Ayvalık

Tepki
85
Ayvalığa geldiğimden beri bir bisikletçi arkadaş göremedim eğer var ise haberleşmek isterim tek başına dolanmak sıkıcı oluyor :)

Scudo

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@Mehmet Batuhan Tunçel

Mehmet bey merhabalar.Ben istanbuldayım mayıs ayı itibari ile ekim başına kadar Altınolukdayım Bizim İDA bisiklet dostları olarak facede grubumuz var gurupdaki arkadaşlar Altınoluk,güre,akçay,havrandan bir araya gelip geziyoruz face book arama motorundan Yazdığım şekilde ulaşabilirsiniz İDA bisiklet dostları Sevgiler SAYGILAR

• Beğen
Tepkiler: hakan balgün
Tepki
1
merhabalar
izmirden bergama kozak yaylası üzerinden ayvalık turumuz olacak 25 haziran gecesi ayvalıkta konaklayacağız ayvalıkta ucuz kalabileceğimiz pansiyon konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Tepki
6
ben de edremitteyim ve tek başıma buralarda bisiklet ile geziniyorum, eğer tur veya gezi düzenleyen olursa katılmak isterim..

Tepki
6
arkadaşlar yaz başladığından beri kendi çapımda edremit - akçay ve edremit - burhaniye arasında geziyorum.. edremit çevresinde tur düzenleyen varsa katılmak isterim, tek başına bisiklet sürmek çok sıkıcı..

burak koçak

Daimi Üye
Tepki
126
ayvalık civarında 700x23 iç lastik bulabileceğim biryer var mı acaba :D

jakal

Üye
Tepki
0
SLM bende akcaydan katılıyorum gezi düzenleyebilirsek hertürlü katılırım karmıs yagmurmus vız gelir bize:D:D:

jakal

Üye
Tepki
0
suan akcayda oturuyorummm bısıklet sever genclerle tur yapsak dıyorummm eslık edıcek olan varmı?

salcano

Aktif Üye
Tepki
24
Bisiklet
Salcano
şuan edremitte öğrenciyim salcano xrs 800 yol bisikletim var

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
Ayvalıkta oturan bisikletçi arkadaşlarımız var mı?

25'inden sonra ayvalığa 2 haftalığına geçeceğim. ona göre bisikletimi getirmeyi planlıyorum

• Beğen
Tepkiler: Özlem.A

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Bu foruma aktif olarak katılan Ayvalıklı olduğunu hatırlamıyorum.Zaten Ayvalık,bisiklet için son derece uygun olmasına rağmen maalesef kullanan sayısı çok çok az.
Facebook'da Ayvalık bisikletlileri diye bir sayfa mevcut ancak oldukça pasif.
Ben ise 24'ünde çok büyük aksilik olmazsa ailecek Ayvalık'a yerleşiyorum.İlk bir kaç gün çok fazla fırsat bulamayabilirim taşınma işleri nedeni ile.Ama yine de mümkün olduğunca eşlik etmeye çalışırım.Bende Ayvalık için,rakı bike balık Ayvalık diye bir sayfa face'de açarak, bisiklet işlerini biraz daha fazla aktifleştirmeyi planlıyorum.Durum böyle.Yine de kimse size eşlik edemese bile bisiklet için son derece zengin bir coğrafya olduğundan bence yanınıza almalısınız.
Sağlıcakla kalın.

Özlem.A

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Kron
Hayırlı olsun Okan Bey.. İnşallah sizi gören insanlar imrenir ve orada da bisiklet yaygınlaşır. Biliyorsunuz Ağustos'ta Rakı-Balık-Ayvalık 3lüsüne bisikleti de ekleyip gelmeyi planlıyorum. Umarım görüşme fırsatımız olur.

• Beğen
Tepkiler: Okan Örs

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Teşekkürler iyi dilekleriniz için.Siz de kazasız,belasız keyifle gelin de hep beraber pedallıyalım.
Görüşmek dileğiyle...

Tepki
0
Merhaba aranıza yenı katıldım bir sorun cıkmazsa bu hafta bisiklet alacağım Ayvalıktan selamlar...

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
Selamlar, valla ramazanda gelince birde bisikleti satılığa çıkarmışken birşey olmasın diye almadım yanıma..

Emniyet Mahallesinin orda Vergi dairesinin yanında kalıyorum şuan.

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Merhaba;
Uzun zaman İstanbul'da yaşadıktan sonra artık Ayvalık'dayım.Burada da sağlık durumları elverdikçe Ayvalık ve çevresinde önce ufak ufak daha sonra da kozak ve Bergama taraflarına daha geniş gezintiler yapmayı planlıyorum.
Burada pek oluşmamış olan bisikletli hayatı yaşama sokmak,bir yaşama biçimini anlatabilmek adına yolunuz düştüğünde eşlik etmekten memnuniyet duyarım.
Ayvalık'da face'de Ayvalık bisikletlileri altında çok da aktif olmayan bir gurup var.
Ben de Rakı bike balık Ayvalık diye bir sayfa oluşturdum.Buradan benimle iletişim kurup guruba katılabilirsiniz.

(link)

Kalın sağlıcakla...

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Biraz geç oldu farkındayım ama olsun.
Bu gün Ayvalık zeytin hasat günleri etkinliklerinin 2. günü.10 Km. uzaklıkta olan Murateli köyünde 12-30 'da çeşitli etkinlik(ikram,sergi,yarışma ,konser vs.)'ler olacak.
Ben grup etkinliğini face'de paylaştım.En azından bilginiz olsun istedim.Gecikme için tekrardan kusura bakmayın...

(link)

Not:Grup ismi Ayvelo olarak değiştirilmiştir...