34 BF, 41 BF ile tanışmaya ve birlikte pedallamaya geliyor. (12 Nisan 2014)

Emrah Özşahin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.745
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Benimde nöbetim var iş yerinde. Eger dönüş 17.00 den önce olacaksa gelebilirim :) ön çapraz bağ ameliyati olalı 2.5 ay oldu. İlk antrenmanim olur :) evde trainerla çalışıyorum 1 aydır

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME
Scudo

rahmi kocaman

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Specialized
Özel mesajla hallettik detayları. Her durumda ben eşlik edeceğim guruba. Ben D-100'ü kullanmıyorum pek ama o yolda. 2km uzatmak pahasına Kartepe içinden geçiyorum. Yol hem daha emniyetli hem de temiz. Cumartesi günü bisiklet yolu girişinde görüşürüz diyelim o zaman.

• Beğen

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@rahmi kocaman

istasyon mahallesi ordan sanayi sitesi ordan atakent :) o yola girilirse yol çok uzar bence hiç gerek yok en temizi d100 kenarından gitmek.

rahmi kocaman

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Specialized
@Melih Çolak

(link)

(link)

Çok değil 1.2km uzuyor. Ben D-100'ü sevmediğim için bu yoldan gidiyorum. Tercih sizin tabi yine de...

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@Çetin ŞAHİNÖZ

gideceğimiz güzargah sürekli akan trafiğin olduğu d100 karayolu seka kamp'a başka yerden gidilmiyor dikkatli olduktan sonra sorun çıkacağını sanmıyorum.

@rahmi kocaman

siz karşı mahalleden güzargahı çizmişsiniz benim dediğim yer daha kestirme direk seka kamp yoluna bağlanılcak. ben arkadan gelicem zati sınavım var siz götürürsünüz :)

rahmi kocaman

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Specialized
@Melih Çolak
Buraya taşındığımdan beri hafriyat kamyonu görmekten bıktığım için, en az gördüğüm yolları seçe seçe öyle bir rota oluştu kendiliğinden :)

@Çetin ŞAHİNÖZ

İstanbul ile kıyas kabul etmez Çetin bey. Merak etmeyin her iki yol da dikkatli gidildiğinde gayet emniyetlidir.

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
Hmm bu iyi haber.

Birde yol toplam gidis gelis kac km

rahmi kocaman

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Specialized
Ben köyler tarafından dönerek yolu bilerek uzattığım halde 55km ancak yapıyorum. Aynı yoldan gidiş dönüş en fazla 60km yaparsınız sanırım.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yöneticimiz uyuyor mu ?Bu nasıl organizatörlük olmaz böyle şey nerde bu devlet?????:))))))))

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
Selam Pedaldaşlarrrrrr :)

Küçük bir arıza verdim.. kusura bakmayın. Dünden bu yana istemeyerek off oldum. Şimdi karşınızdayım :)
Daha iyiyim :)
Birazdan parmaklarımı çalıştırıp aranıza karışacağım :)))

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Emrah Özşahin

Merhaba,

Dönüşümüz kısmetse çok geç olmaz. Katılırsanız seviniriz. Size uyan zamanda dönüşte yapabilirsiniz. Şöyle bir durumda var zaten bende deniz otobüsüne yetişmek durumundayım. Ve sonuncusu saat 21 de. Bu yüzden bizlerde zamanı iyi kullanmalıyız. Gelirseniz seviniriz.

@Çetin ŞAHİNÖZ

Selam Çetin beyciğim :)
Ailenin de katılımına çok sevindim. Güzel bir örnek olacak. Rastlaşmak dileğiyle..

@Berksan

Berksan, çok mutlu oldum. Katılımın bizi mutlu edecek. Rastlaşmak dileğiyle. Dersler ve sınavlarda başarılar :)

@Çetin ŞAHİNÖZ

Arayı kapattım mı Çetin :)))))

@sezer16

Sezer, hadi sende programına bak. Bu kan gruplarını birleştirelim pedaldaş :)))