''25 eylül-belgrad düşük tempo -tanışma -bisiklet okulu açılış günü''

B

BF Okuru

Misafir
@Lütfü Ekşioğlu

lütfü şimdi,,,,saat 10.00 hareket olacak kısa mesafe belgrad saat tam 19.00 oluruz beşiktaşta......

Scudo

Rıdvan UĞUR

Aktif Üye
Tepki
113
Kudret abi
çok istediğim halde o gün gerçekleşecek şirket yemeğine katılmak zorunda olduğumdan maalesef bu tura katılamayacağım

B

BF Okuru

Misafir
@Lütfü Ekşioğlu

25 eylül belgrad sucuklu tanışma ,,,bisiklet okulu düşük tempo...
kapasite 25 kişi..

1- hasan--- koç ,,
2- artçı-- kudret,,,
3- eren
4- yılmaz,,,
5- osman batuhan,,
6- aziz çelik,,
7- ozan
8- cem şentin
9- serdal,,
10- ayşe-cenk,,
11- burak durel,,
12- emre,,
13- bahadır ,,
14- adem dualı,,
15- lütfü,,,
16- emir,,
17 -bahadır
18-fatih inan
19- aykut ,,,
20 -önder,,
21- selçuk
22- kemal,,,
23- umut,,,

08.00 kadıköy beşiktaş iskele önü,,,
beşiktaş barboros meydanı toplanma saat 09.30 hareket 10.00
pompa ,iç lastik kask ,,,,

arkadaşlar hasan -koçta telsizler mevcuttur 25 kişilik kadro olacak yedek liste açılacak ana listeden gelmeyen olursa sıra ile yedekten pedalşör alınacak,,

sahil yolları dar olduğu için 30-40 bisikletli için risk taşır 107 bisikletli belgrada 4 yıl önce gittik polisler çevirdi haklı olarak, trafiği tehlikeye soktuk diye ...adam gibi beşiktaştan inşallah bi gün sarıyere kadar bisiklet yolları yapılır ,,,

ilyas yiğit

Daimi Üye
Tepki
297
beni yaz demeye gerek varmı kudret abi ..valla almazsan kaçak gelirim:)ilk belgrad turunda sarıyerden donmuştum arkadaşla bu sefer bir sorun olmaz ise gelirim sonuna kadar..cemde geliyormuş.arka üçlü belli oldu desene abi cem -ilyas- ve arka takım kaptanı kudret kutcebe..gerçi cem işi baya ilerletti biz yerinde saymaya devam ediyoruz.cemede selam olsun burdan.çok azimli.görüşmek üzere kudret abi

eagleslide

Üye
Tepki
53
İsim
Ahmet Erat
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Triathlon
selam kudret abi yer varsa gelmek isterim...

B

BF Okuru

Misafir

1- hasan--- koç ,,
2- artçı-- kudret,,,
3- eren
4- yılmaz,,,
5- osman batuhan,,
6- aziz çelik,,
7- ozan
8- cem şentin
9- serdal,,
10- ayşe-cenk,,
11- burak durel,,
12- emre,,
13- bahadır ,,
14- adem dualı,,
15- lütfü,,,
16- emir,,
17 -bahadır
18-fatih inan
19- aykut ,,,
20 -önder,,
21- selçuk
22- kemal,,,
23- umut,,,
24- mustafa solakzade
25- onur özkan
26- ilyas yiğit
27 - suha onur ,,,

dostlar iki fazla kontenjan sayısı oldu ve kontenjan kapandı şimdi bundan sonra gelen mesajlar için yedek liste açılacak ana listeden gelmeyen olursa yedek listeden sıra ile pedalşör alınacak,,

arkadaşlar hasan -koçta telsizler mevcuttur
sahil yolları dar olduğu için 30-40 bisikletli için risk taşır 107 bisikletli belgrada 4 yıl önce gittik polisler çevirdi haklı olarak, trafiği tehlikeye soktuk diye ...adam gibi beşiktaştan inşallah bi gün sarıyere kadar bisiklet yolları yapılır ,,,

B

BF Okuru

Misafir
@Emre Gözütok

1- hasan--- koç ,,
2- artçı-- kudret,,,
3- eren
4- yılmaz,,,
5- osman batuhan,,
6- aziz çelik,,
7- ozan
8- cem şentin
9- serdal,,
10- ayşe-cenk,,
11- burak durel,,
12- emre,,
13- bahadır ,,
14- adem dualı,,
15- lütfü,,,
16- emir,,
17 -bahadır
18-fatih inan
19- aykut ,,,
20 -önder,,
21- selçuk
22- kemal,,,
23- umut,,,
24- mustafa solakzade
25- onur özkan
26- ilyas yiğit
27 - suha onur ,,,

dostlar iki fazla kontenjan sayısı oldu ve kontenjan kapandı şimdi bundan sonra gelen mesajlar için yedek liste açılacak ana listeden gelmeyen olursa yedek listeden sıra ile pedalşör alınacak,,

yedek liste,,

1- emre,,,

B

BF Okuru

Misafir

1- hasan--- koç ,,
2- artçı-- kudret,,,
3- eren
4- yılmaz,,,
5- osman batuhan,,
6- aziz çelik,,
7- ozan
8- cem şentin
9- serdal,,
10- ayşe-cenk,,
11- burak durel,,
12- emre,,
13- bahadır ,,
14- adem dualı,,
15- lütfü,,,
16- emir,,
17 -bahadır
18-fatih inan
19- aykut ,,,
20 -önder,,
21- selçuk
22- kemal,,,
23- umut,,,
24- mustafa solakzade
25- onur özkan
26- ilyas yiğit
27 - suha onur ,,,

yedek liste,,

1- emre,,,
2- ilker
3- hacer,,,

arkadaşlar 27 sayısı sabittir gönül isterdiki 50 kişi gidelim bunun için bisiklet yollarının yapılması lazım bunun mücadelesi bilare bisikletliler derneği ile omuz omuza verilecektir dernek durmuyor derneğin face sayfasından atılımları görüyorum sultan ahmet meydanında çalışmalar yapılmakta bisiklet yolları evet daha yapılacak çok iş var istanbulda dediğim gibi sarıyere kadar emniyetli bisiklet yolları istiyoruz ...

nihat yildir

Daimi Üye
Tepki
144
Bisiklet
Ghost
kudret abi beni ve ihsan'ı yedek listesine yazar mısın.

B

BF Okuru

Misafir
@nihat yildir

1- hasan--- koç ,,
2- artçı-- kudret,,,
3- eren
4- yılmaz,,,
5- osman batuhan,,
6- aziz çelik,,
7- ozan
8- cem şentin
9- serdal,,
10- ayşe-cenk,,
11- burak durel,,
12- emre,,
13- bahadır ,,
14- adem dualı,,
15- lütfü,,,
16- emir,,
17 -bahadır
18-fatih inan
19- aykut ,,,
20 -önder,,
21- selçuk
22- kemal,,,
23- umut,,,
24- mustafa solakzade
25- onur özkan
26- ilyas yiğit
27 - suha onur ,,,

yedek liste,,

1- emre,,,
2- ilker
3- hacer,,,
4- nihat
5- ihsan,,

arkadaşlar 27 sayısı sabittir gönül isterdiki 50 kişi gidelim bunun için bisiklet yollarının yapılması lazım bunun mücadelesi bilare bisikletliler derneği ile omuz omuza verilecektir dernek durmuyor derneğin face sayfasından atılımları görüyorum sultan ahmet meydanında çalışmalar yapılmakta bisiklet yolları evet daha yapılacak çok iş var istanbulda dediğim gibi sarıyere kadar emniyetli bisiklet yolları istiyoruz ...

B

BF Okuru

Misafir
önemlidir ,,,,

dönüşte 27 kişi bir evli insanlarıda göze alınca 28 kişi ikiye bölünecektir 28 kişi dönüşe geçerse tamamıyle kopma olacaktır araçlar emirganda duracak rumeli hisarında duracak ,bebek girişinde duracak ortaköy çırağanda ise yaprak kıpırdamayacak arkadaşlar ilyas dostum dönüşte yayaya çarpmamak için kendini feda etmiştir bura ortaköy çırağandır otobüs kamyonet minibüs yanıından hızlı geçmeyin çünki aradan kaçan yayalara aynen toslarsınız bizim millet işgüzardır ışıklardan geçmez sazan gibi dalar duran araçların arasına ...

evet belgrad dönüşünde yorulma durumuna göre kendini iyi hisseden beş kişiyi alarak maslak rampasına yöneleceğim beş kişi olmasının nedeni kavşakların çok fazla olmasıdır burada son sürat araçlar kavşağa dalar, kavşağa yaklaşacağız ve duracağız ve bekleyeceğiz asla geçmeyeceğiz gelen arac 100 ile gelir sağa son anda kırar ona göre ...buradan ben çok tek döndüm ve ölmedim dikkat eden ölmez....

hasan dostum arkaya bi artçı koyacak ve ona telsizini verecek ben beş kişi ile maslaktan döneceğim çünki ben sinirli adamım sıkışık trafikte sonra show yaparım daha önce neler yaptığımı biliyorsunuz adam gibi yol yapmayan bu büyük şehir belediyeye daha çok sitemim var benim ,,,

B

BF Okuru

Misafir
önemli bi olay,,,

dün haberlerde bi bisiklet sürcüsünün kavşakta sebebiyet verdiği kazaya şahit oldum orda bisiklet sürücüsü suçludur ve masrafların ona ödedilmesi gerekir ,,,,

olayın gelişimi,,,,
kafada kask yok altta kot pantolon üstte gömlek kavşakta kamyonetin önünden ışıklara bakmadan dalıyor ,orda zati kırmızı yanıyor ve bisiklet dalıyor o yola ,,,,,kamyonetin önünde alıyor kamyonet sağa dönüyor yavaşca çok hızlı gelen ikinci arabayı son anda görünce bisikletli yana doğru ustaca kıvırıyor bisikletli kendini kurtarıyor ama üçüncü arac ikinci aracın sola kayması neticesinde yoldan çıkıyor ve direğe tosluyor ve bisiklet sürücüsü hiç bi şey olmadan devam ediyor üçüncü aracın sahibi olayın nasıl geliştiğini bilmiyor çünki o birinci aracın sola kayması neticesinde ona çarpmamak için yoldan çıkıyor nerden bilsin birinci aracın bisiklete çarpmaması için o hareketi yaptığını ,,,
gördüğünüz gibi atom bombasının patlaması gibi bi olay bu ,yani zincirleme olay ,,,,
iyiki mobeseler varda olaylar anlaşılıyor ...

umut altan

Üye
Tepki
5
kudret abi bende turlarınıza katılmak istiyorum hem yarışlar için banada antrenman olur yaşım 16 sorun olurmu? bide 25 eylüldeki tura gelemiye bilirim çunku kocaelide yarış var boşka antrenman yada tur yapıcaksanız haber verirmisiniz?

B

BF Okuru

Misafir
@umut altan

valla kurtdoğmuşa gelirsen senin için iyi antreman olur ora oldukça zordur bence anadolu yakada en iyi çalışma yeri offroad yol kurtdoğmuştur bayağı rampa var öyle böyle değil yani, eğim orda 10 burda ne yazsak faydasız sahada olayı görmek lazım ,ben ve ekibim orda 6 sene çalıştık tabi o ekipten sadece korsan hasan kaldı geriye senin anlayacağın, burda 6 sene önce var olan adamlar atomlarına ayrıldı yada hiç uğramıyorlar artık ,,evet kurt doğmuş lingi aşağıda 2 ekim ,,,

(link)

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Kudret Kurtcebe

Burada bahsettiğiniz kazanın görüntülerini kısa bir araştırma sonrası buldum. Olay Kayseri'de olmuş. Merak edenler için bisikletlinin neden olduğu kaza videosu:

(link)