'' 22 mayıs pazar ne yapalım ''

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Onur251

22 mayıs poyraz kontenjan 15.....

1- korsan hasan maskot..
2- kudret
3- eren tublek
4- mehmet ser
5- ahmet akkılıç..
6- ebrar kartal...
7- onur251

saat 09.00 üsküdar vapur iskele önü...

no lay lom lom dedik ama genede arkada kalanlara grupça sahip çıkacağız ...

Details for Sunday, May 22, 2011

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/1_int.jpg
Sunny and comfortable

High Temperature
23°C

RealFeel®
27°C

Winds
N 6

Maximum UV
7

Thunderstorm Probability
0%

Amount of Precipitation
0

Amount of Rain
0

Amount of Snow
0

Hours of Precipitation
0 Hours

Hours of Rain
0 Hours

Scudo

Onur251

Aktif Üye
Tepki
39
@Kudret Kurtcebe

Ustam saat kac gibi doneriz tahminen. malum aksam sampiyonluk maci var :)

Onur251

Aktif Üye
Tepki
39
ben z.burnunda oturuyorum. eminonunden vapurla uskudara gecer beklerım. Herhangi bir sorun olursa bana ulasın. gec kalırım. yanlıs yerde falan beklerım. gelıpde benı bulamazsanız lutfen arayın 0533 559 06 22

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Onur251

not aldım bende cep yok yalnız arkadaşların cebinden ulaşacağım ....
09.00 toplanma...zeytinburnundan direk eminönü ..erken yatarsanız erken kalkarsınız sat 23.00 de ben forumdan çıkıyorum ve uykuda oluyorum tur öncesi erken yatmakta fayda var, saat 03.00 de yatarsanız bu turu unutun .....
çünki 2 -3 saatlik uyku ile gelen arkadaşların nasıl yollarda döküldüklerine tam 2 senedir bu forumda şahit oldum...evet erken yatıyoruz ve erken kalkıyoruz...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
şimdi bu turdan ne öğrendik...bi kere celtilmenlik örneği gördük engin dostum onur dostuma bisikletini verdi ve onun dahada rampalarda yorulmamasını sağladı ve onur dönüşe kuvvet topladı çabuk bitti tur bi çırpıda gittik geldik üstelik çok fazla konuştuk mola verdik yoksa tempo çok iyi idi basardık ve saat 16.00 üsküdarda olurduk onura madalya vermek lazım herkez o bisiklet ile gidemez ayrıca judo yapmış olan mehmet bu sporu yapmanın avantajını gördü düz yolda dehşet basıyor evet .......mehmet bir numara ......enginde çok iyi ..hasan zati her daim gider......kartala helal olsun genç kuvvetli....
onur altta iyi bi bisiklet ile kesin çok daha iyi gidecektir eminim...
evet kartepeye kartalda gelecek kadro çok iyi bu kadro devirecek kartepeyi...eren gelemedi sağlık olsun ahmet kalkamadı herhalde....
turun sonuna doğru dürüm iyi geldi......
dostlar sağolun varolun çok hızlı bi poyraz oldu hepinize helal olsun...

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Tur paylaşımını bekliyoruz Kudret Abi. Geçen haftanın sonunda soğuk algınlığına yakalandım ve Perşembe günü kurtuldum. İnşallah haftaya yeni bir bisikletim olacak.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cem Şentin

resimleri mehmet ve hasan dostum paylaşacak ya buraya atacaklar yada face ben face den alırım şehir içi resimler bölümüne atarım bekliyorum face e de bakıyorum ..

Onur251

Aktif Üye
Tepki
39
Cok guzel ama aynı zamanda yorucu bir tur oldu benım ıcın. bisikletimin yol icin ne kadar zayıf oldugunu gordum. Bu bile spor hayatımdakı tecrube ve egıtımlerden biri oldu.
Hasan abi gercekten tam yol adamı... tam teskilat gelmis. fındıklar, kuru uzumler, kuru ıncırler... Duz duvara tırmandık onun sayesınde :)
Engin abi benim hayatımı kurtardı ona vefa borcum var...
Kudret baba beni hayrete dusurdun tam bir spor adamısın, bisikletine asıksın hep boyle kal baba..
Mehmet kardesm sende gercekten cok saglam vucut var, bu sporun hakkını verıyorsun tebrikler..
Ebrar kardesım de cok iyi bir bisikletci gruba rahat bir sekilde uyum sagladı.
Herkesi tebrik ediyorum..

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Ser

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Onur251

onur seni aramızda görmek istiyoruz ne varsa gençlerde var süratli kuvvetli ve teknikte pişmiş hızlı bisiklet kullanan ama son derece trafikte kendine güvenen asla korkmayan inişlerde çok süratli inen ama kontrolü asla elinden bırakmayan, evet ben böyle gençleri seviyorum açıkça çok zevk aldım süratli gençler ile tur yapmak çok zevkli hepinize helal olsun ben bu kadar zevk aldığımı hatırlamıyorunm onlarca poyraz yapıldı ama bu acaip bi poyraz oldu jet gibiydik hepinizi tebrik ederim mehmet çok güçlü bi tane o adam kartal ise genç dinamik ve tekniği güzel trafikte korkusuz, işte böyle adamları severim kendine tam özgüveni var kartalın, adı üstünde kartal.....
engin tam alicenap bi dost ona helal olsun......onur sana bisikletini vermekle o bence kahraman oldu artık ,senin yorulmamanı sağladı ....bu kendini feda etmektir bi bakıma işte bu tip hareketleri alkışlarım....evet onur seni görmek istiyoruz bu işi başaracan sen o bisiklet ile geldin ya artık korkma bütçene göre bi bisiklet ile ankaraya kadar gidersin buna inanmalısın..

Onur251

Aktif Üye
Tepki
39
@Kudret Kurtcebe

ilerleyen turlara yeni bisikletim ile gelicem bu bisikletim hem grubu yavaslatıyo hemde performansları dusuruyo. bu tura no lay lay lom dedik ama ben bu tezi biraz curuttum :D butceme uygun bir bisiklet alıp rampalarda antreman yapacagım ve tekrardan aranıza katılacagım..

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Ser

Zafer Ünlü

Daimi Üye
Tepki
93
@Zafer Ünlü

Kudrettin abi ben oyumu Urba şefine verecem dedim ama Şefinde kaseti çıkarsa ne olacak peki :eek: Olmadı oyumu Torba şefinemi vereyim :):):)