Ankara

Murat İLK

Daimi Üye
Tepki
376
Gelmeme çok az bi zaman kaldı Haziran'ın 3. Haftası ordayım. Yaz boyunca bol bol Eymir'e gideceğim.
Görüşmek üzere.

Scudo

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
merhaba arkadaşlar gazide doktorum zaman buldukça aranıza katılmak isterim çok eski sayılmam ancak birkaç haftaya toparlarım zaten sporla uğraşmaktayım.akşamları olsun,haftasonları olsun yeni scottımla aranıza katılmaktan memnuniyet duyarım

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
haftasonları turları ne zaman başlıcak,aranıza katılmak isterim arkadaşlar

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Sorun nedir ? Bakim mi yaptiracaksin hocam ? tamir yapan birkac yer var....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ben hafta içi ve sonu her akşam saat 5-6 gibi antreman yapıyorum.saatler size uygun ise uygun bir yerde buluşup beraber antreman yapabiliriz.

MSN :mehmet-keten@windowslive.com

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
deltadaki ahmet abiyi ogün abiyi ve sadun abiyi öneririm ama en cazip olanı sanırım sds bisiklet ogün çavuş

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
erdoğanlar bisiklet,gerek güleryüzü gerekse tecrübesi ile dürüst bir işletme.kesinlikle görmenizi tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: murty

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
pazar günü hava müsait olursa uygun bir yerde buluşalım size en uygun yer neresi olabilir.?

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Pazar günü eğer müsaitseniz. Odtü'deki dağ bisikleti yarışına gelebilirsiniz izleyici olarak :) Hemde gezmiş olursunuz..

Tepki
0
slm Arkadaşlar ben Ankara'dan Tuğrul. bugün katıldım aranıza. naçizane Bisan Montego bisiketim uzun süredir bodrumda duruyor. ne zaman çıkartayım ordan onu. var mı davet? ;)

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
@Tuğrul Türkyılmaz

ne zaman gideceksiniz?ve saat,ben de katılabilirim size...pazar olursa iyi olurdu aslında

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
o zaman şöyle yapalım pazar günü yarışa gidelim biraz da turlarız içerde.yarın haberleşelim tekrardan.iyi akşamlar