Acil akıllı yönlendirme lütfen!!!

Tepki
3
Bisiklet
Merida
Merhaba kilo sorunu olan biri olarak kondisyon ve tur amaçlı bir bisiklet tavsiyesi bekliyorum bütce 1000 civarını bulur yanlız hidrolik fren istiyorum saolun

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Ben de kiloluyum, hem kondisyon hem eğlence amaçlı Ghost Se 1175 aldım, 950 tl'ye pazarlıkla. Sağlam bi bisiklet, 3. sürüşümü yaptım bugün, yokuşları bisikletin üstünde çıktım (büyük zafer :D), 2 saat gayet keyifliydi. Hidrolik freni var, kilitlenebilir ön maşa, dağ bisikleti.
Nerede süreceksiniz tabi o da önemli?

Tepki
0
Bisiklet
Sedona
ksura bakma omer senın konuna cevap degıl ama ben ahmetın Ghost Se 1175 bısıkletını nerden aldıgını sorucaktım yanı hangı magazadan bende hem yolda hem dağda surmelık bır bısıklet arıyorum aldıgın yerın cep telefonu fılan varsa solermsın mesaj olarak ?

Tepki
3
Bisiklet
Merida
Aslında dağ bisikleti önermediler yavaş kalıyor hamallık olur dediler hafif olan bir bisiklet olurmu ki acaba diye düşünüyorum? evet arkadaşlar marka önerileri bekliyorum aklımda sedona ve merida varda dağmı yoksa şehir bisikletimi bilmiyorum ama ben genelde asfaltta ama yeri geldiğindede toprak yolda kullanabileceğim bir bisiklet istiyorum ilginize teşekkürler...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Dağ bisikleti işinize yaramayacaksa tabi hiç uğraşmayın onunla, ben biraz daha sağlam olur, forma girince de dağ bayıra çıkarım diye tercih ettim. Forumdaki eski konuları biraz inceleyin, her türlü bütçe için çok iyi öneriler var orada.

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@ömer yeşil

Carraro CRP 700'e bir bak derim, bisikletten her türlü beklentini karşılayacak bir bisiklet. Pazarlık ile 1000 TL'ye alabilirsin.

Tepki
3
Bisiklet
Merida
evet ilk bu işe başlayanlar için mtb bi yoksa başka bir tip bisikletmi öneriyorsunuz profosyonel arkadaşlara ricam önerileriniz önemli bu öğlen arasında bakmaya gidecem bisiklet marka ve modelde öneriniz lütfen...

Engin Öz

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Merida
@ömer yeşil

Valla bende aynı durumdayım.. Ömer bey ile.. Evime enyakın bisikletçi Salcano bayisi .. kendisinin tavsiyesi ve birazda forumdaki araştırmalarım neticesinde Astro 40 MTB modeli için bugun anlaştım elinde olmadığından perşembe geleceğini söyledi... açıkçası şehir içi kullanacağım ama malum bilenler bilir İzmir'in şehir içi asfaltı da pek asfalta benzemiyor... Acaba forum üyelerinin fikirleri nedir. bu konuda yorum yapan olur mu merak ettim....

emre77emre

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
kardes sedona 751e bi bak derim 11.5 kilo avid hidrolik disk sram x5 vites takımı rst omega rl maşa çok iyi bisiklet ama 1.300 lira...ama değer kardes bi bak bende alıcam inşallah...:)

Tepki
15
Bisiklet
Bisan
@ömer yeşil

Merida crossway 40 D tarifinize ve bütçenize uygun bir bisiklet.

Tepki
15
Bisiklet
Bisan
@ömer yeşil
Merida crossway 40 D tarifinize ve bütçenize uygun bir bisiklet.

Emre Kalyoncuoğlu

Daimi Üye
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
29er bisikletlere bakın bence. Sedona 729 mesela. Hem arazide hem asfaltta kullanırsınız, kilonuzu rahat taşır. 29er'nin keyfine de varırsınız. Hem de aradığınız tüm özellikler var. Mesela 1000TL:)

Kerem YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
38
Bisiklet
Merida
Merida genelde tavsiye ediliyor. Gerçekten hoş bisiklet yalnız 1200 tl civarında. Carraro Sportive 225 hidrolik fren. Bir bakın derim.

Tepki
15
Bisiklet
Bisan
@ömer yeşil

Bike and Outdoor'da var gözüküyor telefonla da teyit alabilirsiniz.

(link)

Kargo ile yolluyorlar bildiğim kadarı ile, ama en güzeli arabay ya da trene atlayıp Kadıköy şubesine rahatça ulaşabilirsiniz. Görerek dokunarak almak en doğrusu.

(link)

Engin Öz

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Merida
ilginize teşekkur ederim yaptığım araştırmalar ve ekonomik değerlendirmeler neticesinde Merida Crossway 20MD modelinde karar kıldım .. yaklaşık 1000 TL tutacak yağmur sebebi ile bugun alamazsam yarın inşallah bu ıse noktayı koyacam ve h.sonu pedal basmaya başlayacam

Engin Öz

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Merida
Aldım geldim.. beklediğimden daha yüksek ama çok kısa bir sürüş yapmama rağmen performans veren bir yapısı var.... üstünde keyf aldım.. daha uzun yol yaptıkça paylaşmaya çalışırım. kadrosu diğer seçeneklere göre daha hafif... fiyat performans değerlendirmesi yapabılecek kadar teknık bılgım yok ama üstünde kendımı ıyı hıssettım.. herkese tavsıye ederım:)