'' 22 mayıs pazar ne yapalım ''

BF Okuru

Üye
Tepki
2
evet korsan hasanın teklifini değerlendirmeye başladım...
bu teklif şu idi...
haydardan saat 07.30 da trene binerek derbentte inip 21 km rampa çıkıp 1640 da olmak yalnız........
kontenjan 10 kişi olsun dedi........
nedeni şu dönüşte derbentten trene bineceğimiz için adapazarından gelen trenlerde yük vagonu olmamakta onca insan rezil olmasın .....

10 kişide bölünerek binecek tabi bana sorarsanız zevksiz bi durum birbirimizden kopacağız ayrıca ben bu dönüş şeklini hiç beğenmiyorum bisiklet elde sağamı koyacaksın solamı ayrıca çok kalabalık oluyor eğer yeni trenler olsa sorun yok çünki banliyö trenlerine bindik gebzeden dönüşte yeni trenler çok iyi arada öyle fazla kapı yok böyle stresli bi dönüş şekli bana ters gelmekte...

ayrıca 20 km basarak arifiyeden binmek, geniş yük vagonuna sahip doğu treni saat tam 23.00 da bazen 23.45 de geliyor bu da ters bi durum

diğer gidiş alternatifleri oldukça ağır gelir herkeze orda kontenjan olmaz performansına güvenen gelir .....
bunlardan biri 153 km ye patlamakta haydardan adapazarı trenine sabah yük vagonu olmakta derbentte inmece ve 21 km rampa ve ve iniş suadiyeye ordan istanbula ......

başka bi alternatif ise iznik köfte olayı valla bura hiç olmaz ise yapılacak gibi.....yalnız gece karanlıklara kalma olayı olmamasını isterim.. temenni ederim ...

şimdi konuyu bu pazar enver hocam ile görüşeceğiz kartepeyi yatıracağız masaya, orta nokta bulacağız akabinde iznik i düşüneceğiz enver dost 8 mayısta kurtdoğmuşun offroadların da mücadele edecek ben şilede çalışma yapacağım....

evet hasan dost buraya enver dost buraya ...

:in: :in: :in: :in: :in: :in:

Scudo

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Kudret Abi

Bu pazar Enver ve Korsan Hasan ile gorusup (Korsanda Sanirim bu pazar sizinle olacak) tam rotayi belirlerseniz bende 22 sinde duruma gore katilabilirim.

Haberlerinizi bekliyorum:)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Eren Tublek

enver geliyor bu pazar eren dost ....hasanda evet bu pazar görüşeceğiz şimdi burda üç beyin konuşarak karar verelim kartepemi iznik mi iki alternatif...
yalnız dönüş berbat kartepe dönüşü tren rezalet tek kelime ile sıkış tepiş durumları...

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
Kudret abi Kartepe için 22 Mayıs uygun bence bu hafta 1 Mayıs garipçe yapalım 8 Mayıs kurtdoğmuş 15 mayısı kararlaştırırız garipçede 22 Mayısta kartepe için hazırkıta bekliyoruz. Kontenjanı 10 kişi tuttuk neden dönüşte tren kalabalık geliyor sorun oluyor bizim için haydarpaşadan 07.30 trenine binecek şekilde 10 kişilik kadro haydarpaşada buluşup trene biniyoruz derbentte inip kartepe zirveye doğru tırmanışa geçiyoruz. Dönüşü en geç 18.00 treni veya 19.30 trenine yetişecek şekilde derbentte olalım derim Eğer dönüş için arifiyede doğu expresini beklersek çok geç geliyor buda bizim için sorun oluyor çünkü pzrtsi çoğumuz iş başı yapıyoruz veya okula gidiyoruz Benim fikrim bu arkadaşlar ne dersiniz ?

• Beğen
Tepkiler: Eren Tublek

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Hasan Bahri Toros

hasan kabul kontenjan 10 kişi kartepe 22 mayıs ..valla senin hatırına o rezalet olayı çekeceğim trende ....bakarsın şansa gelir yük vagonu ama belli olmuyor ..evet kontenjan 10 kişi dedik .......
haydarpaşada saat 07.30 da dikileceğim enver gelir araba ile haydarpaşaya park eder dönüşte sorun olmaz sizin için...
evet kartepe 22 mayıs tren ile haydarda buluşmaca 07.30 adapazarı tren yük vagonu var sorun değil giderken kalabalık olmuyor,
dönüşte olmakta.....

katılım 10 kişi.....

1- kudret
2- korsan hasan

enver buba ,gelir kesin genede bi fikrini bekleyelim derim..

haydardan saat 07.25 bindik ve saat 09.24 de derbentteyiz....
akşam dönüş tren saatleri derbent..

17.56
19.31
21.48

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Su an icin bir engel gozukmuyor 22 si icin.
Bu pazar Garipce'ye gelemiyorum.Haftaya Kurtdogmusa bakacagim ama benim bisiklet Hybrid.Agir off road icin cok uygun degil.15 ine de saglam bir program olursa duruma gore katilmaya calisirim.

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
@Hasan Bahri Toros

Haklisin korsan

Ertesi gun is durumlari biraz sakat oldugundan bu secenek en iyisi gibi gorunuyor.Ama bir cumartesi yapalim da ertsei gun dnlenelim derseniz daha uzun bir secenekte gundeme gelebilir.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Bahri Toros

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Eren Tublek

eren ,hasan cumartesi çalışmakta malesef ,aslında cumartesi olsa idi doğu ile dönerdik geç saatte herkez evine gelirdi ,ama pazarda yatardı bu durumda pazar olmakta....

kartepe --22 mayıs pazar....
kontenjan 10 kişi

1- kudret
2- korsan hasan
3- eren

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@alper benli

kontenjan 10 kişi

1- kudret
2- korsan hasan
3- eren
4- alper

saat 07.30 haydarpaşa....
09.24 derbentteyiz ve bir km sonra rampa 21 km dir 1640 a çıkacağız kuzu yaylasına kadar durmadan gidenlere eyvallah gidemeyenlerede eyvallah kuzu yaylasında duracağız ve esas işin zoru ondan sonra başlayacak 7 km var zirveye bunun son 3 km si kayalıklı offroad yoldur silik teker kullanıyorum burda dikkat etmeliyim çıkarken kaydırma olabilir yada inişte de olabilir yalnız kartepe için bu adrenalin çekilir 10. tur olacak evet aksilik olmaz ise....

dönüşte 17.56 adapazarı trenini kaçırabiliriz...evet 19.31 i yakalarız....ondan sonra 21.48 de var...
ama geç olur ertesi gün çalışan arkadaşlar için..

evet gazamız mübarek olsun, kartepe bi daha geliyoruz sana..her türlü hava şartlarında gidilecektir, kartepe aşkımız, bu aşk ölmez..1000 sene sürer...

:in: :in: :in:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@alper benli

alper son 3 km zati orda pek zorlanmayız benim teker 1.50 ve diş yok...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kontenjan 10 kişi

1- kudret
2- korsan hasan
3- eren
4- alper

09.24 derbentteyiz ve bir km sonra rampa 21 km dir 1640 a çıkacağız kuzu yaylasına kadar durmadan gidenlere eyvallah gidemeyenlerede eyvallah kuzu yaylasında duracağız ve esas işin zoru ondan sonra başlayacak 7 km var zirveye bunun son 3 km si kayalıklı offroad yoldur silik teker kullanıyorum burda dikkat etmeliyim çıkarken kaydırma olabilir yada inişte de olabilir yalnız kartepe için bu adrenalin çekilir 10. tur olacak evet aksilik olmaz ise....

dönüşte 17.56 adapazarı trenini kaçırabiliriz...evet 19.31 i yakalarız....ondan sonra 21.48 de var...

evet gazamız mübarek olsun, kartepe bi daha geliyoruz sana..her türlü hava şartlarında gidilecektir, kartepe aşkımız, bu aşk ölmez..1000 sene sürer...

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

kudert baba,yahu sanki erken gibime geldi bu tur ama illa istiyorsan yapalım.ben haziranda sağlam bir kartepe planlıyordum.ama 22 mayısda bitirelim bu işi istiyorsan. ayrıca işin aslı benim için ilk kartepe turu olacağından ben daha kapsamlı ve ayrıntıları daha iyi düşünülmüş bir tur yapmak istiyordum.ama sen istiyorsan yapalım.yolları bilmediğimden gidiş dönüş olayını size bırakıyorum.nasıl isterseniz uyarım size.bana farketmez...
1640,2640 farketmez.vuralım dibine :D :D

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
avrupa yakasindan karakoy ya da eminonunden vapur oluyor mu o saatte? besiktastan da gelebilirim. tesekkurler.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@enver avcı

enver dost,korsan hasanı kırmak istemedim ama pişman olmayacaksın, bu pazar gene konuşuruz teferruatlara bakarız ...

kontenjan 10 kişi

1- kudret
2- korsan hasan
3- eren
4- alper
5- enver buba....

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@alper benli

alper dost ...

karaköyden vapur var haydarpaşaya ....07.30 trenine yetişirsin ...
beşiktaş dan bin kadıköy vapuruna ordan haydarpaşa çok yakın bisiklet ile 500 metre felan...

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
Kudret Abi bahri abı yazın benide. Mehmet Şer :)

Tepki
16
kudret abi yarınki ve bu turun hemen sonraki günleri sınavlarım var :/ yoksa gelmeyi çok isterdim. sizle tanışmak kısmet olmadı bi türlü :)

engin özen

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
Kudret abi merhaba.. Bu kış kartepeye tek çıkmıştım.. Keyifli bir tırmanıştı.. Dediğin gibi dönüşte trende rezillik diz boyu oluyor.. Yarın yalova-armutlu, haftaya kurtdoğmuş, 22 sinde kartepe ve ay sonunda Orhan Abi'nin çataldağ bisiklet turu var.. Güzel bir ay olacak :)) Listene beni de yaz.. Görüşürüz..

• Beğen
Tepkiler: Onur251