Aranıyor 28 jant için 48-52 cm arası city bike kadrosu

Konu, 'Aranıyor...' kısmında Kuzey Ege tarafından paylaşıldı.

1. Kuzey Ege

Kuzey Ege Onursal Üye

Seviye:
    Selam, elimdeki malzemelerle 28 jant city bike toplayacağım. Kadro boyu 48-52 arası olması gerekiyor.
    Renk önemli değil, v fren kullanacağım. Düz maşa için uygun olan tercihimdir, ancak maşa yoksa da kendime ait maşa var.
    Elinde olan veya kadrosunu değiştirmek isteyen var ise görüşmek isterim. Boya yeni-eski mühim değil. Kendim boyayacağım zaten.
    İstanbul içi elden alabilirim.
    Saygı ve sevgilerimle...

2. mervan kızıl

mervan kızıl Aktif Üye

Adı:
    Mervan K.
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba @Kuzey Ege

2 sene önce sıfır aldığım, yaklaşık 5000km kullandığım Salcano City Sport bisikletimi, boyuma daha uygun olan bir tur bisikletine geçtiğimden bu aralar satmayı düşünüyordum.. Fotoğrafları az once çektim. Sele borusu-orta göbek arası mesafe 51cm.. Kadronun hiçbir yerinde özellikle de birleşim yerlerinde herhangi bir dezenformasyon yoktur. (ayrıntılı fotoğraflandırabilirim isterseniz..) 2 sene boyunca oluşan çizikleri saymıyorum tabii..

Rst Rfm-7 maşayı ise yeni aldım (230₺ye). Henüz sadece 500-600km kullandım. (Ağustosta İzmir-Çanakkale turumda)

Fiyat:
    Kadro+sele borusu+furç ile beraber 230₺
    Üstüne Rst marka Rfm-7 düz maşayı da isterseniz birlikte 350₺ olur.
    Ayrıca ihtiyaç varsa düz gidon ve orta ayaklık da hediyem olur.

Bunların dışında, açı ayarlı gidon boğazı (20₺), sonradan aldığım standart bir marka arka bagaj (20₺), çamurluk (15₺) gibi malzemeler de mevcuttur..

İzmirde yaşıyorum. PTT veya başka kargolarla, iyi bir ambalajlamayla alıcı ödemeli gönderebilirim..
    İyi bayramlar...

WP_DS20150925.jpg WP_DS20150925(1).jpg WP_DS20150925(3).jpg

Kuzey Ege

Kuzey Ege Onursal Üye

Seviye:
    ok, ben bir değerlendirme yaparak size geri dönüş yapacağım, teşekkürler.

4. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @Kuzey Ege
    sadece kadro,gidon,boğaz,sele borusu şeklinde de maşa dahil şekilde de düşünürseniz.
    Bu arada nedense özel mesaj atamıyorum size.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_11-11-12.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
IMG-20160608-WA0003.jpg
Arkadaşlar hepinize merhaba. Temmuz ayı içinde Trabzon-Samsun istikametinde bir tur planım var. Plan hergün farklı bir fikirle değişebiliyor. Asıl niyetim bir performans turu olması yönünde fakat...
170120152989.jpg
Merhaba arkadaşlar. Belki bilmeyeniniz vardır diye burada konu açmak istedim. Şuanda Decathlon'un internet sitesinde gözükmediği için müşteriler hep mağazaya geldiklerinde farkediyorlar....