53. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (2017)

Mert B.

Üye
Tepki
16
İsim
Mert
Bisiklet
Merida
@Yusuf_AZE

Takım arabasına yanaşmak istiyordu ve arada CCC'den biri vardı. Hızlanması ya da yavaşlaması için kolunu CCC'den olanın omzuna attı o da sertçe omuzdan kolunu savurup Örken'in kolunu attı. Çekilmek istemedi yani. Örken de arabadan suluğu aldıktan sonra önüne attı.

Scudo

Yusuf_AZE

Üye
Tepki
221
Bisiklet
KTM
@Mert B. Tesekkur ederim.

Bu arada kaza cok fena oldu. Taklalar falan. Insallah ciddi bir sey yoktur.

mfk

Üye
Tepki
37
İsim
Muhammed Fatih
Bisiklet
Kron
yarınki istanbul etabının rota bilgisine nereden ulaşabilirim?

Tuars07

Forum alüminyumbaşı
Tepki
573
İsim
Tunahan Arslan
Bisiklet
Mosso
@mfk burdan bak kardeşim İstanbul rotası (link)

mfk

Üye
Tepki
37
İsim
Muhammed Fatih
Bisiklet
Kron
@Tuars07 @Levent Cavras teşekkürler :) sanırım tarihi yarımadada bi git gel olucak yolun iki tarafı da rotada vardı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cem cm

Salkano sağlam bir pedalşöre destek olmuş gibi yanılmıyorsam. Bu salcano bizim salcano herhalde tam emin olamadım gerçi.

mfk

Üye
Tepki
37
İsim
Muhammed Fatih
Bisiklet
Kron
@Kudret Kurtcebe
hocam yanlış bilmiyorsam yeşil mayoyu giydiği için sponsor olarak salcano görünmüyor mu? Sanki takımın salcanoyla bir ilgisi yok gibi. :)

• Beğen
Tepkiler: kobalamin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mfk
Valla tam emin olamadım ama sizin dediğinizde bence mantıklı

venom09

Daimi Üye
Tepki
335
İsim
mustafa
Bisiklet
Sedona
yaklaşık 10 yıl önce de bu yarışı izlemiştim. o zamanlar salcano yarış sırasında verdiği şifreleri sırasıyla sms atan ilk izleyiciye bisiklet hediye ediyordu. o zamanlar da aynıydı sanırım fontları. değişir mi bilinmez ama dediğiniz gibi değişirse güzel olur.

• Beğen
Tepkiler: kobalamin

ak.if

Aktif Üye
Tepki
261
İsim
akif genç
İzmir farkı !

Şehrimde ve üstelik finiş çizgisine en yakın konumda izleme keyfimden ötürü demiyorum ama yol güzergahının güzelliğinden tutun da Sabuncubeli gibi harika bir tırmanışın ardından şehir merkezine girmek ve Bornova'dan Altınyola oradan da Alaybey dönüşüyle Bostanlı'daki U dönüşünün heyecanvericiliğini tutun da finişteki o muazzam bitiş diyorum ve şu ana kadar izlediğim en harika etaptı. Tek etap kazanan Ulissi bu yılın şampiyonluğunu İzmir'de garantiye almış oldu. 4 yarış kazanan Bennet şu an klasmanda +14:30 dk. geride 52.sırada ! Buyurun buradan yakın.

Özhan Akgöğ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.106
Bisiklet
Diğer
(link)

istanbulda etabı canlı izlemek isteyenler için saat ve yer detayları. Sultanahmetteki finish en erken saat 2:36 gibi olacağı belirtilmiş. Ayrıca etap avrupa yakasında baya dolandığı için önce anadolu yakasında izleyip vapurla veya marmarayla avrupa yakasına gelinip finish izlenebilir.

• Beğen
Tepkiler: mfk

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@akifovsky
:D

Fransa'da 5 etap alan Kittel de sonlardaydı GK'de.

Bu spor böyle hocam bu adamların tur kazanma gibi bir derdi yok,etap kazanmak üzerine tasarlanmışlar.

• Beğen
Tepkiler: ak.if