Ankara

Carcass06

Daimi Üye
Tepki
199
İsim
Mustafa
Bisiklet
Merida
Gözümü önümden alamıyorum. Çok çukur var olan çukurlarda ciddi bir kazaya sebebiyet verecek cinsten. Çukurlarin yerini ezberleyene kadar paranoyak gibi sürücem.

Scudo
Tepki
2
İsim
Furkan
Bisiklet
Carraro
Herkese selamlar, lalegül tarafından yada batıkent, yenimahalle den dostlar mesaj atsınlar geceleri turlayalım.
Sağlıcakla...

Tepki
0
İsim
kryzclk
Bisiklet
Bianchi
arkadaşlar merhaba. ben 2 ay sonrası için antalyaya gidip gelmeyi planlıyorum. sadece akşam ve sabah seferleriyle uygun duraklar nasıl bulabilirim. bunun için hazır rotalar ve duraklar bulunabilir mi? antalya yapmış olan arkadaşlar var ise irtibata geçmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

Tepki
4
İsim
Yusuf selim
Bisiklet
Diğer
@kuşlar gibi özgür çok teşekkür ederim yardım etme isteğin için. Bisikleti aldım. Fazlasıyla da memnunum. Bir selesi biraz rahatsız ediyor onu da değiştirmeyi düşünüyorum. Yalnız bakımını nasıl ne sıklıkla ve kime yaptırabileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Serkan.Sezer

Komedon
Tepki
227
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@windshear

@Boran Selçuk

Arkadaşlar facebook'tan aratırsanız Ankara Gölbaşı Bisiklet Topluluğuna ulaşabilirsiniz. Etkinlikler, geziler yapan güzel bir topluluktur.

kuşlar gibi özgür

Bisiklet tutkunu ^^
Tepki
403
İsim
Barış
Bisiklet
Sedona
@yusekacycle ne demek :) Sincan'da Emre bisiklet, Çankaya'da Güngörler bisiklet, Yenimahalle'den Performans bisiklet benim bildiklerim, kaliteli esnaflar./ Sıklık konusunda bir bilgim yok doğrusu.

• Beğen
Tepkiler: OsManGAzi06

xormot

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Merida
@tolgahantanguc

Eline sağlık demekten başka bir şey gelmiyor.
Bu arada ben de cyclcross bisiklet alacağım
@tolgahantanguc

@tolgahantanguc

@tolgahantanguc
@tolgahantanguc

Mesajda problem yaşadım mobilden kaynaklı sanırım eksik gelmiş.

Tepki
11
İsim
Seçkin Bedük
Bisiklet
Cube
Herkese merhaba sabahları 5-7 arası eryaman, harikalar diyarı ve çevresinde haftanın 3 günü sürüşe çıkıyorum gelen olursa beklerim.

• Beğen
Tepkiler: yusufgs3625

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@yusekacycle

Ben @Erdoğanlar Bisiklet 'i tercih ediyorum. Türkiye'deki tek yetkili Shimano servisi sanırım. Profesyonel hizmet, orjinal parçalar ve sınırsız ürün çeşidi var. Sıklık konusu biraz göreceli zaman zaman geçerken uğrayıp sorun, zaten bakıma ihtiyacı olmayan bisiklete buna bakım yapmamız lazım deyip servise almazlar. Hakkaniyetli esnaflar.

mack_sin

Üye
Tepki
34
İsim
emin faruk ekren
Bisiklet
Corratec
Ankara da bende macunköyde otuyorum ama inanın bana demetevlere girmek hiç hoşuma gitmiyor. İnsanların bisikletlilere demette pek saygı yok. Aslında araçlara da saygıları yok :) Yollar çok dar demetevlerde bisiklet sürmek için pek uygun değil. :D Bende Ankara da emek de delta bisiklet var oda aklınızda bulunsun bisiklet konusunda delta çeşitlilik bakımından bir tık daha iyi gibime geliyor. Lakin iyi pazarlık yapın. Bu arada bende akşamları 6-8.30 arasında sürüyorum macunköy toki başlangıç adresim rota kafama göre :D

• Beğen
Tepkiler: andacfurkan

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
5 yıla yakın bısıklet Tur vs uğraşırım Mersin Ordu Samsun Giresun Sıklıkla Tur Yaptığım Yerlerdi Ankaraya taşındım yemın ediyorum böyle boş Bır memleket yok ne gezmeye ne bısıklet surmeye yer var adam akıllı. Geleli 3 4 ay oldu adam akıllı tur yapamadım kazan Kızılcahamam tarafları hoşuma gitti ne yazıkkı mesai saatlerimın belırsızlıgınden çıkıp gidemiyorum Tez vakit doğu görevim çıksa da kurtulsam buradan.. Bır memlekette deniz olacak yeşil olacak en o nemlisi o memlekette sıcak soğuk bellı olacak Ankarada hiç bir şey bellı degil... Tam Kamu Memur Şehri Birde Nemrut Heykeli Koysalar Şehrin Girişlerine şehir kendini tam yansıtacak

oys14

Üye
Tepki
52
Bisiklet
Carraro
Bisikletin teknik olaylarını öğretebilecek olan biri var mı? Fren ayarı nasıl yapılır vites ayarı nasıl yapılır. Bakım nasıl yapılır filan ?

windshear

Üye
Tepki
43
İsim
Berker
Bisiklet
Kron
@oys14
Youtube üzerinde yerli yabancı sınırsız imkan var.

Örneğin dün bende Disk Fren kaliper ayarını yaptım güzel oldu :)

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@Bisikletli Gezgin Avm ler Güzel Ankarada Girince Para Harcıyorsun :) İyi Şeyler Elbette Vardır Ama tur yaptığım illerden sonra a gerçekten vasat kaldı hocam

gercek umurcan

Daimi Üye
Tepki
641
İsim
Umurcan E.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
Ne yazık ki doğru gömüyor ama. Ankara'dan Eymir'i çıkart, 100km uzaklaşmadan şöyle manzara karşısında oturup keyifle çay içebileceğin bir yer yok.
Bazı yerler fena değil gibi diyorsun ama çok yakındaki yoldan hayvan gibi geçen bir davarın egzoz sesi veya gök yüzünün görünmesi gerektiği yerde karşına set gibi çekilen çok katlı "medeni" binalar hemen kaçırıyor o kısa keyif nüansını.

@can akıncılar, görev çıkarsa beni de götürsene :rolleyes:

yine de :D

gkykvk

Üye
Tepki
0
İsim
Gökay
Bisiklet
Diğer
@trinitrotoluen merhabalar arkadaşlar yeniyim bende bu forumda henüz bisikletim yok, bisiklet seçimi konusunda nasıl bir yardım alabilirim acaba?

Ken

Üye
Tepki
48
İsim
Volkan
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar Merhaba ismim Volkan bir kaç gün içinde aranıza katılmayı düşünüyorum. Son bir kaç haftadır bisiklete olan tutkum depreşti ve şehir bisikleti almaya karar verdim. Hem sağlıklı spor hemde etkinlik maksatlı genelde asfalt yolda hafta içi akşamları işten fırsat buldukça ve hafta sonları kullanmak istiyorum. İnternetten araştırma yaparken bu site ile tanıştım gayet başarılı ancak bisiklet alma konusunda nacizane fikirlerinize ihtiyacım var. Yukarıda bahsettiğim üzere genelde asfalt ağırlıklı kullancam ilerde durum ne olur bilemiyorum, bu yüzden şehir bisikletine yöneldim. boyum 183, kilom 86, kadro boyunu hesaplamadım henüz. Yine internetten edindiğim bilgilerle araştırdığım türde Carraro Sportivo 224 ve 225 modelleri görünüş olarak hoşuma gitti gidip görme imkanım olmadı akşam bakmayı düşünüyorum etiket fiyatı 1300-1500 lira arasında. Bu fiyat bandında varsa aynı tarz bisiklet, alternatif marka model önerebilirmisiniz sıfır almayı düşünüyorum. F/p odaklı model önerilerine açığım. Bir diğer hususta nerden hangi mağazadan almalıyım sakıncası yoksa tabi yönlendirmenizde. Şimdiden teşekkür ederim cevap verecek arkadaşlara.

• Beğen
Tepkiler: gkykvk