avrupa yakası yıl başı özel

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
arkadaslar biraz önce avrupa yakası yılbaşı özeli seyrettim ve ne göreyim bir tane scott scale 60 xt donalımlı nilmiyorum başka seyreten arkadas oldumu ama çok güzel scoot reklamı oldu bence.belkide o bisikletin sahibi bizim aramızdan biridir varmı forumda o bisikletin sahibi?

Scudo

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
yaaw bende gördüm çok şaşırdım hemen arkadaşımı aradım gördünmü scott u fln dedimde scale 60 olduğunu anlayamamıştım bu arada
bilgi için teşekkürler
hayırlı bayramlar

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
bende baktım avrupa yakasına ama benim scott scale 60 oraya gitmiş mi diye baktım evde duruyor kimim ki acaba??

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
evet scale 60 dı ve özel olarak oraya konulmuşdu çünki avrupa yakası genelde hep sudüdyo da çekildiği için özel olarak oraya konumuş gibime geldi magzalarımızdan birinin reklamıda olabilir mi

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
acayip şaşırdım bende.gaffur mtb team kuruldu mu yoksa:)bir ara gündemdeydi

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@nuriaktürk

ögle bir dizide bisiklet bilerek konulmuştur kıza zamanda anlaşılır nuri abi

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Nuri Abi benden önce davranmış :) Foruma girdim, bu durum hakkında bir konu açmak için, bir de ne göreyim! Konu açılmış bile. Geçen bölümlerde de ben bisikleti orada gördüm, ancak o zaman çamurluk falan yoktu ve markasını tam çözememiştim çünkü çok yakından göstermemişlerdi. Şimdi ise çamurluk var. Bana sanki dizinin çekildiği apartmanda yaşayan bir MTB'cinin bisikleti gibi geldi, şayet stüdyoda çekiliyorsa özellikle konulmuştur, fakat scott olduğu için değil, -bodrumların vazgeçilmezi bisiklet- olarak konulmuştur gibime geliyor. Fakat akıllara ''neden Scott?'' sorusu da gelmiyor değil, sonuçta su borusu kadrolu bir bisiklet de konulabilirdi...

dümenci

Daimi Üye
Tepki
215
Ewet dizideki fatma hindinin arkasındaki scoot oraya bilerek konulmuş gibi her yerdede bisiklet en waz geçilmez bi araç olarak hiç bir zaman arka planda kalmayarak çok güzel göze hitab ediyor...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Benimde daha öncelerde dikaktimi çekmişti sürekli görüyordum o bisikleti ama dün akşam bariz bir şekilde çamurluklarıyla boy gösterdi:)
şaşırmadım çünkü sürekli görüyodum ama bence özellikle konulmuştur oranın depo gibi bi yer olduğunu düşüünce ambiansı kuvvetlendirmek için konulmuş bence...