''ağustos ayına uzun yolcu aranıyor''

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
@Rıdvan UĞUR

o.k dönüş aynı yere ,yalnız ideal tepe sahile ordan ışıklardan karşıya ve direk dragos ışıklara ,,,,,,,,,,,

B

BF Okuru

Misafir
evet rıdvan dostumun isteği kırılmadı ve 21 ağustosa başıbüyük dedik

1- kudret
2- rıdvan

saat 06.00 çıkış ------bostancı başıbüyük rampaları kayış dağı rampaları ve kartal uğur mumcu kahve son ,,,,,
dönüş aynı yol ve dragos rampalarında cila çekmece ,,,,

ve ,,,,,,,,

28 ağustos polinez 100 km ,,,,,

1- kudret
2- rıdvan --dudulludan katılacak
3-salih -dudulludan katılacak,,
4- bahadır -bostancı

saat 08.00 çıkış bostancı ,,,,iç erenköy dudullu ve çavuşbaşı -polinez dönüş aynı güzergah ,,,,,,

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
selamlar, tabii ki geliyorum... mesajları yeni okuyabildim dün müşteri peşinde koşturdum, bugün de keza öyle mesajlara bakamıyacağım.

@Kudret Kurtcebe

B

BF Okuru

Misafir
@Bahadır Gürel

çalışacağız bahadır bey,,,

21 ağustosa başıbüyük dedik

1- kudret
2- rıdvan
3- bahadır

saat 06.00 çıkış ------bostancı başıbüyük rampaları kayış dağı rampaları ve kartal uğur mumcu kahve son ,,,,,
dönüş aynı yol ve dragos rampalarında cila çekmece ,,,,

ve ,,,,,,,,

28 ağustos polinez 100 km ,,,,,

1- kudret
2- rıdvan --dudulludan katılacak
3-salih -dudulludan katılacak,,
4- bahadır -bostancı

saat 08.00 çıkış bostancı ,,,,iç erenköy dudullu ve çavuşbaşı -polinez dönüş aynı güzergah ,,,,,,

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
abi karşıdan katılmak istesek nasıl olacak? ilk araç 06:30 vapuru karaköyden kadıköye.

B

BF Okuru

Misafir
@Eren Boz

eren sorun orda sıcağa kalma olayı olmayacak ..gerçi eren şöyle yapalım sen kendini 28 ağustosa ayarla derim orda bayağı çalışma yapacağız polinez gene gelirsin saat 08.00 e yetişirsin ,,pek fazla sıcak olacağını zannetmiyorum bu gün çıktım bisiklet ile ama sıcak var idi ,,,,,

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
bu aralar çok sıcak abi sorma, ben de sadece akşamları antrenman yapıyorum ondada uzun yol olmuyo takdir edersin ki. kuruduk kaldık resmen :D, ben de o vakit cumartesi bi garipçe + rumeli feneri yapayım erken saatte, rampalar basit olsa da hiç yoktan antrenmandır :)

B

BF Okuru

Misafir
@Eren Boz

valla 28 ağustos sıcakta olsa gideceğiz tabi tempo yer yer süratlenecek ve sonra normale dönecek çok sıvı kaybedeceğiz....
4 eylülde sıcak olabilir ama sıcak diye bisikletten düşemeyiz,,
ayrıca biliyorsun aralık ocak şubat aylarındada uzun yollar soğuk nedeni ile alınamıyor,,yazında temmuz ve ağustos ayları sakıncalı uzun yol açısından bu temmuz ayında dayanamadık şile yaptık 3 temmuzda ama hava pişirici değildi 28 derecede kaldı,,,,,30 ve üstü gerçekten çekilmez bi durum hatırlarsan 30 un üstü dereceye polinezde yakalanmıştık ,,

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Bu hafta içinde akşam üstü evden çıkıp bir daha deneyeceğim Başıbüyük'ü belki sahilden, belki de eski yoldan. Selçuk ve Kudret Abi'lerin tavsiyelerine uyarak çıkacağım. Oradan belki Kayışdağı-Ferhatpaşa, belki de Büyükbakkalköy üzerinden Aydos'a gitmeyi düşünebilirim. Bunu başarırsam büyük ölçüde uzun turlara hazırım demektir.

Rıdvan UĞUR

Aktif Üye
Tepki
113
Bu akşam iş çıkışı bastım bisikletle aydosa çıktım. zaten iş yeri aydosun eteğinde. samandıradan her akşam iş çıkışlarında bi tepmek istiyorum aydos rampalarını bundan sonra. hergün bu şekilde devam etsem hafta sonları yapacağımız turlarıda ekleyince baya koyarız performansımızın üstüne diye düşünüyorum. ondan sonra ver elini kartepe rampaları:)

B

BF Okuru

Misafir
@Rıdvan UĞUR

helal rıdvan bu hafta sonu bi olay olacak ve benim canım çıkabilir volkan akboga almanyadan geliyor ve aytek 4 eylül topiğine mesaj atmış programlarını iptal et diye tahminimce gebzeye trenle ordan topçulara ordan kartepe otel ve dönüş gene topçulara olur 175 km bu sıcakta ne olur dehşet sıvı kaybı bol bol marketlerden kefir içeceğim ,,,,,,,,,

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Kudret Kurtcebe

Mutlaka yapacağım. Yalnız sokağa salınan köpekler korkutuyor. Geçen Perşembe oranın ana caddesinden Cevizli'ye geçeyim dedim. 2. rampa öncesinde 2 köpeğin saldırısı yüzünden fren yaptığımda bisikletimin arka tekerleği havalandı. O anda ayaklarımı yere basmasan yere düşecektim.

B

BF Okuru

Misafir
01-) Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı (link) hiçbir sorumluluk kabul etmez.
02-) T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez. Gönderilen mesajlardan tamamen sahibi sorumludur.

04-) Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Arap, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen vb.)
05-) Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
06-) Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları, resimleri ve avatarları yasaktır.
07-) Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
19-) Dininizle ilgili yazılar yazmak, dininizi yazdığınız yazılarla başka kişilere aşılamaya çalışmak, başka dinler hakkında olumsuz yorum yapmak, dinler arasında karşılaştırma yapmak, msjlarınızda inancınızı örnek göstermek ve bu tür konularla kullanıcıları rahatsız etmek kesinlikle yasaktır.

Bu maddelere dikkat edelim.

50.000 kişilik sitemizde her dilden her dinden ve farklı guruplardan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bu arkadaşlarımızı küçük düşürecek veya rencide edecek hal ve davranışlardan kaçınalım.

Burası bir bisiklet forum sitesidir. Tabiki onun dışında da konular konuşulabilir ama SİYASİ, DİNİ ve IRK konularında daha duyarlı olmanızı rica ediyoruz.

Herkesin dini, dili, siyasi görüşü bir olamaz. Bu tip görüşlerinizi lütfen başka mekanlarda konuşunuz.

Bisiklet Forum yönetimi özellikle bu konulara uymayan arkadaşları hiç tartışmasız forum sitesinden uzaklaştıracaktır.

B

BF Okuru

Misafir
4 eylüle hazırlık aşaması ,,,,,etap polinez
tarih,,,28 ağustos,,,,
hareket tarihi,,,,,,saat 08.00 bostancı adalar iskele önü,,,

güzergah,,,,,,bostancı --iç erenköy dudullu ve çavuşbaşı polinez dönüş aynı yol ,,,,100 km ye bedel tur rampalar ile,,,,,

1-kudret
2- bahadır
3- salih
4- rıdvan

iç lastik
pompa şart,,,,,

turun başlamasından 45 dakika sonra tempo hızlanacak inişlerde ise kontrolü kaybetmeyeceğimiz iki yer vardır burda inişler uzun sürer,,,,
biri çavuşbaşına gelirken diğeri çavuşbaşı sapağından sonra ,,,

amaç 4 eylüle hazırlık ,,,,,,,,,,,,,,,

B

BF Okuru

Misafir
4 eylüle hazırlık aşaması ,,,,,etap polinez
tarih,,,28 ağustos,,,,
hareket tarihi,,,,,,saat 08.00 bostancı adalar iskele önü,,,

güzergah,,,,,,bostancı --iç erenköy dudullu ve çavuşbaşı polinez dönüş aynı yol ,,,,100 km ye bedel tur rampalar ile,,,,,

1-kudret
2- bahadır
3- salih
4- rıdvan

iç lastik
pompa şart,,,,,

turun başlamasından 45 dakika sonra tempo hızlanacak inişlerde ise kontrolü kaybetmeyeceğimiz iki yer vardır burda inişler uzun sürer,,,,
biri çavuşbaşına gelirken diğeri çavuşbaşı sapağından sonra ,,,

amaç 4 eylüle hazırlık ,,,,,,,,,,,,,,,

polinez tam ring olmuyor bu turda ,kışa tam ring olacak bunun nedeni sıcaklar ,,,tam ring üsküdarda buluşarak ordan kavacık üzerinden polineze ve ordan çavuşbaşı ve dudullu ve bostancıya daha zor bi etapdır ,,,,,,,,,,

B

BF Okuru

Misafir
dostlarım bu topiği kapatıyorum,,,
şimdi ayrı bi topik açarak 28 ağustos tam ring polinez etabı 4 eylüle hazırlık
aşamasını uygulamaya sokacağım ......liste aynen oraya geçecek ,,,
yalnız bostancıda buluşarak üsküdara ordan kavacıktan polineze ve çavuşbaşından dudulluya daha önceki turun tersi olacak ,,,

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
@Kudret Kurtcebe

işim gereği bugün büyükçekmece'deydim dönüşte decathlon'a uğradım. sordum bir yetkiliye sizde iyi fiyata spd ayakkabılar varmış diye, evet varmış ama hepsi mtb içinmiş yol için satmıyorlarmış, kısacası yol için hiçbir aksesuar veya bisiklet parçası satmıyorlarmış (bu yetkili arkadaşın adı ali; bana anlattığına göre kendisi profesyonel mtb yarışçısıymış, bir yarışta kolunda 3 kemik kırılınca bir süre bırakmış, koldaki dikişleri gördüm, dükkan boş olduğundan uzunca sohbet ettik). bir şey almadan çıkmayayım dedim fiyatlar gerçekten düşük, tekrar gitmem de zor. btwin marka pedli tayt, bisiklet forması ve eldiveni kaptım. iyi markalı bir taytın fiyatı bile bunların toplamından fazla olunca ister istemez boş çıkamadım.

B

BF Okuru

Misafir
@Bahadır Gürel

bahadır bey,,,o vakit mevcut pedala devam etmece yalnız şimdi yeni topik açtım 28 ağustos ,bu pazar durum iznik olayına dönüştü ama sıcakta zor ora ve artık araya tren ,feribot girince turun bence özelliği kalmıyor bu pazar liste tutmuyorum gene aynı güzergahta buluşalım saat 06.00 çıkış bostancı rıdvana özelden mesaj atacağım ama saat 09.00 da evde olalım ,,,,

evet topik aşağıda

(link)