2012 Londra Olimpiyatları

Serkan.Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
764
Bisiklet
Mosso
@Murat Sarp

canlı görüntüler mi bunlar

Scudo

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
İngilizlerin 10 bisikletçiyi ayarladıkları söylentileri var . Sanırım İngilizler alacak .İşi şansa bırakmak istemiyorlar :)

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yüzmeye bayılırım ancak bisiklet yarışı sürerken,yüzmenin sabah seçme serilerini kesintisiz olarak izlemek te can sıkıcı.TRT spor yüzme TRT 3 yüzme eurosport yüzme yani 14.06 itibarıyla durum bu.Yukarıda trt spor linki de canlı değil.Ayrıca TRT 3 ile TRT sporun eşzamanlı ve aynı görüntüleri vermesi de komik.Her ikisi de boş havuzu göstermekte.

• Beğen
Tepkiler: Edip D.

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Şu anda 14:30 itibariyla TRT3 yine bisiklet başladı . Avustralyalı Micheal Rogers ekrandaydı .

Serkan.Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
764
Bisiklet
Mosso
@Derya Keçeci

eurosport paris rejisi ne isterse onu yayınlıyor.. büyük ihtimalde trtde türk sporcularının oldugu bölümleri satın almıştır..
ortak yayında malesef ki yüzmeyi sabah saatlerine koyuyorlar ve o saatte hemen hemen başka bişeyde olmuyor sırf amerikalı yüzücülerin hep altına daha ağırlı olması ve ordaki insanların saat farkı yüzünden rahat izlesinler diye öyle bir uygulama oluyor

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Miraç yarışı bırakmış . Eurosport yarışı naklen veriyor...

Serkan.Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
764
Bisiklet
Mosso
mark'a eski yeni takım arkadaşları hep yardım ediyor...

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Cancellara Düştü...

• Beğen
Tepkiler: Raven_35

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Sapıttı tempo yüksek olunca.Motor tekliyor arada bir.

Serkan.Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
764
Bisiklet
Mosso
@Sertaç EKİCİ

spartakus çok tekletti bu sene motoru
en öndesin vıraşa girerken arkana neden bakarsın ki bence hatası oydu

• Beğen

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Vinokourov' u bilim incelemeli. Adam habire emekli olup habire geri dönüyor. Kalçasını parçaladı yine döndü, geldi olimpiyat şampiyonu oldu. Ben tarihte bu kadar savaşçı ve azimli başka bir sporcu bilmiyorum. Tüylerim diken diken oldu resmen. İnanılmaz. En az onun kadar sesevindim heralde tv başında. Muhteşem bir başarı...Gerçekten muhteşem...! Bravo... Bu adam bu başarıdan sonra daha da emekli olmaz seneye yine aramızda eminim ben. :)

• Beğen

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
@Serkan.ÇABAŞ
Vinokourov' u kollarken viraja dikkat etmedi. Ikisi de bu tip yarislarda benzeri taktikleri kullanan yariscilar.

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Vinokurov'u kutluyoruz ayrı ancak Olimpiyat yol yarışı da böyle mi olur? Adam son 500 kalmış,o da ters taraftan Vino'ya bakıyor.O vinoyu ararken vino 10 mt gitmiş bile.Pelaton,pela-tonton olmuş...Korcanın yediği gol bile daha masumdu.Neyse,kızdırmayalım,sevgili Cem sever vino'yu.

• Beğen
Tepkiler: ihtiyar

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
@Derya Keçeci

Derya bey, bence yol yarışları tam da böyle olur. Size normal yarışlara nazaran amatörce hataların yapılmış gibi görünmesinin sebebi çift yönlü telsiz iletişiminin olmaması sonucu sporcuların sadece kendi tecrübeleri, hissiyatları, yarışı okuma yetenekleri ve zekalarına güvenmek zorunda kalmış olmalarıdır. Bence bir yarış böyle olur, zeki ve nerde ne yapması gerektiğini bilen sporcuyuda diğerlerinden en iyi böyle ayırabiliriz. Bugün gördük ki pelatona dışarıdan suni zekalar müdahale etmediğinde, tecrübe, zeka ve kurnazlık öne çıkıyor. Ben bugünki yarışı çok sevdim. Eğer telsiz serbest olsaydı bugün yarışı bir savaşçı değil bir sprinter kazanırdı. Yani bütün yarış boyunca zerre çalışmayan, yatıp sadece son 300-500 metrede elini taşın altına koyan bir sporcu. Bence olimpiyat altınına bir sprinterden ziyade bu tip bir sporcu çok daha fazla yakışıyor.

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
@Aytaç Biber
Çok güzel ve doğru bir yorum. Tam bir amatör yarışı andırıyordu (Olimpiyatların böyle olması taraftarıyım). Zaten yarışın bu şekilde gelişeceğine dair ikaz etmiştim. İçimden "Cancellara kazanacaktır" diye düşünüyordum.

Murat Sarp

Üye
Tepki
48
"Cancellara düşmeseydi ne olurdu acaba?" Bu sorunun cevabını ciddi ciddi merak ediyorum... :D