Ankara

Mehmet Keten

Forum Bağımlısı
Başlık
43
Tepki
718
pazar günü hava müsait olursa uygun bir yerde buluşalım size en uygun yer neresi olabilir.?

d.berkay

Forum Bağımlısı
Başlık
50
Tepki
3.111
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Pazar günü eğer müsaitseniz. Odtü'deki dağ bisikleti yarışına gelebilirsiniz izleyici olarak :) Hemde gezmiş olursunuz..

Başlık
0
Tepki
0
slm Arkadaşlar ben Ankara'dan Tuğrul. bugün katıldım aranıza. naçizane Bisan Montego bisiketim uzun süredir bodrumda duruyor. ne zaman çıkartayım ordan onu. var mı davet? ;)

Başlık
0
Tepki
0
biz 2 kadara öveçler civarından çıkarak eymire ulaşmayı planlıyoruz. tabi arabanın arkasına bisikletleri atıp gelicez.

doktorbean

Aktif Üye
Başlık
14
Tepki
101
@Tuğrul Türkyılmaz

ne zaman gideceksiniz?ve saat,ben de katılabilirim size...pazar olursa iyi olurdu aslında

doktorbean

Aktif Üye
Başlık
14
Tepki
101
o zaman şöyle yapalım pazar günü yarışa gidelim biraz da turlarız içerde.yarın haberleşelim tekrardan.iyi akşamlar

doktorbean

Aktif Üye
Başlık
14
Tepki
101
keçiörenin yukarılarında ovacık tarafları çok güzel aslında hem arazi hem yol olarak ancak gidiş biraz sorunlu hem trafik hem yokuş çok fazla.bence en güzeli eymir,gölbaşı,birlik.bir de etlik antaresin önünde bir arazi var.keşfettikçe paylaşrım senle arkadaşım

Mehmet Keten

Forum Bağımlısı
Başlık
43
Tepki
718
@doktorbean

abi msn'ye ekledim akşamları 8 gibi açık oluyorum msn'de görüşelim.

murty

Forum Bağımlısı
Başlık
88
Tepki
1.213
Bisiklet
Giant
Ozelden cevapladim ama hala bir sonuc alamadik :)

• Beğen
Tepkiler: lindemann
Başlık
2
Tepki
17
Gelecek hafta Ankara'dan yola cıkarak Polatlı dan Yunak yoluna saparak Akşehir ve Eğirdir üzerinden Isparta ya gitmeyi düşünüyorum. Polatlı-Yunak arasını giden varmıdır? acaba güvenli bir yol mudur?

Erdem Yıldırım

Daimi Üye
Başlık
10
Tepki
200
bomboş bi yol akşehire kadar pek araba - insan olmaz..akşehirden sonra sultandağlarını geçeceksin serkan abinin gezilerinde bu yolun fotoları vardı..

• Beğen
Tepkiler: alper kabran
Başlık
0
Tepki
2
Bana turgut Altınok istifa etmeden önce huzur evinden çıkarken bir isteiğin varmı diye sormuştu bende bisiklet yolu demiştim oda yaparım inş.dedi ama istifa etti xD

• Beğen
Tepkiler: sametutuncu

Muhammed PINAR

Forum Bağımlısı
Başlık
12
Tepki
177
sanırım ankaranın en büyük kayıplarından biri BAŞKENTimiz olarak bu gibi bir durumla karşı karşıya olması çok acı :S

Yukarı Alt