Ankara

thames

Üye
Tepki
32
Evet yakalanmışım (:) Dilim damağıma yapışmıştı, maden suyu içiyor, satılık zemzem sularına bakıyordum. Gece olduğundan kilolarım fazla belli olmamış.. (:)

Scudo

DreamMaker

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Tuğrul TIRPAN
Bisiklet
Bianchi
Yanınızdan geçtim, dondurma aldım ve arabama döndüm. Arabadan da resminizi çektim :) siz hiç farketmediniz.

thames

Üye
Tepki
32
Çevremde olağan dışı herhangi bir durum olmadığı sürece insanlarla göz göze gelmekten uzak duruyorum. Yaradılış meselesi. Sanıyorum bu yüzden sizi fark etmedim. Ancak keşke selamlaşsaydınız. Tanışmaktan memnuniyet duyardım.
Bu arada açtığınız başlık ve başlıkta fotoğrafımın yer alması da gayet güzel olmuş. Ayrıca, internet aleminde yer alan nadir fotoğraflarımdan biridir çektiğiniz fotoğraf.

DreamMaker

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Tuğrul TIRPAN
Bisiklet
Bianchi
@thames

Arabada oğlum uyuyordu, eve dönüyorduk o yüzden çok vaktim yoktu.
Müsait olduğunuzda bir araya gelir birer enerji içeceği içer pedallarız... olurmu?

thames

Üye
Tepki
32
Önceden belirlenmiş bir zamanda hafta içi akşam memnuniyetle kabul ederim..

ilgooz

Üye
Tepki
0
Gece turlarında karşılaştığınız sorunlar neler? Özellikle sokak hayvanları açısından?

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
tüm gün uyuyup akşam saatlerinde karınlarını doyurmaya başlıyorlar sokaktaki köpekler. karınları da doyunca bir araya gelip eğleniyorlar. bu işin gecesi gündüzü yok ama gece 23 ten sonra kalabalık köpek topluluklarına rastladım. bilginize.

thames

Üye
Tepki
32
İnsanlar azaldıkça sorunların da azaldığını fark ettim. Gece insanlar ortada yokken trafik de yok, kaldırımda insanlar da yok. İstediğim yerden hoplaya zıplaya gidebiliyorum.

Ancak geceleri serseriler fazla oluyor. Geçen gece üstü açık çakal kasa bmw'nin içine zibidiler doluşmuşlar ve devamlı yanımdan geçip, önüme direksiyon kırıyorlardı. Ben muhatap olmak istemediğim için yüzlerine bile bakmadım ve gittiler. Biraz daha uğraşmış olsalar polisi arayıp yapacağımı biliyordum ama olmadı..

Son olarak geceleri hayvanlarla hiç bir sorun yaşamadım desem inanır mısınız?

ilgooz

Üye
Tepki
0
Batıkent tarafında oturuyorum acaba nasıl olur ortak uzaklıkta bir bölgede buluşup turlar yapsak? Buralarda yerleşim yerleri seyrek olabiliyor o yüzden çekincem köpekler... Ama Gimsa tarafından aşağı doğru gitsem nasıl olur acaba, oralarda evler çok gibi.

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
:) ben demetevler urankent tarafındayım gimsa 4-5 km kadar.Ramazanda iftar sonrası buradaki bir arkadaşımla hergün farklı yerlere pedallıyoruz.İsterseniz katılabilirsiniz :)

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Ben 2-3 haftadır eymire balığa gidiyordum.Arazi yapıp sonrada balık tutuyordum.Keşke önceden görseydim de haberleşseydik.Malum ramazan geldi artık.Belki iftardan sonra çıkabilir,yada bir yerde sahur yapabiliriz.

thames

Üye
Tepki
32
Gimat civarı veya orada bulunan araba pazarının olduğu yere kadar gelebilirim sizin için uygunsa..?

DreamMaker

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Tuğrul TIRPAN
Bisiklet
Bianchi
Köpeklerden bende tırsıyorum. geçen akşam çiftliğe gideyim dedim. Yol ıssızlaşınca tırıs tırıs geri döndüm..

thames

Üye
Tepki
32
@Tuğrul T.

Köpeklerden tırsmamak elde değil. Bana doğru yaklaştıklarında nasıl oluyorsa nefeslerini hissediyorum. Birden kalp atışlarım yükseliyor, kalbim yerinden fırlayacak gibi oluyor, dizlerimin bağının çözüldüğünü hissediyorum.

Ama her şeye rağmen tenha sessiz yerlerden de gitmeye devam ediyorum.. (:)

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@thames

adrenalin bağımlılığı dedikleri bu oluyo sanırım :D

DreamMaker

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Tuğrul TIRPAN
Bisiklet
Bianchi
Nasıl yani? Nasıl bu kadar çabuk geldiniz? Az önce kanuni parkının orda yukarı doğru gidiyordunuz. dıt dıt yaptım geçerken :)

thames

Üye
Tepki
32
Ramazan başladığından beri bisiklete pedal basamadım.. Dolayısıyla gördüğünüz kişi ben değildim.. (:)

DreamMaker

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Tuğrul TIRPAN
Bisiklet
Bianchi
Hımmm... Etlikte 1 tane daha beyaz cannondale kullanan kurban var yani... tamam onuda fotoğraflarım...