin sonunda trafiğe katılırsınız. Emniyet şeridi ne yazıkki dar hatta yok bile. Yenikapı deniz otobüsünden sosyal tesislere kadar trafiğe katılırsınız. 10dk sürmez belki ama ginede dikkatli olmak lazım. sosyal tesislerden sonra Sarayburnuna kadar mis mis :)

• Beğen
Tepkiler: Yalchinosis

Yeshilmen

Üye
Tepki
9
İsim
Mehmet
Bisiklet
Salcano
Haftada 2 veya 3 defa 19:30'da sahilde Zeytinburnu belediyenin yanından başlayarak Yenikapı parkının sonuna kadar gidip geliyorum. Ortalama 15-16Km'lik bir mesafe sahil yolundan çıkmadan güvenli bir şekilde gitmeye çalışıyorum. Trafiğe girmeye şuan için korkuyorum :)

buzlubadem

Aktif Üye
Tepki
85
İsim
sertaç
Bisiklet
Trek
Arkadaslar merhaba bu aksam tur yapacak olan varmi 3-4 kisi olursak trafiktede rahat olur

Tuzlu_Fıstık

Tepki
1.286
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
akşam 9 gibi Marmara forumun orada olabilirim. oradan floryaya gidip bi çay içip usulca dönebiliriz

buzlubadem

Aktif Üye
Tepki
85
İsim
sertaç
Bisiklet
Trek
@tege tamam hocam bende incirlideyim . Saat 9 da marmara forumun cadde girisinde bulusalim

Tuzlu_Fıstık

Tepki
1.286
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sertackokten @(link) 9da buluşuyoruz o halde florya turuna gelmek isteyen arkadaşlar 9 gibi Marmara forum önünde buluşalım

abergun

Üye
Tepki
4
İsim
Selçuk Ergün
Bisiklet
Cannondale
Merhaba ben Selçuk. Katlanır bisikletim ile ben de Bakırköy turlarına katılmak isterim. Çok zevkli oluyor.