Adana'da aile boyu turumuz :)

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
@siret uslu

görüşelim tabiki bisiklet şart değil ağustosun ilk haftası hayırlsıyla olayları denkleştirip karar veririz...

• Beğen
Tepkiler: utku bildirici
Scudo

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
harika gezi olmuş :) umarım bazı annelere örnek olursunuz :( ( Anne bakta gör ahh ahh ) :) devamını beklıoruz :)

not = Annemi çok seviorum :)

• Beğen
Tepkiler: Melike S. Ünver

Anıl MÜLK

Aktif Üye
Tepki
181
@Melike S. Ünver

iyi yapmışsınız vallahi okullar açılana kadar böyle idare etsin altında scott olduktan sonra para harcamaya vakti olmaz ki gezmekten :)

• Beğen

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Melike abla gerçekden güzel bir aile tablosu.Tabi bu tablo da enişdeyide görmeyi isteriz..Ve forum da bir çok adanalı bir arada güzel yorumlar yapmış..Hepsine ayrı ayrı tşk ler..Ailenizle bir ömür boyu güzel ve sağlıklı bir yaşam olaması dileğiyle..İyi forumlar..

• Beğen

Melike S. Ünver

Aktif Üye
Tepki
286
Adana bisiklet grubu kuralım diye dilerken, Doğu Akdeniz bisiklet grubu olma yolunda ilerliyoruz. :winkenlux
Arkadaşlar etrafınızda bisikletsever hemcinsim varsa, onları da forumda ve gelecekteki turlarımızda görmek isterim.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
@Melike S. Ünver

Enişdeyi adım adım kandırma teknikleriniz öğrenmişsiniz..Saf enişdem benim..Bizim hanımın da kandırma teknikleri iyi.Ama sizin ki sanırım daha iyi.Umarım eniş de kanar.Tşk ler İyi forumlar..

• Beğen

ScottScale

Daimi Üye
Tepki
173
bisiklet grubu kurulur kurulmasına ama önce bir ön tanışma şart. çünkü birçok arkadaş yeni tanışacak ve bireysel tek başına. ama grubu olan arkadaşlarda gelir.yalnız yeni bir grup kurulur var olan gruba katılmak olmaz. çünkü kimse kimseyi tanımıyor. içimizden yaşı ve tecrübesi en yüksek birini lider seçeriz artık :D

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
@siret uslu

evet bir şekilde bu işi ayarlamak lazım şu an bazı arkadaşlar tatilde galiba bazıları bisiklet derdinde (utku abi:D )... ön tanışma şart evet arkadaşlar katılmak isteyenler ağustos tan itibaren bu işi ciddiye alalım bu grup kuralım

ScottScale

Daimi Üye
Tepki
173
beyhan facebook un varsa özel mesaj at acontunu ver bana. msn kullanmayı pek sevmiyorum:) ben ağustosun 1 i gibi müsait olurum. ön tanışma yaparız. bisikleti alıncada faal olarak aranıza katılırım. utku ne zaman alırsa bende o zaman alacağım. onun parayı denkleştirmesini bekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: utku bildirici

m.varolfb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.014
tek kelimeyle harika... Haluk ve Metehan çok şanslı çocuklar, Haluk'un keyfine de diyecek yok doğrusu, Bu güzellikleri bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

• Beğen

Melike S. Ünver

Aktif Üye
Tepki
286
@m.varolfb

Teşekkür ederim.
Evin önüne gelip de bisikletleri durdurduğumuzda Haluk'un ilk lafı: Off çok yoruldum! (!) :D Metehan'la biz çok gülüyoruz tabi.

• Beğen
Tepkiler: m.varolfb

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Saygıdeğer Hanımefendi,
Sizin için yazılması gerekenleri bisiklet dostları yazmıslar,ilave edilecek fazla bir şey de kalmamış aslında.

Ancak,bu davranışınızın topluma olan katkısı çok önemli.Bir anne olarak çocuklarınızla kurduğunuz sıcak ilişki onlar açısından ne denli önemli oldugu yavrularınızın yüzlerinden anlaşılıyor.Eğitimin temeli olan çekirdek aile, anne ve baba ortamıni cok guzel olusturmussunuz.Anneliği ,koruma ve şevkati,sevgiyi onlara doya doya veriyorsunuz.Onlarla bir bütün oldugunuzu hem onlara hemde kendinize kanıtlamaktasınız.Çocuk ana rahmine düştüğünden itibaren birey olduğunu zaten hisettirir.Yaşamınızı ona gore duzenlemek ve onlarla birlikte yasamı paylaşmak zorundasınız.Bunuda başarmışsınız.

Kendinizle barışık ve cocuklarınızla paylaştığınız guzel dünyanızın başka kadınlarımıza ve ailelerimize ornek olmasını temenni ediyorum.Her şeyin ilki vardır.Çagdaş ülke konumundan suratle çıktığımız,kadınlarımızın kendileri hakkındaki kararları erkeklere bıraktıgı bir Türkiyedeyiz.Batının medeniyet olçuleri bize ornek olması gerekirken bize Arap kulturunu cozum olarak gosteriyorlar.Daha dogrusu zorluyorlar.Ama başaramıyacaklar.

Sizin bu soz konusu ettiğimiz bisiklete binmeniz ve cocuk egitimindeki davranış biçiminiz AB ülkelerinde sıradan olurdu.Batı toplumları içinde mukemmel demiyorum.Ama ozguveni yerinde ve daha pozitif insan yetiştirdikleride bir gerçek.

Bizlerle paylaştıgınız gezileriniz ve samimi anlatımınız için teşekkürler.Siz umut yolunda bir çiçek olarak açtınız korumak ve sahip çıkmak herkesin gorevi...

Yavrularınızın ve sizin gozleriniz deki o mutluluk parıltısı hiç eksilmesin.Onları yanaklarından opuyorum.Saygılar sunuyorum.

Melike S. Ünver

Aktif Üye
Tepki
286
@myant

Bu sözlere nasıl teşekkür edeyim bilemiyorum. Elimden geldiğince doğru bildiğimi yapmaya çalışıyorum. Takdir edilmek çok güzel ama mahcup da oluyorum :eek: . Tekrar teşekkür ederim.