aydos downhill featured video

Tepki
147
çok değil bundan üç ay önce yaw ben bu fsyi aldım da nerde kullancam diye arastırıp adaya bilet alırken, polonezde bmx parkurunda air almaya calısırken tesadufen yolum aydosa dustu, ufaktan bi bir saat kadar dolaştım dedim burda kullanabilirim ben bu makineyi:) destekleyen de oldu desteklemeyende herkeze cevabım soyle oldu; gittim bauhausdan 30tlye kürek aldım; ben gidiyorum bisiklete binmek isteyen gelsin dedim. ilk gün sertanla beraber rampa yapmaya calısırken yanaşan iki jeepteki orman yetkililerinin de izin verip bizi desteklemesiyle orda sadece kürekle rampa değil aynı zamanda istanbulda downhill mtb sporununda temellerini inşa ettik. bi gun sonra oktay ve murat kardeşlerimin de katılımıyla dozer kiralayıp
slopestyle parkurumuzu hazırladık. daha sonra ormanın diger tarafına gecip google map haritasıyla neredeyse butun yolları dolaştık ve rotalarımızı belirledik.videodali parkurlar dh yapmak için buldugumuz rotalar henüz orlara bir şey inşa edecek zamanımız olmadı, planları hazırladım parkurları geliştirmek için bu haftasonu kısmetse kazma kurek bahce makasıyla girişecegiz.

videoyu kendim hazırladım, aslında cekimleri go pro hd hero ile yaptım fakat netbookumun işlemcisi onları editlemeye yeterli olmadığı için boyutlarını kucultmek zorunda kaldım.

herkeze iyi seyirler.

(link)

Scudo

EmirhanKarasu

Forum Demirbaşı
Tepki
331
Çok eğlenceli bi tecrübe oldu abi benim için Santacruz'u da gerçek anlamda test etmiş oldum eline pedalına sağlık.

csumerkent

Daimi Üye
Tepki
44
Valla selim ellerine küreklerine bide şu eşşek gibi sağlam arabana sağlık

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Çok güzel bir video. Ama araba’nın arkasından elini uzatan arkadaşın maşALLAH elide ne kadar uzun. :):) Her yeri rahatlıkla gördük..Çeklimler de çok güzeldi.dünya’nın her yerinden de izlenmeniz ayrıca gurur verici..

Yollarda bayağı çamurdu sanırım.buradan bakıldığı gibi salla aşağı olmadığı kesin.Kamerayı çeken arkadaşımız da bayağı başarılı.Ben arada dedim , her halde hızlı çekim.. :)
Tabi sizlerde ful donanımdasınız. Bu da ayrıca çok sevindirici.

Başarılarınızı devamını dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Eren AYDIN

EmirhanKarasu

Forum Demirbaşı
Tepki
331
:D Kolu uzun olan arkadaş benim.

Aslında onun nedeni benim kolumdan değil kameranın geniş açılı olmasından.

Normalden daha uzak gösteriyor. :)

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.473
Bisiklet
Cannondale
zevkle seyrettim, emeğinize sağlık, güzel bir paylaşım :)

B

BF Okuru

Misafir
çok güzel görüntüler elinize sağlık ve çok iyi iniyorsunuz !!!

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@bhdrkrc

Ben de Ankaradayım :D
Bir ara gidip kazma kürek dalalım :D

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Ayrıca bir soru sormak istiyorum hazır down hillcileri bulmuşken :)
Full face kask lazım.Ama bütçem en fazla 150 lira.Hiç bir internet sitesinde bulamıyorum.Türkiyede bulma imkanım varmı yahu bu kasklardan? :)

Tepki
147
tesekkurler daha iyilerini yapmaya calısacagız tabikide bu başlangıc oldu, keske istanbulda olsanızda gelseniz yardıma bu cumartesi iki kişi gittik sabahtan aksama kadar calıştık,1. parkurun sonuna 800metre kadar patika yol ekledik, 2. parkura 2 adet rampa yaptık inişleri düzelttik,daha cok işimiz var tam anlamıylka bitince cok keyifli inişler olacak inşallah:)

Tepki
147
o paraya sıfır ancak internetten sipariş edebilirsiniz, cihan satıyodu galiba ikinci el

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Abi bildiiğin bir site varmı bulabileceğim?
Neredeyse bütün siteleri gezdim ama bulamadım da. :)

Tepki
147
jensonusa.com sitesinden soyluyorum ben parcalarımı, chainreaction da takip etmek lazım normalde hem urunler pahalı hemde kargosu pahalı ama arada fena indirimler yapıolar denk getirirsen:)

• Beğen
Tepkiler: M.Burak KARADAĞ

Mansur KHASSANOV

Daimi Üye
Tepki
111
chain'de 40 avroya fullface var, ama kargosu 50 avro...
istanbulda olsam size yardım ederdim, ama orda değilim. Kolay gelsin.
Ankarada böyle bir şey varsa beni çağırın, kesinlikle kaçırmam!

• Beğen
Tepkiler: M.Burak KARADAĞ

Anterak

Aktif Üye
Tepki
245
Belcikadan herkeze selamlar. Nihayet Istanbulda adam gibi dh, 520 den 220 ye temiz bi 300 m rakim var cok iyi. Bende atlamalari merak ila bekliyordum, bir daha ki video ya artik. Ilk cekimleri pek enteresan bulmadim, koz koca cip yollari, eyim hafif ve yollar pek teknik degiler bunlari aralarinda patika yollari yok mu derken patika cekiminiz geldi :), bence cozum orada. baya bir potensyel var gibime gelior. o koca yollarin aralarinda kucuk patika parcalari ila baglarsaniz super olucak. Ziplamlari da bence, dikkati cekimiyecek sekilde elinizi altindaki taslar ila taban yapip ustune toprak atarak kurtarabilisiniz isi, tabi iki yagmurlu hava kazmak cok daha iyi. Boyle ce kimse onlari da bozmaz kirmaz (bizim guzel milletimiz:))

Bu gidis ile, istanbula artik santacruzun ila gelirim :)

Tepki
147
@Anterak

evet istanbulda downhill olayının temelini attık artık gerisi ne kadar geliştirebilcegimize baglı, 1. parkurun basındaki yollar yangın yolu evet malesef o konuda yapabilcek birşeyimiz yok cunku patika yol inşa edilemiyor, biz ine cıka arabayla ozellikle yolları gittikce bozuyoruz bozdukca da guzelleşiyor haliyle:)zıplamalar için kickerlar koyduk ve parkurun sonuna yaklasık 1km kadar patika yol ekledik gecen hafta bu video ilk bastada soyledigim gibi baslangıc sadece, herkez bişeyler soyluyor yorumlar vs yapıyor ama iş kazma kurek sallamaya gelince herkez pufff yok oluyor ortadan gecen hafta iki kişi gittik elleirmiz nasır oldu yinede durmadık sabahtan güneş batana dek calıstık.