Aydın

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yusuf slm faceden aydın bisiklet topluluğu na kayıt olman gerek ordan takip edebilirsin her perşembe akşam saat 21 15 de turumuz var yarın akşama gelirsen arkadaşlarlada tanışma imkaknın olur hoşçakal

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Çok teşekkürler arkadaşlar, yarın öğrencilerimizin sınavlarının son günü, müteakiebn mutlaka aranızdayım. Bu arada Nazilli' de ikamet ediyorum

• Beğen
Tepkiler: Yunus Emre POLAT

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Bizler 2009 yılından itibaren Aydın Bisiklet Topluluğu olarak bir oluşuma girdik. 1 yıl içinde birçok tur ve organizasyona ev sahipliği yaptık. Aydın ilimizde bisikletli yaşam konusunda yardım isteyen arkadaşlara elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık. 2010 yılından itibaren, ortaklaşa alınan bir karar ile , sadece Aydın ili için değil, Türkiye'de bisiklet gelişimine katkımızın olabileceğini düşünerek Bisikletliler Derneği çatısı altına girerek, Aydın Temsilcisi olduk. Aydın İli ve çevresinden her bisiklet sevdalısına ve Aydın iline yolu düşen tüm bisiklet dostlarına kapımız açık. Yeni haber ve gelişmeleri BİSİKLET FORUM sitesinden yayınlamaya çalışacağım. Beraber pedallamak dileğiyle yolunuz açık olsun. Aydın Bisiklet İl Temsilcimiz Bayram KURŞUNEL ve Bisikletliler Derneği üyelerimizden Uğur KÖSE arkadaşımızın, Yenipazar Belediye Başkanı Mehmet Yüsran ERDEN ile yaptıkları toplantı sonrasında karar verilen, I.Yenipazar Bisiklet Şenliği'ne katılmak üzere 25 Nisan Pazar günü pide cenneti Yenipazar İlçesi'ne gidiyoruz. Eğlenceli bir hafta sonu geçirmek isteyen tüm bisiklet severleri bekliyoruz.

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
İzmir Bisiklet Derneği'nin başlatmış olduğu ve diğer illere de sıçrayan, Perşembe akşamı gezilerine, Şubat 2010 tarihinden beri destek veriyoruz.

Kısa rotalardan oluşan akşam turlarımıza katılmak istiyorsanız, her Perşembe Akşamı saat 21.15 de Aydın Atatürk Meydanı'nda buluşalım.

Beraber pedallamak dileğiyle yolunuz açık olsun.

I.Yenipazar Bisiklet Şenliği'ne katılan Denizli Bisiklet Derneği üyelerine, Adnan Menderes Üniversitesi'nden katılan arkadaşlara, Bisikletliler Derneği'nden katılan bisiklet dostlarına, Sarayköy'den yoğun temposuna rağmen bize katılan Sayın İsmail AKMAN Bey'e, Aydın İl Bisiklet Temsilcimiz Bayram KURŞUNEL Bey'e ve Yenipazar Belediyesi'ne teşekkürlerimi bir borç bilirim.
II.Yenipazar Bisiklet Şenliği'nde görüşmek dileğiyle, yolunuz açık olsun.

Tüm bisiklet severleri, beraber pedallamaya davet ediyoruz. :)

• Beğen
Tepkiler: HAKAN ATMACA

HAKAN ATMACA

Forum Bağımlısı
Tepki
246
@Yunus Emre POLAT

göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı sizlere çok teşekkür ederiz :in:
Sağlıklı pedallar dileğiyle

• Beğen

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Yunus Bey selamlar, Nazilliden Yusuf ben. Arayamadım sizi, üniversitede bu aralar vize sınavları var, kağıtları okuyalım, işler bitsin irtibata geçelim. Bu arada Nazillide güzel bir tesadüf sonucu Ali kardeşimle tanıştık. İş yoğunluğu geçince beraber pedallamak nasip olur İnşallah. Bu arada yine organizasyon olursa mesaj atarsanız sevinirim.

• Beğen

Niyazi ALTUN

Forum Bağımlısı
Tepki
435
Bisiklet
Trek
@Yusuf Z. Şipal

Yusuf Hocam Yenipazar da Yenipazara öz yenipazar ekmeğini normal ekmek fırınlarında da yapıp satıyorlar mı acaba?
Havalar nasıl oralarda 4 yıllık Fakülte geldi mi oraya bu arada?
Basketbola devam mı Hocam..
Saygılarımla Bol pedallar...

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
@Niyazi ALTUN

:) ooo selamlar, ekmek sadece belirli günler mahalle aras fırınlarda :)
havalar dadından yenmiyor başladı sıcaklar :)
Basketbol beni bırakana kadar oynamaya devam, bu arada dalış ve uçuş da var
tek tek cevap vermiş oldum :) şimdi bisiklete de başladık, beklerim buralara, sevgiler saygılar

• Beğen
Tepkiler: Niyazi ALTUN

Niyazi ALTUN

Forum Bağımlısı
Tepki
435
Bisiklet
Trek
@Yusuf Z. Şipal

Anladım hocam artık Extrem sporlara yöneldim diyorsunuz uçuş derken yamaç paraşütü falan sanırım babadağın eteklerinden kendinizi salımiveriyorsunuz..:)
ekmeklerin kokusunu özledim gerçekten yaa ..
Bisiklet sporu çok güzeldir Hocam hiç bırakmayalım pedallayalım ömür boyu..
Bu arada E-bay dan alışveriş yapıyormuyuz hala Hocam.
100 dolar veya 100 euroya kadar mıydı alışverişler gümrük parası ödemeden veya kolayca geçirebiliyorduk?
Saygılarımla ..