Ayvalık

Tepki
4
Bisiklet
Merida
Muammer Abi Selamlar...her akşam form tıklıycam.buraya faaliyet yazarsan .takip ederim

• Beğen
Tepkiler: kizak
Scudo

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@Birol AKTÜRK

Geldiğinizde görüşmek tanışmak isterim Sizleride aramızda görmek isteriz.İletişim 0 505 827 8641

egehan

Daimi Üye
Tepki
82
Rotayı Burhaniyeyede çevirebilirsiniz belki :)

Ercx

Aktif Üye
Tepki
37
Selam arkadaşlar,

İzmir - Ayvalık yolunu daha önce gitmiş, tecrübeli arkadaşlardan yol hakkında bilgi rica ediyorum. Sorduğum kişilerden 150-180 km arasında diye cevap aldım. Kilometre olarak üçün beşin pek önemi yok ama, temmuz ayında yapacağım için rampalar hakkında bilgisi ve rota için tavsiyesi olan var mı ? Şimdiden teşekkürler.

Ercan Aydın

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Şener

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Tam olarak nerden baslıcaksın yola Çandarlıya kadar eşlik edebilirim yarın ki planımda vardı?

Ercx

Aktif Üye
Tepki
37
Karşıyakadan başlayacağım yola, birlikte gitmekten keyif alırım tabiki.

Cep telefonum: 0555 7107 007

• Beğen

orkun tulu

Forum Demirbaşı
Tepki
228
bucadan otobanı kullanarak 150 km tutuyor. ben birçok kez arabayla gittim. yolda seni üzecek uzun rampalar yok. aliağa nın girişi birz eğimli sonra şakran çıkışında bir yükselti var onun harici hep deniz seviyesini takip ediyor yol.

• Beğen
Tepkiler: Ercx

Ercx

Aktif Üye
Tepki
37
@orkun tulu

Teşekkürler, Google maps'in hesabına göre;

Dikili üzerinden 136km
Çanakkale yolundan devam edilirse 138km

Tenha olsun diye Dikili yolu üzerinden gitmek mantıklı mıdır ?

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
merhaba ercan bey bende karşıyakada oturuyorum haftaya bende böyle bir tur düşünüyorum sabah 4.30 da çıkmak yüksek bir tempoyla öğlene doğru dikilide olmayı planlıyorum sizde uyarsa birlikte pedalayalım.

• Beğen
Tepkiler: Ercx

orkun tulu

Forum Demirbaşı
Tepki
228
hayır bence kesinlikle değil çandarlıdan içeri girip dar ve virajlı bir yoldan fazladan rampa çıkarak ve inerek gitmiş olursun çandarlı dikili arası yorucu olur anayoldan devam et 2 km fazla gidersin ama en az 30 dk kazanırsın
bir de şunu hatırlatayım son zamanlarda gitmedim ama o güzergahta genellikle bu mevsimde asvalt çalışması yapıyolar yol fazla mıcırlı oluyor yanından geçen arabalar fazlaca taş sıçratabilir kask ve gözlüğü bence unutma

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
çanakkale yolundan gitmek daha mantıklı bencede öteki yolu denemedim ama çanakkale yolunda yokuş yok denecek kadar az

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
2 gün önce otobüsle geçtim. anayol çok geniş ve rahat. sadece belirli bir kısımda 1-2 km kadar yol çalışması var tek tarafa iniyor yol. başka bir problem yok.

• Beğen
Tepkiler: Barış TOPÇU

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
sabha pedallıyoruz ben arkadasa candarlıya kadra eslık edıcem...buyuk ıhtımalle dıkılı uzerınden daha rahat ulasımı saglar dıye dusunuyorum....

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Sayın yönetici arkadaşlar ercx adlı kullanıcı verdiği bilgiler doğrultusunda hareket etmemiştir.Kendisi ile de iletişim kurulamamaktadır.Kara listede olmasında yarar var...Teşekkürler...

Barış TOPÇU

Forum Demirbaşı
Tepki
323
tatilde benim ring atcağın antrenman güzergahım :) eşlik etcekler varsa 19undan ağustosa kadar belli günlerde o yolda olcam ;) telefon numaralarınızı ö.m atın bana ;)

Ercx

Aktif Üye
Tepki
37
@Ferhat Şener

Aksilik yaşadığımı, gelemeyeceğimi hareket saatinden 3 saat önce bildirdim.

Barış TOPÇU

Forum Demirbaşı
Tepki
323
@Ferhat Şener

ooo bu ne şiddet bu celal arkadaş önceden bildirmiş ayrıca bunun gibi sorun yarın öbür gün sizde yaşayabilirsiniz ;)

• Beğen

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
@barış topcu

Bana herhangi birşey gelmediğinden gelemeceği ile ilgili ve telefonu kapalı olunca durumlar değişiyor.....tam olarak durumu bilmeden yorum hos olmaz....

Ahmet Kara

Aktif Üye
Tepki
52
Merhabalar bende akçayda oturuyorum özellikle yaz aylarında , scott 40 mtb kullanıyorum.Plan ve programlarınıza katılmak isterimş.
Saygılarımla