Ankara

Koray06

Daimi Üye
Başlık
3
Tepki
90
Bisiklet
Sedona
Ağabeylerim ablalarım, işe gidip gelmeye devam ederken yarın için Saat 20.00 da Güvenpark da buluşuyoruz :) PAB Ankara olarak umarım sizler de katılırsınız.

CandanC

Forum Bağımlısı
Başlık
33
Tepki
1.608
Bisiklet
Whistle
PAB faaliyetlerine katılmak istiyorum...bu hafta da imkansız, umarım önümüzdeki hafta katılıcam ben de aranıza :)

Tepkiler: Koray06

korhanalp

Üye
Başlık
0
Tepki
0
Merhaba,
bu bölgeye yeni taşındım ve bisiklet binmeye gayet uygun. Oturduğum yerden bisikletle mesa koru'ya gelmem 10 dak. alıyor ordan da eskişehir yolu üzerinden devam edebiliyorum. bu parkurda tek olmak hem sıkıntı verici hem de insan trafiğe karşı kendini güvende hissetmiyor. tacizde bulunan köpekler de cabası... Trek 4300 MTB bisikletimi bir yol bisikleti ile değiştirip daha uzun mesafe de sürmek istiyorum ama öncelikle bu bölgede birlikte bisiklet binebileceğim, eşlik edebilecek birileri var mıdır acaba? Tşk

Bisikletli Gezgin

Ey şair; bana yağmurdan bahsetme,yağdır!
Başlık
786
Tepki
6.073
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Bu guruba bir gözatmanızı tavsiye ederim.

Ali.K

Forum Bağımlısı
Başlık
93
Tepki
472
Merhaba arkadaşlar üniversite sebebiyle artık Ankara'dayım.Yaz kış demeden yol bisikleti süren arkadaşlarla tanışalım,pedallayalım.Ayrıca Bilkent'den de bisikletçi, bulursak iyi olur:)

Ferhat Öz

Daimi Üye
Başlık
23
Tepki
213
Bisiklet
Salcano
Hayırlı olsun Ali :) Hangi bölüm ü kazandın?

Gel sana mtb alalım.Ankara mtb ye daha uygun :)

Ali.K

Forum Bağımlısı
Başlık
93
Tepki
472
@Ferhat Öz

Sağol abi bilkent siyasal geldi.Mtb alırız almasına da ben onu yine yolda sürerim:)Dediğin gibi Ankara'da daha çok mtb'ci var herhalde.Olmazsa ufak tefek bi mtb'de alabilirim iki bisikletten zarar gelmez.

Ali.K

Forum Bağımlısı
Başlık
93
Tepki
472
@ardasimsek

Güzel, yarın Ankara'ya gelecem ama bisikleti eylülde götüreceğim,bisikleti getirince tanışırız.

Ali.K

Forum Bağımlısı
Başlık
93
Tepki
472
Yokmu düzenli yol bisikleti süren Ankara'da illa mtb mi alalım:)

45Orhan

Üye
Başlık
5
Tepki
1
bende eryaman güzelkentte oturuyorum adım orhan 16 yaşındayım bisikletim geotech master yol bisikleti ben genelde uzun yollara çıkıyorum akşamları ama size de uyarım kazasız belasız sürüşler dilerim.

Başlık
4
Tepki
17
Merhaba arkadaşlar,

Ben de forumun toz tutmuş eski üyelerindenim.

Ancak tüm tozları kaldırdım ve batıkentten turlara başladım.

Akşamları tur atabiliriz.
Güzergah sıkıntısı yaşıyorum.

Öneriler???

ilgooz

Üye
Başlık
0
Tepki
0
Ben ergazi taksiyi arkama alıp soldan sürüyorum yenimahalle devlet hastanesi yoluna kırıp yolu takip ediyorum. Çevre yoluna bağlanan yolun girişinden biraz ilerde konutlar başlıyor, o kısımdan sağa kırıp düz gidiyorum ana yola çıkınca(gerçi cadde gibi) tekrar sağa kırıp düz gidiyorum ve atlantis tarafında bitiriyorum. Bu benim standart yolumdur. Onun haricinde çevre yoluna girince hiç sağa kırmadan çevre yolundan gidip Acity çıkılabiliyor kare şeklinde bir güzergah ile ama hiç yapmadım o turu, deneyeceğim. Akşam turları yapabiliriz, kesinleştirirsek de bisiklete gerekli lambaları ilave ederim. Yalnız köpek sorununa çözüm bulmak gerek, öteki türlü konut olmayan yerlere doğru süremeyiz. İletişimde olalım.

ilgooz

Üye
Başlık
0
Tepki
0
@ismailscott

Ben ergazi taksiyi arkama alıp soldan sürüyorum yenimahalle devlet hastanesi yoluna kırıp yolu takip ediyorum. Çevre yoluna bağlanan yolun girişinden biraz ilerde konutlar başlıyor, o kısımdan sağa kırıp düz gidiyorum ana yola çıkınca(gerçi cadde gibi) tekrar sağa kırıp düz gidiyorum ve atlantis tarafında bitiriyorum. Bu benim standart yolumdur. Onun haricinde çevre yoluna girince hiç sağa kırmadan çevre yolundan gidip Acity çıkılabiliyor kare şeklinde bir güzergah ile ama hiç yapmadım o turu, deneyeceğim. Akşam turları yapabiliriz, kesinleştirirsek de bisiklete gerekli lambaları ilave ederim. Yalnız köpek sorununa çözüm bulmak gerek, öteki türlü konut olmayan yerlere doğru süremeyiz. İletişimde olalım.

45Orhan

Üye
Başlık
5
Tepki
1
bugün(salı günü) saat 20:00 da optimumda 15-25 bisikletli gördüm galeria iş merkezine doğru gidiyorlardı acaba o grupta olan birisi varsa benimle irtibata geçebilir mi?

Timur Ö.

Üye
Başlık
2
Tepki
2
Arkadaslar hala geziyorsaniz katilmaz isterim bende meksika caddesi tarafinda oturuyorum

Ufuk P

Üye
Başlık
2
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar Gölbaşı'nda oturuyorum SALCANO INSOMNIA 300 SLX-DEORE bisikletim var. Burada bisiklet grubu var mı?

ilkerciftci

Aktif Üye
Başlık
22
Tepki
94
Bisiklet
Diğer
Merhaba,

Ben Ankara, Öveçlerden İlker, Herkese selamlar. Bisikletimi yeni aldım marka Bianchi modeli speed 3000. Bu cevrede oturan arkadaşlarla tanışmak isterim. Saygılar. Sevgiler

Başlık
9
Tepki
15
Bisiklet
Scott
gördüğünüz grup batı ankara bisiklet grubu,ben içlerinden birisiyim :) bu da facebook grubu
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Yukarı Alt