Acil akıllı yönlendirme lütfen!!!

Scudo

Engin Öz

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Merida
evet Merida crossway 20 md modeli aldım . İzmir doruk bisikletten. Kalan son Merida modelim dedi ki kadrosuda tam bana gore :) bisiklet 1000 tl tuttu ön arka far arka çamurluk suluk çanta alyan seti vs 150 tuttu taksıtte yaptılar:) tavsıye ederım . iyi pedallar....

Engin Öz

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Merida
Merida Crossway 20 md bisikletimi alalı 3 gun oldu. Bu sabah yaklaşık 9 km mesafeye işe gıttım kı bır bolumu oldukça dik eğimli yokuş. 35 dk surdu kı oldukça uzun zaman sporsuz gecıren bırı ıcın sanırım ıyı sayılabılır. dönusum 25 dk surdu yokuş aşağı. bır amatör kullanıcı olarak son derece memnunum. İyi ki bu bisikleti almışım diyorum. Lastik konusu bıraz kullanıcıya bağlı. amortisör kilitlenmeside ayrıca guzel bısı

Tepki
15
Bisiklet
Bisan
@Engin Öz

Hayırlı olsun Engin Bey, güle güle , kazasız belasız kullanın bisikletinizi, iyi pedallamalar :)

• Beğen
Tepkiler: Engin Öz
Tepki
15
Bisiklet
Bisan
@ömer yeşil

Ömer Bey, Engin Bey sizden hızlı çıktı :)
Umarım siz de en kısa zamanda hayalinizdeki bisiklete kavuşursunuz :)

İyi pedallamalar...

Engin Öz

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Merida
Yaklaşık 3 aylık kullanım sonucu genel değerlendirme yapmak lazım diye düşündüm... Birincisi bu sürede ekipman olarak çanta, bagaj, kilit ,far ve km sayacı aldım. yaklaşık 300 tl tuttu. onun dışında toplamda yaklaşık 350 km yapmışım. Tavsiye ederim. Alışkanlık yaratıyor. işe ulaşımda kullanıyorum ve cidden araba kullanmak artık eziyet gibi geliyor.

Onun dışında başlarda tecrübesizlik çekilmesi doğal sanırım bir kaç defa gruplarla çıkıldığında insan kolayca adapte oluyor ve grup halinde sürmek çok keyifli. Tayt konusunda pekçok kişinin aksine ben kullanamıyorum. ama uzun süreli kullanımlarda sanırım zaruri bir ekipman.

Merida alırken Haluk beyin tavsiyesi çok etkili oldu. kendisine teşekkür ederim . az daha mtb alıp kahrolacaktım:) herkese sağlıklı günlerde bol pedallamalar diliyorum.

9 Eylül Üniversitesi Merkez Kütüphane....

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
hem yol hem dağ dersen cylocross al derim.

edit:yazıları okumadım