29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Scudo

assan34

Aktif Üye
Tepki
57
Cumhurİyet Bayraminizi Kutlarim

Cumhurİyetİmİzİn Nİce Yillar Devam Etmesİ DİleĞİyle

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
tüm arkadaşların cumhuriyet bayramı kutlu olsun

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
cumhuriyetimizim 83.yılı kutlu olsun

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Cumhuriyet'in anlamını bir kez daha hatırlatan "Cumhuriyet Bayramımız" tüm ulusumuza kutlu olsun. Bize bu günleri hediye edenlere de Allah rahmet eylesin.

• Beğen
Tepkiler: Murat EVGİN

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Hepimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.
Sonsuz olması dileğiyle...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba. Herkesin Cumhuriyet bayramı kutlu olsun. Bu sene 29 Ekim' i İzmir' de kutlamak nasipmiş. Bende sizlere İzmir' deki kutlamalardan çektiğim resimleri göndereyim. Keşki Bisikletim burda olsaydı . Eşim ve bende bu arkadaşların arasına katılabilseydik. Daha nice Cumhuriyet bayramı kutlamalarına, diyerek , hepinize mutlu, umutlu günler dilerim. Hoşçakalın.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
ender abi çok hoş resimler insanın içi bir buruk ve neşe bir arada oluyor orda keşke pedal cevirme şansın olsaydı unutulmaz bir an olurdu senin için tüm TÜRKİYE'NİN cumhuriyet bayramı kutlu olsun

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Dökülen kanları, gencecik şehitlerimizi, ardında bıraktıları nice yetim, öksüz ve dulları düşünmeliyiz. Bu vatanı ne kadar güçlükle savunduğumuzu, düşmanı tüm olumsuzluklara rağmen nasıl defettiğimizi biliyoruz. Öyleyse bunları sık sık hatırlamalı ve gelecek kuşaklara aktarmalıyız. Tek düşüncesi yarın ne giyeceği, ne yiyeceği, nerde gezeceği, marka bağımlısı olmayan ve ingilizce konuşarak kültürlü olduğunu ispatlamaya çalışmayan, bu vatan için hayırlı evlatlar yetiştirmeliyiz... Umarım bunu başarabiliriz...

Hepinizin Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun...

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Konuyu daha yeni gördüm resim gönderenlere ve Kevserseri Hanıma yukarıdaki mesajından dolayı teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
Cumhuriyet'imizin kuruluşunun 87.yılında; Ulu Önder Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve emeği geçen herkesi minnet,sevgi ve saygıyla anıyorum.

Niyazi ALTUN

Forum Bağımlısı
Tepki
435
Bisiklet
Trek
Ben de aynen dediklerine katılıyorum sn kardeşlerim, cumhuriyet bayramımız kutlu olsun, bu bayrağın renginin oluşmasında kan döken tüm şehitlerimizide saygıyla anıyorum. Ruhları şadolsun.