Amoeba Hussar

mert erdogan

Aktif Üye
Tepki
35
Bisiklet
Specialized
selam amoeba yla ilgili mesaj atmıssın ama özel mesaja henuz yetkim olmadıgı icin burdan cevaplayayım dedim
valla ben daha once ngf 24 kullanıyordum,o da acera donanımlıydı,hussar a gore resmen akıyordu,cok hafifti
hussar ı 2.el aldım ama adam vakitsizlikten 3-5 defa binmiş,bisikleti 1 sene yatırmış balkonda.tek 1 çizigi bile yok desem yalan olmaz.pazarlıkla 380 e aldım

Scudo

mert erdogan

Aktif Üye
Tepki
35
Bisiklet
Specialized
vites ayarları vs pamuk gibi,tek bir masrafı yok sıfırdan farksız,sadece lastiklere hava vurdum o kadar:)

Tepki
1
arkadaşlar bir yıl önce aldığım hussarı kullanıyorum ancak bir sorunum var gidon alçak olduğundan öne doğru yüklenerek oturuyorum ve bu durum bileklerime fazla yük binmesi nedeni ile karpal tünel sendromu yaşamama neden oldu.gidonu yükseltmek için öneri ya da uygun başka gidon öneriniz varsa(daha yüksek kullanabileceğim) sevinirim.teşekkürler.

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
maşanın şaft borusu uzunsa boğazın altını maşa pulları ile doldur.boğazı yükselt.oda olmazsa açılı bir boğaz edin.açıyı yüksek tutup sorununu halledebilirsin

• Beğen
Tepkiler: icewinefire

Kıvanç ERTÜRK

Forum Bağımlısı
Tepki
70
Bisiklet
Corratec
@mert erdogan

çok uygun almışsınız doğrusu . Çok iyi

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
o bisiklet bende kırmızı renk hussar yol bisikleti. resimleri var (amoeba resimleri) linkinde

ugur4

Üye
Tepki
32
arkadaşlar 2. el bir husser buldum biisklet dinç görünüyor yanında km saati,kilit kaskda hediye fiyatı 350 tl nasıl uygunmudur sizce?

ugur4

Üye
Tepki
32
evet fiyatı güzel. ama şu yeni kadroları görünce birazaha bekleme kararı aldım:)

Can Ekin

Üye
Tepki
0
12.3kg

alivio set
neco furş yatağı
hussar gidon ve boğazı
tranz x sele borusu ve scott sele
en büyük hafifleme etkeni : sedona aluminyum amortisörsüz maşa. neredeyse hep şehiriçi kullandığım için 1.1kg gelen bu maşayı tercih ettim 2.5kg lık suntourdan biraz daha ucuza.
tek fazlalık olarak bisikleti toplarken arkadaşımdan birnevi ödünç aldığım 8 senelik scott dan çıkma jant ve lastikler var.
daha yeni bir takım aluminyum jant ve yol lastiği takarsam 12 nin altınada belki biraz olsun inebilir.

Saygılar
Can

Tepki
9
merhaba arkadaşlar
izmirden gökhan saraç arkadaşımızın amobea hussar bisikletini bu sabah otogardan aldım.
daha önce bisikletlerim oldu tabii
ama şöyle söyleyim daha önce bisiklete binmiyormuşum
tabii bu sitenin çok büyük faydası oldu e tabii birazda masrafı :D
tüm arkadaşlara çok teşekkürler
yakında alanyanın çok güzel yerleri ile tur resimlerimden bıkacaksınız

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.473
Bisiklet
Cannondale
Hayırlı olsun kazasız kullanmanızı dilerim.

Tepki
9
ARKADAŞLAR İKİNCİ EL AMOEBA HUSSAR BULDUM 800 TL DİYOR AMA İNDİRİM YAPICAK YANINDA BİR ÇİFT MİSHELN LASTİK VE ELİTE MARKALI SULUK VERİİCEKMİŞ SİZCE ALMALIMIYIM GÖRÜŞLERİNİZ ÇOK ÖNEMLİ
(link)