Araç arkası bisiklet taşıyıcısı kazası...Az kalsın bayılıyordum...

bruno

Üye
Tepki
33
İsim
Tutku Doğan
Bisiklet
Merida
@Deniz A
Çok teşekkür ederim, koyduğum ilk fotoda fazla belli olmuyor ama alnımın üstünden başlayıp kaşımda bitiyor..

Scudo

Berk Karaca

Daimi Üye
Tepki
480
Bisiklet
Giant
Geçmiş olsun. Başlığı okuyunca biri arkadan gelip taşıyıcıdaki bisiklete çarptı sandım, içim gitti. Bisiklete bir şey olmasın, can acısı geçer :D

• Beğen
Tepkiler: bruno

gokhankoc

Aktif Üye
Tepki
469
İsim
Gökhan Koç
Bisiklet
Specialized
Öncelikle geçmiş olsun. Üstte taşımak güzel çözüm ancak kapalı garaj, avm otoparkı vb mekanlara girerken dikkat edilmeli. En azından araç üstünde bisiklet olduğu unutulmamalı;)
Not: Resimdeki aracı kullanmaya çalışan bisiklet tekerler sökülmek suretiyle dördüncü olarak arka koltukta taşınabiliyor :D
IMG_5030.jpg

• Beğen

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.289
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
Benim araç hb olduğundan zaten bagajı kullanamıyorum bisiklet taşıyıcısı takınca o nedenle farkında olmadan ne kazalar atlatmışımdır kimbilir :)

Size geçmiş olsun ve bir hayat felsefem var %20 daha yavaş hareket edince hayat daha sağlıklı :D

• Beğen

AliG.

Aktif Üye
Tepki
163
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun kafaya alınan darbelerden her zaman sakınmaya çalışın ufak büyük demeden hepsi beyin hücrelerine az da olsa zarar verebilmekte şimdi olmasa da bir kaç sene sonra bu darbelerin etkileri görülebilmekte.

• Beğen
Tepki
34
İsim
Yasin
Bisiklet
Merida
Geçmiş olsun. İyi noktaya değinmişsiniz geçen benimde başıma geldi aynı olay ama ben yavaş kapattığım için ucuz kurtuldum doğrusu.

• Beğen

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Geçmiş olsun, görünmez kaza. İnsan çocuğu veya eşini sakınıyor ama kendi aklına gelmiyor bazen. :) Allah daha beterinden korusun.

• Beğen