20 Ekim Edirne Cumhuriyet Yarışı

televole2

Daimi Üye
Tepki
576
Bisiklet
Cube
Birincisi üslubunuz hiç şık değil.
Şimdi kendimden örnek vereyim.ben kürsü yapma şansım olmayan yarışa gitmiyorum. Yaş grubu bunun için önemli. Kalanı zaten malum benzin lt 21 TL olmuş yattın kalktın sırf ortamı koklamak için 3000 TL harcamam. Sizin için uygunsa bu sebepler sevinirim.
üslubum hakaret, küfür falan mı içeriyor problem nedir üslubumda?

Scudo

selim82

Forum Bağımlısı
Tepki
2.419
İsim
selim
üslubum hakaret, küfür falan mı içeriyor problem nedir üslubumda?
Problem gereksiz agresif soruların. Mesela hadi yol ise tamam , peki başka ne olsa senin için tamam? Kendini bir ölçüt olarak mı görüyorsun. Sana göre mi bahaneler olmalı vs. Yada herşeyi anlamak anlamdırmak zorunda mısın ?
Birşey ücretsiz ise iyi midir?

Tepki
340
İsim
Gürkan
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu tarz yarışlarda yaş sıkalasına göre farklı 2 yada 3 kürsü olabilir. Kıtalararası yüzme yarışında gps li bileklik takılıyor kişiye özel. Böyle bir sistemle herkesin datası kolaylıkla toplanabiliyor. Ancak bu bir maliyet demek olduğundan katılımı da ücretli hale getirecektir. Diğer türlüde organizasyonun katılımında düşüş oluyor yazılanlara bakılınca, nereden bakılsa bir artısı bir eksisi olan şeyler.

theGenius

Aktif Üye
Tepki
998
İsim
Hüseyin S.
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sadece Edirne için konuşmuyorum, ülke çapında ciddi ciddi insanlar yarış seçmeye başladı ve inanılmaz haklılar. Yol-yakıt masrafı, konaklama ücretleri, dışarıda yenilen yemek fiyatları artık çok saçma bir noktaya geldi. Bunları üst üste toplayıp bir hesap çıkartıldığında, insanın içindeki amatör ruh biraz törpüleniyor. Bu sene 5 yarış koştum. Muhtemel olarak Çeşme ve uci Antalya yarışı ile de sezonu kapatacağım. Gittiğim her yerde aynı şeyleri gördüm. Katılımlar neredeyse yarı yarıya azaldı. Yol-yarış bisikleti kullanıp, müsabık olamayacağımız bir düzene doğru gitmekteyiz. Bunlar acı ama ne yazık ki gerçek.

televole2

Daimi Üye
Tepki
576
Bisiklet
Cube
Problem gereksiz agresif soruların. Mesela hadi yol ise tamam , peki başka ne olsa senin için tamam? Kendini bir ölçüt olarak mı görüyorsun. Sana göre mi bahaneler olmalı vs. Yada herşeyi anlamak anlamdırmak zorunda mısın ?
Birşey ücretsiz ise iyi midir?
tabii ki kendimi ölçüt olarak görüyorum zira aynı mecradayız. her şeyi anlamlandırmak zorundayım. Burası bir forum herkes istediği şeyi yazar bu kadar basit. Benim doğrularım bunlar. asıl sen forumun yargıcı falan mısın? havadan nem kapma şurda 10 kişi kalmışız forumda bir de senin gibilerle değerli vaktimi harcamak istemiyorum. fazla bile yazdım sana.

selim82

Forum Bağımlısı
Tepki
2.419
İsim
selim
tabii ki kendimi ölçüt olarak görüyorum zira aynı mecradayız. her şeyi anlamlandırmak zorundayım. Burası bir forum herkes istediği şeyi yazar bu kadar basit. Benim doğrularım bunlar. asıl sen forumun yargıcı falan mısın? havadan nem kapma şurda 10 kişi kalmışız forumda bir de senin gibilerle değerli vaktimi harcamak istemiyorum. fazla bile yazdım sana.
Kendini ölçüt görüyorsan kardeşim forumda ne işin var. Yarışmaya gelen adam yaş grubuna da bakar , ödüle de bakar kim geliyor gelmiyor onada bakar. Değerli vaktini doğruların ile hangi mecrada paylaşmak istiyorsan paylaş. 10 kişi kalınmış ise senin gibi bilgi yumaklarından olabilir. Bu ne kibir kardeşim

• Beğen
Tepkiler: ŞenolKalyoncu

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.589
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam bir strava hesabını paylaşır mısın. Kimsin, nesin bir görelim. Bakalım bu lafların arkasını doldurabilecek misin, yoksa klavye başına 4.0wkg mı yapıyorsun bize.